Treść opublikowana przez ..::KoNik::..
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
narazie o tym nie myśle... bo tylny zderzak i klapa beda lakierowane
-
Gwint jaki polecacie?
ja mam gwint AP a alu to Rs6 18' Wszystko masz w moim temacie
-
Gwint jaki polecacie?
rozpurki nie są konieczne... Ta-tech wiadomo nizsza jakość... ale dobra cena
-
Rzuca tył tuleje?
miałem podobnie... jechałem i na nierówniściach w łuku np. studzienkach czuć było jak tył balansuje.... wymieniłem tuleje belki i po problemie
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Ostatnio kozystając z pobytu u teściów i ładnej pogody ogarnąłem sobie trochę tylną klape przed: po:
-
Klapa bez oznaczeń...
i tak kazdy wie ze to audi... klapa bez oznaczeń mi sie podoba natomiast w grilu już musi być logo
-
Siłownia
ja ćwicze cały rok... w czasie zimy dieta i samokontrola jakaś... by własnie specjalnie na lato nie przejmować się pysznym grillem i browarkiem... te 2 miesiące mam azyl... i robie co chce... oczywiscie dalej ćwicze ale juz bez spiny....
-
Piłka nożna
nie wystarczą... 3 zawodników nie uciągnie całej gry...
-
Założenie gwintowanego zawieszenia
tak podejdzie bez problemu... jedynie te tylne górne mocowania możesz mieć inne... ale masz 98... czyli po pierwszym lifcie... więc powinno byc to samo
-
Piłka nożna
W repry nie ma mu kto dograc
-
Piłka nożna
mało, mało... BVB jeszcze z dwie !!!
-
Założenie gwintowanego zawieszenia
polift ma inne górne mocowanie z tyłu... przod to samo Poczytaj: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/montaz-zawieszenia-gwintowanego-235554/index2.html
-
Założenie gwintowanego zawieszenia
1. w dziale " zrób to sam " jakieś poradniki znajdziesz... może nie zakładania gwintu, ale wymiany zawieszenia na bank 2. kilka podstawowych kluczy 3. jak wyciągniesz stare amory to będziesz widział w jakim stanie masz górne mocowanie itp.... jak ok to przekładasz skręcasz i na auto 4. powinieneś dac rade... nic skomplikowanego 5. to co zużyte
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
Aaa... wreszcie temat założyłeś... ile można namawiać... Audi mi bardzo dobrze znane jak i właściciel, jak go znam to będzie tylko lepiej... na żywo autko rwie suty... Na Promo All Stars Tuning Weekend jedna z lepszych fur...
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
Witam... W miejscu nie stoję... Miałem niemiłą niespodziankę... pewien dziadzia przejechał mi zdeś i troche rantu na feldze... zwiał... na szczęście pewna miła pani spisała nr. i na mnie przy samochodzie czekała... Tak, że bedzie malowanie... załapie się też klapa... Co do milszych spraw... na auto wleciał gwint ... kilka foto zaraz po rezaniu... słabe bo telefonem ale pogladowo narazie są... Pomaluje sie to skręci sie niżej i jakiś aparat się dorwie
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
Audi po tuningu optycznym Wołomin ? Tablica.pl Tu macie rodzynka
-
Siłownia
dokładnie... ja ćwiczę 4x w tyg. po każdym treningu 30-40 min aerobów... bieganie, czasem rower albo kinect
-
Siłownia
Ja kurka postępuje przyprawa do grila... Tak samo steki wołowe... A rybę robi mi żona... Wszystko na grilu elektrycznym
-
przeskoki na kierownicy
Haha... 10 marca pisałem ci, żebyś koła pierwsze sprawdził
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
Post wcześniej Błażej pisał, że juz felgi zakupione...
-
Klapa bez oznaczeń...
powiem ci ze jest mega zaje.iście... ani ryski... nameczyłem się z czyszczeniem ale warto było... Po A4 i TDI nie ma nawet śladu, że coś tu kiedyś było Natomiast w miejscu znaczka pod kątem, jak mocno światło zaświeci to widać lekkie kontury pierścieni audi ... chyba bede to jeszcze czyścił...
-
Jaka kupic centralke do zdalnego sterowania centralnym
jak kupiłem jakiś zestaw za 90 zł... z niego mam tylko sterownik który podłączyłem pod ori centralke i 2 scyzoryki.... Działa świetnie a jakość scyzoryków zadowoaljąca... o to cos takiego CENTRALNY ZAMEK 2D ,SCYZORYK , FULL OPCJA, LOGO (3165056328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Siłowniki z tego zestawu wywaliłem do kosza tak jak i kable do nich, mocowani itp.... Tu masz sam sterownik ale bez scyzoryka STEROWANIE NA PILOT AUDI 80 100 A2 A3 A4 A6 A8 TT (3165056150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A tu masz sam sterownik z scyzorykami... najlepsza opcja dla ciebie STEROWNIK AUDI 80, 100, A2, A3, A4, A6, A8, DIODA (3168367013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Klapa bez oznaczeń...
Rezam ... Znaczek odszedł łatwo przy pomocy karty kredytowej:wink: Zostało grubo kleju miejscami .. Ale schodzi też pod kartą ... Potem resztę czyszcze benz. Ekstrakcyjna kawałek już przyjechałem i jest piknie
-
Klapa bez oznaczeń...
a klej czym potraktowałes..?
-
Klapa bez oznaczeń...
Jak w temacie... Jako, że pogoda dopisuje chciałbym sobie wywalić oznaczenia z tylnej klapy... kto rezał niech podpowie EDIT: Sprobuje podgrzać suszarką i odginać kartą do bankomatu Potem resztki potraktuje benzyną ekstrakcyjną no zobaczymy