Treść opublikowana przez johnnythebest
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
Dzieki za info ołrajt czekamy do jutra Zdjecie nr 2 33cm Dzięki
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
Dzieki za info ołrajt czekamy do jutra
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
Racja W sumie oca69 podaj dwa wymiary
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
Aaaa widzisz, dzięki Tak, zdjęcie nr 1 tzn. jest jedno zdjęcie ale amor z "I"
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
jak mozesz to zmierz ile jest od podporki na sprezyne do gory amora Znaczy zdjecie nr 1 ? Nie kumam, jakie zdjęcie
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
jak mozesz to zmierz ile jest od podporki na sprezyne do gory amora
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
dzieki za namiar, podjade tam bo po sasiedzku mam
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
a mozesz zarzucic linka jak masz sprawdzonego sprzedawce?
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
a ile dałeś za MTSy na tył?
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
a orientujesz się jak sprawa wygląda z amorami Sachsa jak wysoko jest usadzona podpora na amora? chodzi o to zeby d*pa nie siedziała nizej od przodu
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
Aaa to moze teraz są cztery bo mi sie wydawalo ze jak zakladałem to były trzy Musze spr jeszcze raz u siebie ile tych rowków mam. Czyli teraz na tych sprezynach -30/-30 masz 66cm od ziemi do nadkola tak? Ja na tych MTSowskich -40/-40 mam ok 65cm wiec chyba dobrze mam bo mi sie wydawało ze nie dostatecznie obnizyło mi sie zawieszenie.
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
Zgadza się, a do rzeczy ma też dolna "podpora" sprężyny. Padnięty amortyzator ma wpływ na wysokość. Ja u siebie zamontowałem amorki MTS jako alternatywa dla padniętych tylnych (8D0 513 031 H) do zawieszenia 1BV, amortyzator MTS jest krótszy o 2cm przez co trudniej włożyć dolną śrubę. Tył miałem miękki dlatego zmienilem też spręzyny na Eibachy -3cm, miałem sprężyny z jedną białą i zieloną kropką, najniższa kategoria wagowa jaka była do zawieszenia 1BE i 1BV. Na amorach MTS'a sa trzy rowki na podpore amora. Jak montowałes te amory to na jakim rowku ustawiłeś tą podporę?
-
[B5 AFN] Wymiana amortyzatorów w seryjnym zawieszeniu sportowym (1BE).
To teraz ja Mam sprezyny MTS'a 40/40 i po dwóch latach jazdy tylne mi padły więc długo nie porzadziły Wie ktoś może czy do takich spręzyn kupować znów amory MTSa (choć wolałbym nie) czy lepiej np Sachsa z jakiegos 1BE tylko nie wiem czy bedzie pasował skok amora? No i tak sie zastanawiam żeby d*pa mi niżej nie siedziała ale to raczej sprawa sprężyn, racja?? Ma ktoś jakiś pomysł?
-
Czy za tą kasę mogą to być oryginały??
Tak wiem, pierścienie centrujące zarzuce z 66,6 na 57,1 i bedzie git Na innych aukcjach sprawdzałem i ceny są podobne więc raczej nowe są ale dopytam
-
Czy za tą kasę mogą to być oryginały??
Nie wiem, dlatego sie pytam. Na necie za 1500 mozna kupic duzo chinoli wiec stad me pytanie
-
Czy za tą kasę mogą to być oryginały??
Panowie, czy te fele sa ori za taką kase? Niby logo Audi ma Felgi alu 17" 5x112 Audi orgniał VW Nowe (4119380440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Gwint TA Technix, MTS czy FK seria AK
ile chcesz za te cacko i jaki ma przelot?
-
Gwint TA Technix, MTS czy FK seria AK
W tym co piszesz jest sens Natomiast jesli chodzi o V-maxx'a to ponoć jest to firma holenderska i ma TUV na swoje gwinty
-
Gwint TA Technix, MTS czy FK seria AK
A miał ktoś styczność z gwintem firmy V-maxx ??
-
Gwint TA Technix, MTS czy FK seria AK
Panowie za duzo hajsu nie mam, a mam chęć zakupienia gwintu do siebie. Finanse pozwalają mi na TA Technix lub MTS'a, ewentualnie na FK seria AK. Kto miał u siebie takie cuda i jak z ich wytrzymałością? Który gwint byście wybrali? ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 14:20 ---------- Miał ktoś styczność z gwintem firmy V-maxx ??
-
Regenerowane zawieszenie gwintowane
Pytałem ich ale nie prowadzą sprzedaży regenerowanych zawiasów
-
Muli wolno wkręca się na obroty
Obstawiam turbine, miałem tak u siebie w swojej, kilka razy ja przegoniłem na wyzszych obrotach na 2 i 3 biegu i do teraz spokoj, od czasu do czasu przegonie auto zeby sie nic w turbinie nie zapiekło i hula do teraz
-
Regenerowane zawieszenie gwintowane
Tak sie zastanawiam co robić bo nigdy nie miałem zawiasa i nie wiem jak długo wytrzymują i w co się "pchać"
-
Regenerowane zawieszenie gwintowane
Hmm...pewnie ceny w porównaniu z nowymi
-
Regenerowane zawieszenie gwintowane
Orientujecie się czy są jakieś firmy które sprzedają regenerowane zawieszenia gwintowane?