Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wircik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wircik

  1. wircik odpowiedział(a) na abc77 temat w 1.8T
    Ja zrobiłem już prawie 70 tysi na naszym paliwie i drogach - i blok mi nie pękł - według stereotypów Dźwięk silnika faktycznie zabija wszystkie mankamenty - po prostu poezja. Ja już choruję na V8. Polecam V6. Utrzymanie wcale nie kosztuje tyle ile wszyscy mówią - mało kto ma ale wszyscy wiedzą jakie koszty . Przez ten cały czas poszły mnie tylko 2 cewki - bo wymian klocków nie liczę, świec i oleju. Ceny filtrów MAN nie są wysokie, da się przeżyć. - jedynie rozrząd od 1000 do 1500 zależy co włożysz. ---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:25 ---------- i co najważniejsze trzymają moc - przynajmniej mój. Polecam
  2. wircik odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Ngk według mnie sa bardzo słabe - u mnie przy gazie uwalały się bardzo często- nie wytrzymywały 10 tysi. Teraz też mam chyba jednoelektrodowe ale sprawdzę dokładnie.
  3. wircik odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Mnie wyrzucało losowo przez świece - niecałe 10 tysi na nich przejechałem, właśnie te NGK zakichane. Wymieniłem na Bosch i jak ręką odjął już 30 tyś.
  4. wircik odpowiedział(a) na tomeklpu temat w 3.0
    żeby się nie okazało - jaka cena taka robota
  5. wircik odpowiedział(a) na tomeklpu temat w 3.0
    Ja używam teraz Valvoline 5W40 i silnik lepiej pracuje niż na Castrolu.
  6. wircik odpowiedział(a) na tomeklpu temat w 3.0
    Masz niedogrzany silnik. Przegoń autko na autostradzie i wszystko wróci do normy - zero białego osadu . Tak się robi jak jeździsz na krótkich dystansach. Zawsze zimą.
  7. Ja mam przelatane 220 000 - i też nie mogę narzekać na silnik. Jak miałem źle ustawiony gaz też wywalało mi losowo zapłon - dobry gazownik i dało radę . Ja te świeczki wyrzuciłem bo przy gazie szybko się uwalały - po 5 tys czek wywalał że losowo wypada zapłon. Świece zarzuć Bosch - ja mam przeszło 20000 zrobione na nich i spokój z losowo wypadającym zapłonem
  8. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Szczęśliwego Nowego Roku 2014 !!!!!!
  9. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ja przyjadę ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ---------- tam gdzie zawsze
  10. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Zlot 15.00 !!!!!!!
  11. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jak tam jutro mały spocik ??????????????????????????????????
  12. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    i jak zawsze cisza .......... a długi weekend już jutro.
  13. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    wszyscy śpią snem zimowym
  14. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    zmiana planów ten i następny mogę - 16/17 luty odpada
  15. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    DINO - Pożycz mi fury na weekend to rurę wyprostuję w twoim PKS-ie - nie do poznania. Będzie inne auto - bez chipa.
  16. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    U mnie odpadają 2 nadchodzące weekendy ;(
  17. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Nie same ośki jak coś!!!!1 Myszy śpią jak wszyscy z Wielunia. 1. Alex termin - zawsze mi pasuje 2. Dino j/w 3. Wircik 4. 5. .......
  18. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2013 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Weź kompa. Dzięki
  20. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    a co boisz się jeździć po śniegu
  21. książka mówi na wolnych 1,5 bara - przy 2000 obrotach 3,0 bary - sprawdź przewód do przełącznika ciśnienia - czy wszystko z nim Ok. Wysłałem ci na e-mail to co mam odnośnie ciśnienia oleju
  22. Śmiało kupuj - ale tylko z quattro - frajda z jazdy nie zła - najlepsza zimą - 220 kucyków robi swoje. Koszty do przeżycia oleju zalewasz 6,4 l na wymianę - jak będziesz pociskał to zawsze coś łyknie. Filtr oleju około 80 zł w serwisie, filtr powietrza koło 100 zł, koszt wymiany rozrządu jak serwis to 2200 same części + robocizna. Spalanie od 10 l w górę na trasie, miasto 15 l. Przyjmuje bez problemu zagazowanie.
  23. witam. Mój na trasie nigdy mniej niż 11 l gazu - fis 10 (3.0 quattro, manual), miasto od 14 l.
  24. wircik odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Witam. Kiedy następny spot?????????????????
  25. nie wiem - płyn był brunatny -

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.