Treść opublikowana przez johnnythebest
-
[ALL] Ile mozna kartonów papierosów miec przy sobie w przejazdach po krajach UE?
Reasumując to proponowałbym zapytać się Tomka Hajty, on wie ile papierosów można przewozić przez granice
-
[ALL] Śruby do A4 a śruby do innych modeli
to nie chodzi o wyprofilowanie w feldze tylko od rodzaju felgi stal/aluminium chyba nie do końca...skoro na ori alu mam kulową a na nie ori alu mam stożek
-
[ALL] Jakie oponki
ale standard na R17 to 225/45 - nie bedziesz miał okłamywania na liczniku
-
[ALL] Czy amor bez tulei będzie OK????
Jak to mowią "skleroza nie boli ale trzeba się nachodzić" W tym przypadku "skleroza nie boli ale trzeba się narobić"
-
[ALL] Czy amor bez tulei będzie OK????
OK dzieki za podpowiedz, skoro tak prawicie to jutro znów zawitam z narzedziami w rekach Dobrze ze boczków jeszcze nie poskrecałem
-
[ALL] Czy amor bez tulei będzie OK????
Wczoraj montowałem zawieche do swojej Audi'cy, wszystko przebiegło zgodnie z planem...bynajmniej do czasu jak znalazłem tulejkę które zdjecie widac ponizej, okazało sie ze zapomniałem jej wsadzic do tylnego amora I teraz pytanie czy bez niej bedzie wszystko OK czy musze na nowo demontowac tylnego amora i wsadzić ją do gumy w której powinna być. Z drugiej strony, na dole jest odbój, w nim mała podkladka, na nim duza podkladka i ta guma w której ma być ta tulejka, na niej metalowa nakładka i koncówka amora, więc w sumie ta tulejka jest po to zeby chyba tylko usztywnić tą gume żeby ewentualnie minimalnie na boki nie chodziła ale w sumie wszystko jak jest scisniete i zamocowane to raczej nie wyrobi sie nie wiadomo jak Jak myślicie lepiej rozebrać amora i na nowo poskladac go z ta tulejka czy zostawić tak jak jest??
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Pożyjemy zobaczymy Jak to mówią "lepiej żałować coś co się zrobiło, niżeli czegoś czego się nie zrobiło"
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Poszedłem za głosem większości i wybrałem 40/40, MTS'y już zamówione u MAPET'a, teraz tylko oczekiwanie na paczke i montaż Dzięki za głosy
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
A czy jak zamówieę zestaw MTS'a 40/40 to czy plastikowe osłony z ori amorów podejdą, i jak z odbojami tez podejda czy do sportowego zawieszenia trzeba krótsze odboje ??
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Jestes nie pierwsza osoba od której słysze ze Ta Technix skrzypia... Teraz pytanie, czy jak zamówie zestaw MTS'a 40/40 to czy plastikowe osłony z ori amorów podejdą, i jak z odbojami tez podejda czy do sportowego zawieszenia trzeba krótsze odboje ??
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
A na jakim kapciu jeździsz 16" czy 17" ??
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
225/45 i najlepiej fele z ET35
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
No to MTS jest Polska firma ale produkuja w Niemczech ?? W sklepie powiedzieli mi ze to Polska firma
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Heh teraz wszystko jest Made in China
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
z 2 lata na pewno jeszcze pośmigam tym samochodem bo mam narazie ważniejsze rzeczy w które kase musze pchać Ale jak je regenerujesz to zaraz dają Ci inne czy czekasz na nie pewien czas, bo jak tak to do bani bo fura stoi bezużyteczna [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 20:52_________________________________________________A jest jakaś różnica miedzy TaTechnix a MTS'em ?? Dzwoniłem wczoraj do sklepu i kolo mi nawija że są na jednym poziomie, tyle ze TaTechnix jest Niemiecki a MTS Polski, Z tego co wiem to chyba dużo wiecej ludzi kupuje MTS'a
-
Polecane opony letnie
A orientujecie sie w jaki sposób oblicza się te spalanie wg tych norm jakie podali, np Firestone ma 3,1 a Pirelli 1,9 Jaka różnica wyjdzie w spalaniu na 100km
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
masz gwarancje :wink4 heh spoko ale kiedyś się skończy Czyli koszt regeneracji wychodz prawie jak jeden nowy amor
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Hmm...a jak ma się później eksploatacja amorów z zawiasa, ile pozniej kosztuje taka wymiana ??
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Ja to bym dołożył 200 zł i kupił gwint Hmm..troche wiecej niż 200 PLN http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b5-95-01-od-mts-i1598709988.html Ale ten gwint pracuje pomiedzy 40 a 75, a ponizej 40 i tak nie bede chciał zejsc wiec chyba nie ma sensu
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
A co powiecie na takie sprężyny http://moto.allegro.pl/audi-a4-avant-sportowe-sprezyny-zawieszenia-35mm-i1598992312.html plus amory MTS'a Czy nie ma sensu bawić się o 5mm i załadować od razu zestaw MTS'a http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-avant-40-40mm-mts-i1598709844.html
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Ano potwierdzam, w Gliwicach są drogi tylko jak jadę do pracy dziennie to mało nie :sick3 Drogi jak wszedzie, raz jest równo a raz są dziury...w sumie progi są ale głównie na osiedlach i za duże nie są A tak poza progami i dziurami to rozumiem że gites się jeździ :> A zimą jak się taka zawiecha sprawuje, mam na mysli 40/40 W sumie w miescie to raczej nie powinno byc problemu, gorzej pewnie jak się jakiś wypad w góry zaliczy
-
[ALL B5] Podejdzie ta szerokość felgi do B5 ??
I wszystko na temat
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
Jesli chodzi o twardość to się nie martwie, głównie chodzi mi o wysokość zawieszenia
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
No ale jeśli che obnizyć furke to musze się z tym liczyć bo seryjnych amorów nie wsadze do nizszych sprężyn
-
[ALL B5] MTS na pokładzie ale czy nie powinno siąść niżej?? Foto
To spoko, amory wiem ze MTS'a już kupie skoro mają taką magiczną możliwość Teraz tylko sprężyny David a jakiej firmy miałeś sprężyny ??