Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. myślałem że sztuka w przypadku głośników to para - oczywiście nie w przypadku bassowych :kox: ide kimać [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:48_________________________________________________ Ależ burdel maaasaaakra jest i skoczek :gwizdanie:
  2. myślałem że sztuka w przypadku głośników to para - oczywiście nie w przypadku bassowych [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:45_________________________________________________i tak bym wolał zestaw na zwrotnicy taki separowany :gwizdanie:
  3. jak będziesz już coś wiedział to możesz dać znać , kolektor miałeś dorobiony pod te turbo ?
  4. no co Ty . Twoje 120 , a te co ja pokazałem 240 i do tego ten co pokazałem to zestaw separowany na zwrotnicy :gwizdanie:
  5. chyba oprócz Ciebie nikt ja w przyszlym tygodniu chyba zaloze - zalezy na jakich oponach compsport bedzie chcial opony do strojenia, bo graty juz wszystkie zmontowalem no to będziemy czekać ile te Twoje 1.8T wypluje
  6. dokładnie takie http://www.allegro.pl/item914318847_helix_glosniki_13_cm_blue_5_kompletny_rest.html jakieś tanie no ale grają pewnie dobrze skoro tak mówisz , posłucham na spocie bo ja też tak jakoś marzec kwiecień będę coś nowego wkładaj do przodu
  7. chyba oprócz Ciebie nikt
  8. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=931394443 taki zestaw ?
  9. sam wygłuszałeś czy już były ? jakie wcześniej miałeś głośniki ?
  10. mówisz o dystansach ? drzwi nie wygłuszałeś ? Mamy złoto :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  11. serio rezałeś głośniki ? co wsadziłeś ? na przód ? jak to gra?
  12. masz ten sam model co w linku czy jakiś inny ?
  13. ja jak tylko będę miał możliwość też bym tam zawitał na jakieś
  14. nie było - pełna kulturka no tak w końcu PrEzEs był obecny :gwizdanie:
  15. Fajnie tam w spiżu bo jeszcze nie byłem ;( słyszałem że dobre mocne piwko tam mają :gwizdanie: muszę sie kiedy zabrać tam jak będziecie jechali
  16. no tak ma rogala na twarzy :> byle nie było zas :sick3:
  17. gdzie to wczoraj balowaliście
  18. Krolu pisałem Kezorowi ze z moja nie przejdzie wyjście ze śmieciami Ja bym musiał sciemnic cos w stylu ze musze kogos scholowac no to majki nastepnym razem holujemy moje b7 az z poznania zebys za szybko w domu nie musial byc :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 18:41_________________________________________________a swoja droga pucek z gregorym cos dlugo rezaja czy im aby sie nic nie stalo założyli Fmic'a i z APU zrobił się taki że do teraz śmigają :gwizdanie:
  19. :drunk: :drunk: a jak ma byc inaczej może tak : :drinks: :drinks:
  20. widzę dobry humor u wszystkich
  21. hehe już odpowiedziałem
  22. To pociągnij ze skrzynki z bezpiecznikami Poszukaj próbówką jest tam kilka + po stacyjce :gwizdanie:
  23. tylko ja nie mam Ori radia mam jakiegoś Grundiga , co prawda ma czerwone podświetlenie ale tylko kaseciak ma wyjście na zmieniarkę ale i tak już stary jest bo z 1999r a kupić jakieś stare ORI bedziewie za 200-300 zł mi się nie uśmiecha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.