Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wircik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wircik

  1. Witam. Podłącze się pod temat - wymieniłem płyn na oryginalny ASO - MINERALNY - odpowietrzyłem tak jak pisaliście - i zaczęło mi jęczeć wspomaganie. Płyn się nie pieni na odpalonym - jedynie jak odpalę go to wciąga trochę płynu - jak zgaszę to stan wraca. Na zgaszonym silniku jak kręcę kierownicą to wylatują bańki powietrza - raz więcej raz mniej. Ręce opadają. Dwie objemki są dokręcone na maxa - nie powinien zasysać powietrza - płyn nigdzie nie kapie.
  2. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Widzę Wieluń śpi !!!!!
  3. ten silnik na 80 tyś to dopiero dotarty - a u ciebie już zatarty - nie możliwe że przy tym przebiegu tyle padniętych rzeczy - remont silnika też cię trochę będzie kosztował - tutaj byle pierdoła kupę kasy kosztuje -czasami nie opłaca się remontować - lepiej kupić drugi w idealnym stanie.
  4. silnik używany koszt około 5-6 tys, - i ciężko znaleźć
  5. to ile on pracował bez oleju, że się zatarł - są czujniki które informują że nie ma oleju - - stanu, ciśnienia. Sprawdź czy to na pewno ta przyczyna, a jaki przebieg miał audik
  6. Czemu dostał - padła pompa? Co było przyczyną usterki?
  7. blaszak i chłodniczka oleju
  8. po to żeby dwa razy nie rozbierać - a w końcu trzy razy
  9. koszt w Aso chyba 3200 przynajmniej tyle chcieli 1,5 roku temu Sprawdź czy się pompa nie odkręciła, albo rurki 4 szt czy są w swoim miejscu - zdarza się że rurka odkręci się i ciśnienia nie będzie trzymać. Ja tak miałem u siebie - kupiłem drugą pompę - bo też wszyscy twierdzili że to pompa - i teraz mam dwie pompy, i dwa czujniki ciśnienia - chociaż nie którzy mówią że od przybytku głowa nie boli - ale po co robić sobie koszty. Jak coś to dzwoń 693 911 689 - służę pomocą.
  10. Jest możliwość że odkręciła ci się pompa oleju - ja takie coś przerabiałem - jak już ją odkręcisz to wymień od razu oringi 4 szt na rurkach i jeden mały pod pompą ( jakby co to mam pompę oleju do tego sprzętu (stan idealny))
  11. Jest teraz wilgotność większa i dlatego - na któreś cewce lub przewodzie jest przebicie - ja też tak miałem - zdemontowałem wszystkie i potraktowałem je i przewody sprayem przeciwko zakłóceniom elektrycznym i jak na razie spoko lata jak latał i czeka nie wywala.
  12. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    wpadnę z małym poślizgiem -
  13. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2012
  14. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    3. wircik ----- 220
  15. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam. Jak zdążę swoją ...... to wpadnę. Jadę na http://cafe-milano.nazwa.pl/group/wordpress/
  16. To nie wiem jaką ja mam ciężką nogę bo mnie mniej niż 10 l nigdy nie spalił - średnio 15 l - manualna skrzynia
  17. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ja byłem w Kobylej Górze - rodzinnie - prawie wszystkie autka WV i do tego Ostrzeszów, ja tam nikogo niestety nie znałem. Chwilę postałem - spiłem coca colę i pojechałem nad jezioro. Pozdrawiam luk2525 - wyprzedzałem cię pod Wieruszowem (niebieska audi).
  18. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ja dojadę później na trasie - bo kończę pracę dopiero o 14. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 08:41_________________________________________________I jak zwykle nikogo nie było - nic nowego.
  19. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    zarobisz - już ci nawali
  20. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ja 3 ja
  21. U mnie niżej niż 10 nigdy nie spadło - średnie trasa 12-15 l, miasto 15-20 i więcej w zależności od pociskania. max 25 - chociaż chwilowe to zawsze 52
  22. U mnie wymienili 2 szt - czas 1,5 h
  23. Nie tylko 1.8 T - moje 3.0 też się łapie. Dzisiaj jadę.
  24. Od Piotrkowa masakra - remont drogi do samej wawy
  25. Zanim kupisz nową pompę to sprawdź oringi w pompie - przynajmniej u mnie były - 5 sztuk. Może któryś padł i dlatego gubi ci ciśninie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.