Treść opublikowana przez StoRK
-
Strefa Śmiechu
Audi wypuszczalo limitowana serie GHIA zobaczcie: http://otomoto.pl/audi-a4-wersja-ghia-moc-115-km-C4297261.html
-
[B6 BFC] nie gaśnie "na zimno"
nie wiem co to moze byc ale jak kiedys bedziesz chcial zgasic i nie zgasnie tylko pompa sie rozbiega a jak go nie zadusisz na biegu to bedziesz silnik zbieral po parkingu :gwizdanie:
-
[B5 AFN] --- Prędkość maksymalna w moim bordziuchu ---
moja poszla nieco ponad 200km/h cos okolo 205km/h przy czym do 180km/h przyspiesza bez problemu. zawieszenie jest obnizone to chyba tez ma jakis wplyw na V-MAX
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
kamil21 fela chyba nie ma nic do znaczenia bo zmieniajac fele na wieksza automatycznie zmieniasz opone o mniejszym profilu i to wszystko sie rownowazy!
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
ta ci mechanicy w aso to sie nadaja...zawsze cos zpiernicza! moj znajomy kupil lagune nowa to sie zaplakal (doslownie) bo mu tak mechanicy robili ze praktycznie wiecej auto stalo na warsztacie niz jezdzilo. to juz tak poza tematem ja raczej do mixolu nie jestem dobrze nastawiony!
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
no ale chyba napisales ze dochodzi do 90 i pozniej spada do 70 no to chyba skacze co nie wazne ze rozgrzeje sie tak jak powinien i pozniej spada! wymien termostat albo czujnik temperatury ale jak ci trzyma caly czas na 70 to raczej termostat sie przycina bo jak czunik to sobie wskazowka wedruje od prawej do lewej
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
no chyba logiczne ze jest zle temp w każdym aucie powinna trzymać sie cały czas na 90 jak juz sie rozgrzeje! mam takie wrażenie ze chyba nie przeczytałeś tego tematu od początku bo tam już było co to znaczy jak temp skacze!!!
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
grzanek85 tak sie sklada ze moj stary tez smiga TIRem jezdzil do moskwy w zime. boss kazal mu dolewac nafty do ropy i pompa wysrala sie po 200tys przebiegu [volvo fh12(460) 05r.] Sek na przeczyszczenie wtryskow to sie leje raz na kilkanascie tankowan uszlachetniacz a nie mixol! bo chyba turbodiesle nie sa 2suwami-moze sie myle poprawcie mnie i koniec pie******** o specyfikach do tirow lepiej powiedzcie cos o audi
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
co wy za jakies domowe sposoby macie typu: bp do diesla, denaturat czy nafta!!! tak jak kolega napisal krzys19600 na kazdym cpn macie uszlachetniacze do dieslow! i lepiej nie lejcie ruskiej ropy na zime vhyba ze z pewnego zrodla . pozdro StoRK
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
u mnie jest dokladnie to samo. na klimatroniku 90 a na blacie dopiero przekracza 60. auto na klimatroniku lapie temperature 90st przez jakies 4-6km.
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy i nie może już odpalić. Błędy.
no ale my na radzie zostalismy i chcielismy ciebie dojsc...no ale ty nas doszedles pozniej * myślę, że Twoja wypowiedź nie wnosi nic do wątku - następnym razem będzie ostrzeżenie
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy i nie może już odpalić. Błędy.
Ja jechalem z Ghostface za demoralizatorem chcielismy go dogonic zeby nam nie uciekl "trzeci" bieg gaz w podloge (chyba) doszlo do 3tys obrotow poczulem szarpniecie, Ghostface powiedzial tylko "Ku**a znowu to samo co wczesniej" zjechalismy na bok telefon do demoralizatora i do garazu. Nawet nie wymienilismy tych uszczelek bo robilismy wszystko zeby tylko odpalil...nie udalo sie. Jutro auto jedzie na lawecie do Skrobowa jak ktos mieszka w okolicach Lubartowa to wie gdzie to jest. Pozdrawiam StoRK
-
[B5 AVG] Pisk - przy rozrzadzie (nowy) - chyba kolo korbowodu
na samej gorze masz walek rozrzadu na dole masz wal korbowy! jezeli sie nie myle
-
[C4 AAT Audi 100] Mułowaty silnik
jedz do tego mechanika co ci robil ten sterownik powinienes miec jakas gwarancje powiedz mu co sie dzieje i niech robi za darmo!
-
[B5 1Z] Falowanie obrotów 861-840
chyba nic złego bo u mnie na klimatroniku tez pokazuje 780-840 i tak jest zawsze czy zimny silnik czy ciepły nie ma na to reguły.
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
slawek88 patrz sie troche na daty wcześniejszych postów bo nie ma sensu odnawiania starych tematów takimi stwierdzeniami jak masz jakiś problem czy jakaś ważną uwagę to TAK ale takimi stwierdzeniami to nikomu nie pomożesz a tylko odnawiasz stare śmieci. pozdro StoRK
-
[B5 AJM] wymiana oleju
ja bym radzil zlac ten olej! najlepiej to zlej z miski lekko odkrec zawor i ci zleci szybko te 0.2l bo strzykawka to duzo zabawy! no wiadomo ze sie poziom obnizy bo ci nadmiar oleju wygoni w filtr powietrza!!
-
[B5 AJM] wymiana oleju
lepiej zlej bo ci w filtr powietrza wygoni nadmiar oleju!
-
[B5 AFB] Zobaczcie moje 2.5TDI.
fajny furman i najfajniejszy jest glos silnika! w realu wyglada jeszcze lepiej!!!
-
(b5 ACK) Moja a4 po malych zmianach
nom fotele sa fajne tylko kolor skóry mi nie bardzo przypadl! ale wszystko inne jest zajebiaszcze
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
wit.s no chyba napisal ze kupil w TESCO!
-
[B5 AHU] Moja A4 Avant
fajna fajna! nawet taka sama jak moja tylko jakos wyzej stoi! nie szalej na zuzlu bo lakier porysujesz . zmien te oznaczenia na klapie bo ludzi w blad wprowadzasz! czekamy na zdj wnetrza! Pozdrawiam StoRK
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
to te płaskie najlepsze są chyba takie: http://www.allegro.pl/item255814613_wycieraczki_valeo_xtrm_audi_a4_.html
-
[B5 AFN] zapaliły sie kontrolki od hamulców! prosze o rady.
dzięki! jutro podpinam pod VAG i zobaczę który czujnik niedomaga.
-
[B5 AFN] zapaliły sie kontrolki od hamulców! prosze o rady.
Ahoj! Dzisiaj rano odpaliłem auto i było wszystko OK. Godzinę temu odpalam auto a tu zaskoczenie: zapaliła sie kontrolka ABS i tam gdzie jest FIS ale u mnie go nie ma zaczęła migać kontrolka od hamulców (taka sama jak od ręcznego). Zachodzę się w głowę co to może oznaczać? z góry dzięki za odpowiedzi! SORRY NIE DO TEGO DZIAłU TO WSADZIłEM !!! PROSZE O WYWALENIE TEGO Z DZIALU "DIESLA"