Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kolejny baran...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No coż to trzeba zrobić psssyyyttt :gwizdanie: no to ja też pssyt i koniec z ruchem na dzisiaj
  3. Seski odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    na mannie chyba dużo osób jeździ i nie słyszałem złej opinii
  4. sprawdź mniej więcej wymiary na necie i będzie jasne
  5. u każdego indywidualenie ale sądzę że powinieneś się zamknąć w jakiejś stówie
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaa... teraz wszyscy czekają na znak od wyroczni...
  7. ty jezdzisz autobusem bo inaczej niemozliwe ze cie nie widze nie ty się kulasz tak powoli, że nawet nie widzisz jak ja zapierda*am w drugą stronę...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie musisz dziekowac wystarczy ze postawisz flaszke na glowe... :] a faktycznie duzo tych baranow...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanislawie zycze ci wszystkiego najlepszego z okazji twoich kolejnych 18 urodzin i zebys przynajmniej z tego swietowania cos pamietal...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ehh to mi tez sie dzisiaj nic nie chce jeszcze ta pogoda... :/ lej go grisza... on obraza 3.0tdi...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. znowu kędzior... tym razem na ludwiku... :gwizdanie:
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    biceps i klatę... :polew:
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________stasiu ja dzisiaj bede na 100% to jak chcesz to mozesz zabrac mi ten zbiorniczek...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na szybko to wiesz co tak wiem szybko to się jeździ... [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________no ale żeby było śmieszniej to patrzałem na allegro to nigdzie w okolicy K-c nie ma żadnych ofert... :/ najbliżej Tarnowskie, Mikołów... :gwizdanie: w Kato koło spodka jest sklep elektryczny i tam mają dziękuję ci Stasiu za pomoc może go znajdę na necie to zobaczę jak otwarty akjam z chęcią ale mógłbyś trochę wcześniej dać znać... teraz to ja już mam mecz umówiony na 18
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na szybko to wiesz co tak wiem szybko to się jeździ... [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:22_________________________________________________no ale żeby było śmieszniej to patrzałem na allegro to nigdzie w okolicy K-c nie ma żadnych ofert... :/ najbliżej Tarnowskie, Mikołów... :gwizdanie:
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w ASO dobrze to mi załatw [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________ na allegro potrzebuję na szybko już chyba tydzień jeżdżę na jednym oczku a za chwilę nie będę miał kasy... więc trza szybko załatwić puki coś jeszcze mam w portfelu...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________gdzie tu w okolicy można kupić żarniki niedrogo...?
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spadam umyć mułka
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:54_________________________________________________dobra czas na myju
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty też się popraw poprostu gracja popsuła forum i teraz wszystkim tak wychodzi...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    he ja tylko sprzątam gotowanie zostawiam mojej daje rade jeszcze przy garnuszkach stać :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:37_________________________________________________ To dobrze że jeszcze dosięga i brzuszek jej nie przeszkadza zawsze może stać bokiem...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    he ja tylko sprzątam gotowanie zostawiam mojej daje rade jeszcze przy garnuszkach stać :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:37_________________________________________________ to tak jak ja w między czasie sprzątania :evil: czyli cały czas...? :gwizdanie: :laghing2: nie bój się nikomu nie powiem... [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:42_________________________________________________qurwa era to FV nawet w niedziele wystawia... i zdu*ili mi weekend... :gwizdanie:
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    he ja tylko sprzątam gotowanie zostawiam mojej daje rade jeszcze przy garnuszkach stać :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:37_________________________________________________ to tak jak ja w między czasie sprzątania :evil: czyli cały czas...? :gwizdanie:
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    opier*alam się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.