Treść opublikowana przez cysiek
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
ej to jak juz kiedys wymyslicie termin to dajcie znac
-
Spoty Puławskie
eeee a moze w niedziele zlot zrobimy?i mozna by sie do kazika przejechac
- Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
ej pany robimy spota w ten piatek??ładnie zaczyna sie robic wiec mozna spróbowac
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
ja juz mam auto a dzis i jutro moge byc dostepny gdzies do 21:30 bo potem ide do pracy
-
Spoty Puławskie
no jak odbiorę audi od mechanika do piątku to tez mogę się pokazać
-
Spoty Puławskie
no i ja mogę w piatek.bo u mnie tez alu zagosciło
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
mi tez piatki pasuja
-
Spoty Puławskie
panowie jak nie ten zlot to nastepny.jak juz sie uda pierwszy to potem poleci.jak byłem na forum vwgolf.pl to mieliśmy poty w kazdy piatek o 18 pod urzedem miasta
-
Spoty Puławskie
chyba nigdy nie zrobicie spota bo zabieracie sie do tego jak pies do jeza
-
Spoty Puławskie
jak tak dalej bedziecie wymyslac to nigdy nie bedzie zadnego spotu.niech bedzie 6 marzec kogo nie bedzie to trudno...bedzie na nastepnym proste
-
Spoty Puławskie
najblizszy piątek??
-
Spoty Puławskie
no ja tez moge sie panowie zjawic
-
[B5 AJM] Dziwny błąd od klocków hamulcowych
problem rozwiazany zarowka raz działała a raz nie i datego nie wiedziałem o co chodzi.poprostu od dołów co były na drodze raz działała a raz nie i przez to wszystko.temat do kosza
-
[B5 AJM] Dziwny błąd od klocków hamulcowych
nie dzis to zrobie i dam odpowiec.
-
[B5 AJM] Dziwny błąd od klocków hamulcowych
to w srodku tego błedu bardziej wychodzi mi na to wejscie co ma kostka od klockow niz zarówke
-
[B5 AJM] Dziwny błąd od klocków hamulcowych
Od niedawna w moim audi wyskakuje taki bład(nie zawsze nieraz wszystko jest ok) dodam ze klocki wymieniałem jakies 5 dni temu.bład wyskakuje przewaznie jak nacisne na pedał hamulca ale zaraz po zgaszeniu silnika i zapaleniu ponownie znika i wszystko jest ok(nieraz zdarza sie ze sie jeszcze wyswietla)sprawdzałem podpiecie kostek do klockow i wszystko jest ok.nawet te kable co ide od klocka az w nadkole obkleiłem izolacja bo myslałem ze jest gdzies przebicie ale nic to nie dało ;/
-
[ALL B5] Prośba o pomoc do kogoś kto ma oryginalne xenony w B5.
u mnie w audi w soczewce mam "poswiate" fioletowa ale jak odpale xenony i jest ona tylko przy kącie załamania swiatła
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ooo kurcze ładne to twoje audi bardzo podoba mi sie twoj przedni zderzak ale nigdy chyba na puławach nie widzaiłem tego audi
-
[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie
Po sprzedaży mojego golfa mk4 zaczeły się poszukiwania czegoś z rodziny VW i TDI.Początkowo miał byc passat ale wszyło Audi A4 Avant 115KM 2000rok na pompo.Samochód został przyprowadzony z Luksemburga od 1 włascicela z przebiegiem 260 000 km. Wyposażenie: -4 el.szyby -fabryczne zawieszenie 1BE -20mm -el.lusterka -4 poduchy -ESP -climatronik -fabryczne xenony -domykanie szyb z pilota -pełny FIS -kubełkowe fotele -2x podłokietnik -nagłośnienie BOSE (6 głosników + subufer) -kierownica S4 -felgi Borbet 16' przód 205/55 R16, tył 225/50 R16 Zrobione: -zaślepiony zawór EGR -białe podświetlenie tablic rejestrcyjnych -żarówki w kierunkach "diadem" W planach: -lekko przyciemnić szyby -chip na 131KM Aktualny stan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc nazywam sie Maciek.Od niedawna jestesm posiadzaczem Audi B5 Lift 1.9 TDI 115KM Avant a wczesniej poruszalem sie golfikiem MK4