Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dobra ale z tobą też nakręcimy jeszcze raz. Dzięki za kreski Adam:hi:
-
B6 DIVISION
Ja szukałem samochodu który już ma S-line zewnątrz. Mogłem kupić golasa i dorezać S-line za tą kasę więc to takie głupie gadanie jest.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to elegancko Piotrek że tak powiem żałować nie będziecie.
-
B6 DIVISION
Niech sie tym ktoś zajmnie. Ja jako pierwszy zgłaszam się jako chętny do DIVISIONU wypas mojego auta: - PEŁEN S-LINE Zewnątrz - GWINT KW. V1 - FELGI RS6 18" - PROGRAM ECUPROJECT
-
B6 DIVISION
Fajnie kurde ogarnijcie jakąś komisję do rekrutacji do DIVISIONU tyle fajnych aut by wypadało wpisać na listę.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wyślij mi go:decayed: ---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:51 ---------- Szkoda że nie ma filmiku jak od 2 jechaliśmy:banan: ---------- Post added at 16:03 ---------- Previous post was at 15:53 ---------- Ja jestem przekonany że będzie więcej niż 5 aut.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Trzeba było ponagrywać telefonem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzisiejsza msza z Adamem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Bitej śmietany nie będzie bo im się po prostu nie chce. Spot 17.30 ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:10 ---------- ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ---------- ---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ----------
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tomasz też Stawia ale w toalecie :naughty: ---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:20 ---------- Myślę że jakieś kości i resztki po psie będą to ci wezmę.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tobie to jedynie mogę zabawkę zostawić ---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:28 ---------- Tomasz też coś stawia. Może akurat ty byś się skusił
-
[ALL B5] Audi S4
No i zaciski ładnie pomalowane:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Żebyś nie dostał czegoś zamiast Big Zestawu
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie SPOT WTOREK 17.30 MC zapraszamy!!!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No trzeba napisać w wątku bo tam jest napisane że na 17.15 i większości tak pasuje z tego co wiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomasz 17.15
-
B6 DIVISION
Wandej ty jeszcze żyjesz Taka cisza ostatnio z twojej strony. Czyżby z felg nie zadowolony:kox:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Ja mam Bixenon Ori i jest ciemny w środku
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Ale ta ori soczewka jest mała u ja mam z A6 C6 jest większa. Masz nowe żarniki?
-
[B6 AWX] Oem +
Będzie grało:kox:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Fajnie sie dzisiaj przez twoja wieś leciało:bag:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to zróbmy 17.15 nie wiem jak tomasz pracuje bo jak robi to akurat przyjedzie.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Koło 17 pasuje wam?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wtorek nadal aktualny a jaka godzina wam panowie pasuje najlepiej?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:hi: