Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
popieram skórę u siebie mam skórę i materiał speed i jestem zadowolony wielce zarówno latem jak i zimą nie mam jakiś ale , a co do utrzymania to jak kolega napisał łatwiej utrzymać ją w czystości niż welur wiem bo miałem i nie tensknie za nim wcale
-
[ALL B6] Moc silnika 1.8T i jakie różnice miedzy wersjami usa i euro
na temat usa ja ci kolego nic nie pomogę niestety , wiem ze u nas też sa silniki 1.8 T o mocy 170 i 180 koni wiec chyba zbytnio dużej różnincy nie ma pod względem silników
-
[ALL B6] Moc silnika 1.8T i jakie różnice miedzy wersjami usa i euro
prawdopodobnie końcówka 2002 r ale te silniki z mocą 190 są mało spotykane na naszym rynku
-
[ALL B6] Moc silnika 1.8T i jakie różnice miedzy wersjami usa i euro
kolego 1.8T ma i 190kucy nie tylko 150
-
[ALL B6] Cena amorków i sprężyn S-line + oferta z Allegro
To jest kupowanie kota w worku
-
[ALL] Kontrolka ABS i (!) na FiS`ie - Nowe autko
odnośnie kontrolki od hamulców to może poziom płynu jest za niski ???ja miałem taki przypadek właśnie przy dużych mrozach
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dobre jest ale to nie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
przyjedziesz to zobaczysz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
zakład zakładem a sam dobrze wiesz że mechaników mamy różnych i nie zawsze wykonujących solidnie swoją prace
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a założone są poprawnie zgodnie z kierunkami???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja się nie przyznaje :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no proszę nowi przybyli a co do strzelania to ja też chętny a co jak się bawić to się bawić
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dudi to kasował przystanki na ręcznym jak wracał
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to szczęśliwego nowego 2010 roku ni i żeby był lepszy dla wszystkich niż ten co się kończy :> :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a pewnie i śmigać za polowe ceny dizla
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
autko super, dzięki max za prezentacje i możliwość jazdy testowej tym prawie nowym audi [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________benzyna dobra jest
-
[ALL B5] Temperatura układu chłodzenia
ja mam 1.6 ADP i takie same objawy ale wydaje mi się że to normalne jest a autko ma instalacje gazową
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jaka tajemniczość :> max czy mógłbyś zabrać głoś w tej dyskusji http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_18t_140kw_190km_przeglad_serwisowy-t108484.0.html i wyjaśnić temat z tym przebiegiem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
śnieg mamy już niespodziewanie się zjawił :> może być i wtorek czemu nie
-
[ALL B6] 1.8T 140KW (~190KM) Przegląd serwisowy
pierwsza wymiana rozrządu w tym motorku jest przy max 180tyś km
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Udanego świętowania dla wszystkich życzę !!!!!!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Latanie bokami a zwłaszcza z Q to jest frajda a Jacek dałeś popis wczoraj dobrej jazdy , moje autko też już w 100% sprawne bezpiecznik się zjarał i tu był problem cały
-
[B5 ADP] Zapalił i po 2min zgasł
Może filtr paliw jest zatkany ???
-
[ALL] Czy 1.8 turbo ma tylko 150km??
tak zgadza się a jak się trafi taka sztukę to jest frajda z jazdy :>
-
[ALL] Czy 1.8 turbo ma tylko 150km??
BEX ma 190 kucy ale jest go trudno spotkać na naszym rynku