Treść opublikowana przez hudy007
-
Spoty wrocławskie
Pany mam pytanko. Mam A4 1.9tdi AVANT 90ps 97rok jaki jest w takim czymś wielki zbiornik paliwa <ile litrów> I jeszcze 1 pytanko mam radyjko audi Chorus standardowo mam w nim problem z głosem ale z tym sie uporam podgrzewając procka podobno pomaga ma ktoś POŻYCZYĆ ''wyłamaki'' by wyciągnąć radio!!?? !!PROSZE!!
-
[ALL] Webasto
Ale właśnie o to chodzi że dmucha robi pstryk pstryk ..... zakańcza sie klimatronik dmucha ale po tym jak sobie popstryka chwile to przestaje pstrykać i klimatronik sie wykańcza czyli lipa !!POMOCY!!
-
[ALL] Webasto
Siemka wielkie dzięki z pomoc w obsłudze. Ale mam pytanko. Jak przycisnę płomyk to zakańcza sie klimatronik a webasto zaczyna pstrykać. Pstryka tak sobie z 90 sek przestaje i nic więcej sie nie dzieje co to może być?? co mam robić?? dzięki pozdrawiam
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
A czy jest ktoś we Wrocławiu albo w Gliwicach co może mi pomóc a konkretnie to brakuje mi "wyłamaków" by radyjko wyciągnąć kto pomoże?? Wrocław?? Gliwice?? proszę bo szału dostaje z tym sterowaniem głosem
-
[ALL] Czujniki parkowania
przy 40cm juz jest biiiipppppppp biiiippppp moim zdaniem powinno robić przy 10cm. według mnie lipa ale może sie mylę
-
[ALL B5] Czy warto zakładać ogrzewanie postojowe
nie wiem gdzie i za ile ale warto. Ja mam i jestem zadowolony. Idę rano na parking a autko ma zagrzany silnik i cieplutko w środku zero skrobania szyb zimą.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: i mam prośbę czy jak już coś postanowicie co do soboty albo niedzieli to może mi ktoś na priv napisać konkrety bo od teraz mam ograniczony dostęp do neta a co za tym idzie śledzenia wątku. Wielkie dzięki i udanego spotu dziś wam życzę pozdrawiam NOWY
-
Skóra na Maske Do A4
to cos to ""BRA"" ja takie coś woziłem jak miałem VW POLO na trasach. Bardzo fajna sprawa.Zero odprysków na masce. A co do wyglądu to kwestia gustu na polo nawet to wyglądało na A4 nie widziałem wiec nie ocenie. Jak ktoś chce to mam namiary do kolesia który szyje ""BRA"" ale to piszcie na priv.[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 14:11_________________________________________________http://www.allegro.pl/item745045754_bra_oslona_na_maske_fotki_zajrzyj.html
-
[ALL] Webasto
Witam. Jestem posiadaczem audika od 4 dni. Posiadam w nim webasto i mam problem taki ze niewiem jak sie tego używa???? Posiada ktoś jakąś instrukcje bądź jest mi w stanie opisać to??!! Webasto to Thermo Top T sterowane czymś takim http://obrazki.elektroda.net/55_1228130108.jpg Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skoro pogoda ma być lepsza w niedziele to może piątkowy spot przełożycie na niedziele wtedy bede mógł Was poznać!!!!
-
[B5 AFB] Nie działa zapalniczka
tylko te blaszki to nie za mocno bo zapalniczkę nie wyskoczy dalej będzie grzała i wtedy będziesz miał problem. powodzenia[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 16:18_________________________________________________daj znać jak Ci poszło.
-
[B5 ADR] Wymiana katalizatora
ja w moim poprzednim aucie całkiem wywaliłem katalizator a na jego miejsce wstawiona została zwykła rura
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to odpadam tym razem w Gliwicach będę dopiero w sobotę wieczorem:( W takim razie widzimy sie dopiero 2 października narazie PS.ile kasy trzeba mieć na ten kurs skakania??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jestem nowy i chętnie Was poznam. Z tym że w Niedziele wieczorem wracam do Wrocławia. Jeżeli ustalicie że spotykacie sie w niedziele koło południa i gdzieś w okolicach Gliwic albo w Gliwicach to na pewno podjade:) :hi:pozdrawiam :hi:
-
Spoty wrocławskie
halo halo wita wszystkich mam pytanko co z tymi spotami w niedzieke o 18 pod mostem AKTUALNE?? POZDRAWIAM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich użytkowników. :hi: :hi: