Treść opublikowana przez johnnythebest
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
To zapewne, Bixy wymiataja A jakieś inne mocne żarówki możecie polecić w tej cenie czy te Night Breakery są jedne z lepszych?? Czyli normalnie zanużyć je w spirytusie? Salicylowy może być?? hehe co fakt to fakt zależy na kogo trafisz, no w sumie raczej nie sprawdzają a 4300k świeci normalną barwą
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Mam nadzieję że mi też te Osramy wytrzymały by min rok w reflektorach Wolałbym Hidy, wiadomo, ale raz że pewnie przy braku sprysków oslepiałbym czasami innych kierowców, a po drugie ten dowód. Ponoć jest tak ze jak na miejscu usunąłbym "usterkę" to nie zabiorą, czyli musiałbym jakieś normalne żarówki ze soba wozić Tak wiem, dlatego zastanwaim sie w jaki sposób bielsze światło by było ale tomaszstn już wyjaśnił No i fakt nikt nie pisał że się na nich jeździ
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
hmm...ale światla pozycyjne prócz wyglądu to w jaki sposób wpłyna na oświetlenie drogi, one praktycznie nie oświetlają jej, chyba że w połączeniu z mijania cos dadza
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Panowie w Audi'cy wymieniłem przednie lampy na DEPO po II lifcie, myslalem ze coś sie zmieni z oświetleniem ale nie za dużo. Jak jade w czasie deszczu to praktycznie nic nie widać, jedynie na długich. Domyslam sie ze problemem pewnie są żarówki jakie mam, tzn. jakieś zwykłe gebelsowskie. Pytanie moje brzmi czy żeby zwiekszyć moc świateł zeby cos było widać w nocy a szczególnie w deszczu to czy wystarczy kupić takie żarówki, czy to jest przereklamowane?? http://moto.allegro.pl/osram-h7-night-breaker-plus-90-duo-2szt-kpl-i2068739991.html Co są dziscie o tych NIGHT BREAKER'ach?? Chyba że HIDy 4300k ale nie mam sprysków i raczej robić ich nie będe więc pewnie ten myk odpada.
-
Siłownia
chyba chciałeś napisać, każdy kto będzie "szybciej rósł" niż normalnie to bedzie miał rozstepy
-
[ALL B5] Naprawa dmuchawy nawiewu
A moze bedzie ktoś miał pomysł co do mojej dmuchawy W pewnym momencie zaczeła "pyrkać", "chrobotać" (jak kto woli), po pewnym czasie przestała działać i na nowo zadziałała i tak w kółko aż przedwczoraj przestała działać i już się nie włączyła. Przeczytałem Wasze posty i wziełem się za wyjmowanie swojej dmuchawy, wziąłem go na warsztat zeby go rozkrecic ale kumpel podłączył go jeszcze do prostownika i odziwo zaczał działać i co najlepsze bez żadnego "chrobotania", wziełem go podłączyłem jeszcze do zasilania z Audiki i dalej działa jak nówka. Ale na lewo zaraz obok dmuchawy jest plastik i tam w środku podczas włanczania nawiewu słychać takie delikatnie chrobotanie i podczas wyłanczania w końcowej fazie jak dmuchawa przestaje działać. Co najlepsze po włożeniu dmuchawy na swoje miejsce włączyłem nawiew i dmuchawa znowu zaczeła "chrobotać", wyciagnałem ją, właczyłem i działa bez żadnego dzwieku, cichutko. Macie jakieś pomysły co jest nie tak, bo gdyby szczotki to raczej chyba dalej by "chrobotało" jak była wyciągnieta?? A wiec: - czy te głosy z tego plastika są OK podczas włanczania i wyłanczania? - co może być nie tak że "chrobocze" nawiew jak jest włożony a działa normalnie jak jest wyciagniety?? Ktokolwiek??
-
[ALL B5] Montaż HID w lampach DEPO/FK (ringi)
a jakie miałeś HID-y??
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Kołpaki nadają sie do Fiatów, itp a nie do "Władców Pierścieni"
-
Serwis przy salonie MAGRO Rybnik
Widać że przewaga jest opinii negatywnych wiec temat powinien widnieć raczej w "Nie polecane"
-
Chiptuning Aligator Dynosoft Katowice wrzesien 2011r. (golf forum)
Od osoby czy od grupy?? Proste że od osoby :doh1: Jak od grupy to przy 10 osobach wyszło by Cie 100 PLN Wtedy chyba całe forum by na to poszło
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
A to jak to jest z tym kolorem, bo na pierwszej focie w słońcu część auta pomarańczowa się robi a w "normalnych" warunkach czerwony jest To jest coś w stylu kameleona??
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
Kolor wypas Fura z zewnatrz dla mnie gites malina Tylko powiedz mi tak patrząc na Twoje info, to w jaki sposób założyłeś LPG do swojego "TeDeIka" :tongue4:
-
Problem z oponami!!
powinno byc juz OK, tez tak miałem i pomogło przetarcie felgi
-
[ALL] Środek do czyszczenia kokpitu
To spróbuj sobie środek Shell'owski za 14,99, kupisz go na stacjach shella, osobiscie nakladam go na mała gabke i nia myje kokpit, efekt wg mnie zachwycający http://www.jota.net.pl/_images/iCAQEWIRIRF3.jpg
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Jestem za z checia się pod tym podpisze
-
[ALL] Regenerowane zimowe- opinie od użytkowników
Dokładnie, lepiej tańsze opony nowe kupić niżeli "nalewajki". Jesli chodzi o nowe to Barumy sa w przystepnych cenach
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy przedniego zawieszenia po wymianie na MTS'a - FILMIK
Hell no... Na dniach biore sie za rozkrecanie, planuje wymienić ta gume co trzyma sprezyne od góry, mam nadzieje ze pomoże
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy przedniego zawieszenia po wymianie na MTS'a - FILMIK
No ale gdyby było tym spowodowane to kazdy by tak miał Juz dwa razy sciagalem i sprawdzałem i jest OK, normalnie założone. A moze przyczyna jest ta guma górna która trzyma sprezyne??
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy przedniego zawieszenia po wymianie na MTS'a - FILMIK
ale jak je przesmarować, całe czy jakoś tylko końcówki??
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy przedniego zawieszenia po wymianie na MTS'a - FILMIK
Jakiś czas temu wymieniłem amory i spręzyny na MTS'a 40/40. Wszystko pięknie ładnie ale po wymianie z prawej strony pojawił mi się dziwny dzwiek, tak jakby McPerson "latał". Pomyślałem że coś może zostało źle skrecone wiec wyciagnełem go i na nowo został złożony, przez pół dnia tak jakby było ciszej i znów ten odgłos. Słychać go przy ruszaniu, wolnej jeździe, szczególnie na nierównościach. Macie pomysł co może być przyczyną?? Wahacze były wymieniane rok temu na wiosnę, dla formalności zostały sprawdzone i są git. Zastanawiam się nad gumami, które trzymają sprężyne, nie były jakoś mocno poturbowane jak je wyciagałem ale kto wie Poniżej filmik z tym dźwiękiem Dziwne odgłosy zawieszenia - Audi A4 B5.AVI
-
[B5 AFN] A4 Avant by dandi88
Mozliwe, w dodatku na kubłach szybciej sie raczej wycieraja boki jak w normalnych naleśnikach
-
[B5 AFN] A4 Avant by dandi88
ode mnie masz plusa za brak relingów i kubełkowe fotele a tak z ciekawości to jaki masz przebieg, jestem ciekaw od ilu fotele się tak mocno przecieraja
-
[ALL B5] Włączając nawiew słychać "tyrkotanie"
a mozna jedna plytke wymienic czy trzeba całosc ??
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
Heh jak tyle razy zmieniałeś to raz więcej nie zaszkodzi na ori jakie miałeś
-
[ALL B5] Włączając nawiew słychać "tyrkotanie"
a gdzie się on znajduje??