Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Witamy Bolka na forum. Jak tam RS4 sprawuje się?
-
B6 DIVISION
Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa. masz rację, Twój wątek, Twoja sprawa!
-
B6 DIVISION
Artur nie kumam co za problem w tym że usunąłem wątek. To mój wątek i moja sprawa.
-
B6 DIVISION
CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE! PUMA co ty odpierdalasz?? Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:, no Patryk teraz to, żeś pocisnął...poprostu nie chcesz wchodzić w utarczki w swoim temacie! a ta lista to skoro Ci to teraz takie obojętne to po co wczesniej składałeś wogóle swoją kandydaturę Artur nie chodzi tutaj o jakieś utarczki itd. Mam powody które chciał bym zatrzymać dla siebie bo nie chce otwierać bez sensownej dyskusji. Co do Divisionu to tak jak napisałem jeżeli trzeba, proszę mnie usunąć.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Tu nie chodzi o to czy ktoś patrzy na kasę czy nie bo to trochę błędne myślenie, patrz będziesz musiał kupić klej do szyb i primer no to wyjdzie jakiś 50-60zł nie wiem czy w B5 potrzebujesz też uszczelkę nową bo nie siedzę w tym modelu za bardzo musisz starą szybę wyciąć a tego nożem zwykłym nie zrobisz możesz próbować ale szkoda rąk...no chyba, że masz jakiegoś znajomego co ci pożyczy sprzęt do wycinania szyby teraz policz czas jaki na to poświęcisz no i jeszcze ryzyko, że jak będziesz robił sam czy wszystko będzie ok tzn. czy będzie szczelne...zaoszczędzisz jak odliczysz swój czas 50zł i jeszcze nie wiesz jak to wyjdzie więc ja bym odpuścił temat spróbuj jeszcze zapytać u gościa tu naprzeciwko lentexu na takiej rampie jak zjeżdżasz z wiaduktu to po prawej stronie na wysokości Pizzerii Mamamii:wink: No właśnie gość mi gadał że trzeba będzie wymienić tą uszczelkę która dodatkowo kosztuje tam 20 parę groszy. Nie jestem centuś ale czasem warto samemu zrobić. Tak jak było ze środkiem co każdy krzyczał 700 zł za zrobienie, przysiadłem z kolegą w garażu, siedziałem 25h ale zrobiłem sam i 700 zł zaoszczędzone. Czyli jak mówisz że kleje takie drogie i tyle piepszenia to jednak wolę jechać i zostawić auto i wrócić na gotowe No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Skończysz ty kiedyś głupio pie**olić? Nie To przynajmniej się postaraj:wink:
-
B6 DIVISION
To też jeden z powodów:wink: Co sie pogniewałeś? :facepalm:
-
B6 DIVISION
To też jeden z powodów:wink:
-
B6 DIVISION
CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE! PUMA co ty odpierdalasz?? Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:, ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- No nie:decayed: ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- PW
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Skończysz ty kiedyś głupio pie**olić?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No a ile ma kosztować? Za darmo umarło.
-
B6 DIVISION
No tak sprinter ma to coś bierzemy go:decayed:
-
B6 DIVISION
Sysek grzej transita już chyba że B8 jedziemy:decayed: S-Lajny z B7:wink: ---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ---------- Moje naleśniki odkupił z B7:decayed: Z drugiej strony trochę bliżej będzie:decayed:
-
B6 DIVISION
Też jestem tego zdania. Zaraz jadę po fotele:banan:
-
B6 DIVISION
Zabiore sobie do pywnicy:grin:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
O jeju myślisz że postraszysz mnie na forum i się bać będę. Spoko jak uważasz. Za czasów gimnazjum też tak każdy robił
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Dobra spadam, było miło Panowie do następnego:hi::naughty:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
fajna jakas No pewnie że fajna. ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- Te 15 sek jakie potrzebujesz żeby się spuścić jakoś przeżyje:polew::polew:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Będę bieniek oczywiście z mamą:naughty::naughty:
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
- A4 B5 TDI by a4-freunde
Spoko Bieniek popisz sobie na mnie. Potem pochwalisz się żonie czy tam obojętnie komu i będziesz dumny jak to dowalić potrafisz. Odpuszczam do twojego poziomu nie muszę się obniżać ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- juz pół forum śmieje sie z tego skarżenia:polew: Pozdrawiam i mam nadzieje że w twoim wieku taki tępy nie będe:hi:- A4 B5 TDI by a4-freunde
Beniek starzejesz się chyba bo twoje wypowiedzi kiedyś na mój temat były bardziej zabawne:banan:- A4 B5 TDI by a4-freunde
",załapało dziecko?:polew::polew::polew: Wybacz od ciebie się uczyłem:doh:- A4 B5 TDI by a4-freunde
Poprawione:decayed:- A4 B5 TDI by a4-freunde
No i co ja też lubie czasami z sąsiadem się po dotykać :polew:- A4 B5 TDI by a4-freunde
Nareszcie jesteś - A4 B5 TDI by a4-freunde