Treść opublikowana przez wircik
-
[ALL B6] Czas na wymianę płynu?
Witam. Podłącze się pod temat - wymieniłem płyn na oryginalny ASO - MINERALNY - odpowietrzyłem tak jak pisaliście - i zaczęło mi jęczeć wspomaganie. Płyn się nie pieni na odpalonym - jedynie jak odpalę go to wciąga trochę płynu - jak zgaszę to stan wraca. Na zgaszonym silniku jak kręcę kierownicą to wylatują bańki powietrza - raz więcej raz mniej. Ręce opadają. Dwie objemki są dokręcone na maxa - nie powinien zasysać powietrza - płyn nigdzie nie kapie.
-
Spocik w Wieluniu
Widzę Wieluń śpi !!!!!
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
ten silnik na 80 tyś to dopiero dotarty - a u ciebie już zatarty - nie możliwe że przy tym przebiegu tyle padniętych rzeczy - remont silnika też cię trochę będzie kosztował - tutaj byle pierdoła kupę kasy kosztuje -czasami nie opłaca się remontować - lepiej kupić drugi w idealnym stanie.
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
silnik używany koszt około 5-6 tys, - i ciężko znaleźć
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
to ile on pracował bez oleju, że się zatarł - są czujniki które informują że nie ma oleju - - stanu, ciśnienia. Sprawdź czy to na pewno ta przyczyna, a jaki przebieg miał audik
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
Czemu dostał - padła pompa? Co było przyczyną usterki?
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
blaszak i chłodniczka oleju
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
po to żeby dwa razy nie rozbierać - a w końcu trzy razy
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
koszt w Aso chyba 3200 przynajmniej tyle chcieli 1,5 roku temu Sprawdź czy się pompa nie odkręciła, albo rurki 4 szt czy są w swoim miejscu - zdarza się że rurka odkręci się i ciśnienia nie będzie trzymać. Ja tak miałem u siebie - kupiłem drugą pompę - bo też wszyscy twierdzili że to pompa - i teraz mam dwie pompy, i dwa czujniki ciśnienia - chociaż nie którzy mówią że od przybytku głowa nie boli - ale po co robić sobie koszty. Jak coś to dzwoń 693 911 689 - służę pomocą.
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
Jest możliwość że odkręciła ci się pompa oleju - ja takie coś przerabiałem - jak już ją odkręcisz to wymień od razu oringi 4 szt na rurkach i jeden mały pod pompą ( jakby co to mam pompę oleju do tego sprzętu (stan idealny))
-
[B6 ASN] Chwilowy brak mocy mruganie check engine
Jest teraz wilgotność większa i dlatego - na któreś cewce lub przewodzie jest przebicie - ja też tak miałem - zdemontowałem wszystkie i potraktowałem je i przewody sprayem przeciwko zakłóceniom elektrycznym i jak na razie spoko lata jak latał i czeka nie wywala.
-
Spocik w Wieluniu
wpadnę z małym poślizgiem -
-
Spocik w Wieluniu
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2012
-
Spocik w Wieluniu
3. wircik ----- 220
-
Spocik w Wieluniu
Witam. Jak zdążę swoją ...... to wpadnę. Jadę na http://cafe-milano.nazwa.pl/group/wordpress/
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
To nie wiem jaką ja mam ciężką nogę bo mnie mniej niż 10 l nigdy nie spalił - średnio 15 l - manualna skrzynia
-
Spocik w Wieluniu
Ja byłem w Kobylej Górze - rodzinnie - prawie wszystkie autka WV i do tego Ostrzeszów, ja tam nikogo niestety nie znałem. Chwilę postałem - spiłem coca colę i pojechałem nad jezioro. Pozdrawiam luk2525 - wyprzedzałem cię pod Wieruszowem (niebieska audi).
-
Spocik w Wieluniu
Ja dojadę później na trasie - bo kończę pracę dopiero o 14. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 08:41_________________________________________________I jak zwykle nikogo nie było - nic nowego.
-
Spocik w Wieluniu
zarobisz - już ci nawali
- Spocik w Wieluniu
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie niżej niż 10 nigdy nie spadło - średnie trasa 12-15 l, miasto 15-20 i więcej w zależności od pociskania. max 25 - chociaż chwilowe to zawsze 52
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
U mnie wymienili 2 szt - czas 1,5 h
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Nie tylko 1.8 T - moje 3.0 też się łapie. Dzisiaj jadę.
-
Spoty wrocławskie
Od Piotrkowa masakra - remont drogi do samej wawy
-
[B5 ADP] Zapalająca się czerwona konewka.
Zanim kupisz nową pompę to sprawdź oringi w pompie - przynajmniej u mnie były - 5 sztuk. Może któryś padł i dlatego gubi ci ciśninie