Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VPLD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VPLD

  1. Witam mam pytanko czy był już ktoś z was na aukcji serwisowej wymiany cewek zapłonowych?
  2. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    a jakie świece z NGK były by najlepsze do 1.8 T A4 B6 , miałem No. 37 PFR6Q ale z tego co czytam to dedykowane są do a3 i a6
  3. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    a jak świeca jest przypylona na czarno taka osmolona co to oznacza?
  4. Witam jakie świece najlepsze bedą do silnika z LPG ?
  5. mysle że to drazki kierownicze i koncowki bo mam przy duzych dolach wyczuwalny luz na kierownicy bo mahacze mam nowe ,
  6. wymienilem wahacze górne dolne i z jednej storny jak narazie łącznik stabilizatora z drugiej jest stary
  7. Witam wszystkim mam mały problem ze stukaniem, występuje głównie na drobnych nierównościach jak np kostka lub nierówności asfaltu jak pofalowany asfalt, nie ma tego stukania na wiekszych nierównościach, dźwięk przypomina wysypywanie ziemniaków do drewnianej skrzyni , jaka może być przyczyna ?
  8. a pod co podczepić ten sygnał gala ?
  9. już wszystko ok źle wchodziłem cd wyskoczyło mam jeszcze pytanko czego potrzebuję aby navi działało? Mapa Polski DX, antena GPS, i ten adapter do zegarów ?
  10. u mnie jakoś nie ma tych opcji co na filmie klikając te przyciski...
  11. jakich ustawieniach wyciągnę płytę? i który to dokładnie kabel bedzie bo jest kilka o takich kolorach , i jak się poźniej obsługuje tą zmieniarke żeby odczytywac usb itp ?
  12. ale czytnik CD w ogóle nie wciąga płyty, A to zasilanie z tych kabli szary z niebieskim paskiem i cienki czerwony przy stacyjce to gdzie je podpiąć do których pinów? . ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- podśletlenie do pin nr 6 , a postacyjne do pin nr 4 ? ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- i jeszcze pytanko na temat jakie złacze kupić do podłączenia zmieniarki z navi ? ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- i czy to ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW 8 NEW (3022725470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podejdzie pod Navi Plus? wtyczka z tyłu radia jest na 8 pin czy 20 ?
  13. trochę ciężkie do ogarnięcia, po co mi ten adapter jak navi działa? i czemu jak podpiąłem 12 V do Safe cały czas pali się podświetlanie i czemu nie działa czytnik CD?
  14. czyli z Ub+ dać napięcie na SAFE? i tyle?
  15. czyli co ja mam zrobić podpiąć odpiąć?
  16. Witam Kupiłem niedawno nawigację Audi plus i tu zaczyna się mój problem wprowadzam kod zatwierdzam OK i wyświetla komunikat "SAFE- pin nicht angeschlossen!" Kod jest na pewno dobry bo jak wprowadzam inny to wyświetla wtedy że kod jest zły. Poradzcie co mam zrobić bo już ręce mi opadają Może coś żle robię ?
  17. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Po pierwsze nikt nie musi patrzeć po drugie nie kilka stówek tylko 100 zł po trzecie wpłaciłem tylko pocztą i dlużej idzie , chcesz to sobie smaruj ile chcesz do woli , ogarrr
  18. siema ile płaciłeś za gumki do pilota i jak je założyć pożniej?
  19. Najważniejsze że żyjesz bo jak się patrzy na auto to trudno uwierzyć ze nic do środka się nie wbiło:shock3:
  20. wiadomo że to auto ale śliczny kolor i serce w niego włożone, bezcenne jeśli chodzi o kasę zwróconą
  21. o k**wa ale przypał jak to się stało?
  22. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Polska:D zależy na kogo się trafi:facepalm:
  23. Co to za końcówki wydechu z tego opisu całego? bo na pewno nie ulter wiec?
  24. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Co kto woli jak dla mnie miażdży, mi tak za***iście leży pomarańcz do niebieskiego, wzorowałem się na tym poszukuje też podobnego koła też od x5 ale nowszy wzór, a oklejałem folią przezroczystą pomarańczową i opalarka do tego i naciągasz, tak samo robiłem dekory w biały karbon wstawię foto jak znajdę, halogeny właśnie oklejam jutro:naughty: http://s1.postimage.org/6p7sa1vgr/6118229877_147b6ebbbd_b.jpg http://s1.postimage.org/pk84e7kwb/6118776536_edf459d4df_b.jpg http://s1.postimage.org/49ak9y2rv/6118231183_de9101b3e6_b.jpg http://s13.postimage.org/nbq9rmgcz/2953622767.jpg ---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- Wrzucam fotki oklejonych dekorów w biały karbon, jakość zdjęć nie powala ale nie mam innym na dniach coś cyknę i wstawię w lepszej jakości:wink: http://s8.postimage.org/mbf76pm35/DSC09362.jpghttp://s8.postimage.org/e8lm94qvl/DSC09363.jpghttp://s8.postimage.org/x27f64p3l/DSC09365.jpg Lampy Europa na przeglądy bez rozpruwania obrysówek US http://s13.postimage.org/nxg5k6x5f/DQC09480.jpghttp://s13.postimage.org/uqgiggnyr/DQC09486.jpghttp://s13.postimage.org/pgbjp63pv/DSC09497.jpg I kilka fotek które znalazłem z sezonu 2012:wink: http://s7.postimage.org/qgifm4t6f/DSC09374.jpghttp://s7.postimage.org/axkzp0kvr/DSC09378.jpghttp://s7.postimage.org/vzpkh3flj/DSC09473.jpg
  25. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    sprzedaje bo już mam je 2 sezon i coś innego bym kupił szerszego i większego 19" ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 22:46 ---------- Nowy alternator i oklejenie kierunków w pomarańcz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.