Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. a co Wy tak :gwizdanie: Somes kratki do tego esowego zderzaka masz czy kupiłeś bez ?
  2. Egon tak jak pisali wcześniej wrzuć ORI lampki z polifta na przód i będzie za***iście tak poza tym jak tam po świętach :gwizdanie: Bo ja strasznie przejedzony i przepity
  3. Guru tego używa Z dodatkową funkcją podpowiadania co i jak ma napisać
  4. Nasze gliwickie 1.8T Egon porezamy trochę z wiosny i wszystkie gnojowozy do 2.0l będą widziały tylko nasze tyłki :gwizdanie:
  5. Już jest takie "coś" dla osób niepełnosprawnych co rozpoznaje mowę i uruchamia programy i różne funkcje oraz pisze tekst
  6. Witam Można się było tego spodziewać .... jeden dzień nieobecności i tyle spamu Widzę że prezenty słabiutkie , albo wszyscy nowe klawiatury samopiszące dostali
  7. No więc .... Zdrowych i Wesołych Świąt dla Wszystkich Gliwickich i nie tylko Życzy Patrikos
  8. tak wszystko przygotowane Ja umyłem auta moje i żonki ... a resztę robi żona Tzn. i tak będziemy na wigili u teściów ,a póżniej u moich rodziców wiec za dużo roboty nie ma :gwizdanie:
  9. jak przód dołożysz to będzie pełen lans , zważywszy na to ze teraz masz mega kołpaki z trytytkami
  10. a jakze nabyte moze egon sie na nich kiedys pokaze :gwizdanie: No to Egon teraz bedzie lansował swój tyłeczek
  11. Co spamerzy nie macie co robić , za porządki się brać , albo do kuchni coś na święta zrobić, a nie póżniej pierogi na wagę z tesco na stół wyłożycie :polew:
  12. Rosną Ci różowi jak grzyby po deszczu Gratki dla Gregora i Majkiego Nie da sie odrazu na VIPa skoczyć ? bo ten różowy taki jakiś mało męski
  13. Pucek i Somes co wy spania nie macie , czy razem czatujecie Temat Bukowina 2010 przeczytany i zapoznany - szykuje się mega impra :kox:
  14. ok Napisz mi tylko dokładne dni w których to będzie bo musze juz dzis w pracy zagadac tak zeby miec wolne w te dni ,a ide dzis na nocke
  15. są już oficjalne info o zimowym czy jeszcze nie ma :gwizdanie:
  16. Pucek co tam rezasz przez święta :gwizdanie: Idziesz coś do przodu czy masz przerwę
  17. zapraszamy Tylko uważaj na tego bałego Gluta ( w różowym kubraczku Guregoru )
  18. Ładna A4 w Avanciku Szkoda , że nie 1.8T naprawdę daję dużo więcej frajdy z jazdy ... i perspektywy na rozwój w przyszłosci Moja też miała mieć serie czyli 150 KM , a już są plany (w realizacji) na 200KM pozdrawiam
  19. Tak jak piszesz rezają , a prędzej kupują prezenty i robią zakupy :gwizdanie: Mi dziś puściły spryskiwacze po ostatnich mrozach były wyłączone A płyn miałem jakiś do -22st. ale okazał się badziewny -teraz przed kolejną fala mrozików muszę wlać coś dobrego
  20. Moja instalka przełącza sie na LPG po ok. 400-500m w temp. dodatnich +10st , a podczas ostatnich mrozów -15st tak po ok 1000m Więc zgadzam się, że korzyści z LPG w zimę spadają , ale i tak są na "+" Jednak przy każdej dłuższej trasie są łatwo zauważalne , po prostu śmigamy za pół ceny
  21. jak wymienisz 3 lub DV-ki w roku to juz nie bedzie powalajaca mi w tym roku "wysypały" sie 3 w 2 miesiące wkur....m sie, kupiłem Forge-a i mam spokój ...Forge=waranty for life Popieram sam przy pierwszej lepszej okazji kupiłem Forga 007 i teraz mam pewność, że Dv'ki nie będę musiał zmieniać
  22. Tobie to dobrze A swoją drogą to ja tez bym musiał na chorobowe się udać, najlepiej tak w okresie noworocznym :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.