Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. Dev a jak mam pełny stan oleju na bagnecie to spokojne mogę dolać tą płukankę czy muszę najpierw trochę spuścić oleju?
  2. Na początku wrclaguna pisze, że: 1BE = sportowy układ jezdny (obniżony o 20 mm w stosunku do 1BA) 1BV = sportowy układ jezdny (quattro GmbH) Sprawdziłem u siebie po VIN'ie i wyszło że mam: 1BE Sports suspension/shock absorption, a mam quattro. Czyli jak to naprawdę się ma odnośnie napędu?
  3. OK dziękówa bo niepotrzebnie kupiłbym C3
  4. Endriuu na początku napisane jest że C3 pracuje lepiej w niższych temperaturach od SPECIFICa ale C3 znów lepsza jest do PDFa, tak? Czyli jak nie mam PDFa to niema sensu C3?
  5. Wg Was który lepszy będzie do AVFa? MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40
  6. Aaaa ok czyli poprostu do starego oleju wlewam np. ENGINE FLUSH LM2640 co endriuu zaproponował, zostawiam na ok 15 min. na włączonym silniku, potem spuszczam olej i standardowa procedura? Dzięki wielkie za pomoc A wlać mogę na włączonym silniku przez bagnet?
  7. Możecie wskazać mi dobry środek do płukanki? Oraz podrzucić linka czy krótki opis zrobić jak ją dobrze wykonać? Będę wdzięczny :-)
  8. Chłopaki zmieniłem auto i chce zmienić olej. W historii serwisowania widzę, że poprzedni właściciel lał olej 507.00, natomiast chce zalać MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40. Po spuszczeniu starego oleju normalnie wlać nowy czy jakieś płukanie muszę zrobić? Wczesniej w AFNie jak zmieniałem z Castrola na Motula to nie robiłem płukania a gdzieś na forum w jednym wątku natknąłem się na wpis jak ktoś takrobił i stąd te pytanie Silnik AVF
  9. Mi przy jeździe z prędkością 150-180km/h po A4 wyskakiwało 8,2-8,6 litra. Domyślam się że to normalka? AVF w quattro
  10. Czemu strzał w kolano? Zła z nich para?
  11. Wymieniłeś uszczelki od regulacji świateł? Gdzie je kupowałeś?
  12. W Polsce nie jest łatwo kupić dobre B6, większość samochodów przywiezione przez handlarzy ma kręcone liczniki a jak auto jeździło po PL dosyć długo i miało kilku właścicieli to tym bardziej kapa... Aktualnie jestem z tym na bieżąco i widzę jak jest...
  13. CTR Tuning z Gliwic (na granicy z Zabrzem)
  14. O widzisz, dzięki kolego za info i za linka W weekend zabiore się za to
  15. Smigam B5 ale problem dotyczy B7 BRD, na początku juz poprawiłem info bo tylko w tagu miałem Posprawdzam VAGiem podczas uruchamiania i spr czy cos sie pojawiło nowego. NIc robionego nie miałem. Teraz zaczeło się coś sypać. Tak jak na wstepie napisałem, że ktoś znalazł w czym tkwi problem tylko że chodzi o jakiś przekaźnik w CPU
  16. A taki czujnik byłby problemem że auto nie mogłem odpalić?
  17. No to bynajmniej wiem juz od czego ta kontrolka jest Nie mam, mam ori xenony. Gdzieś wyczytałem że może to być czujnik poziomu pojazdu
  18. Panowie pomocy, Dwa razy auto nie odpaliło mi na mieście Musiałem wzywać kolesia żeby uruchomił mi go, podpiął VAGa i niby jakiś błąd ABSu i że hamulce sie zblokowały Za drugim razem ponoć nie było żadnego błędu, przeprowadził procedure kasowania błędów i pomogło. I niby żadnych błędów na silniku nie było. Jak nie mogłem odpalic auta na FISie pojawiła się kontrolka którą pierwszy raz widzę i nie mogę na necie nigdzie jej znaleźć: Znalazłem na yt taki sam błąd, kolo pisze że nie wiedział jaki przekaźnik szwankuje i zmienił wszystkie trzy przekaźniki znajdujące się w tej czarnej skrzynce z elektryką po lewej stronie. Pytanie czy ktoś zna taki przypadek i jak namierzyć dokładnie który przekaźnik szwankuje? https://www.youtube.com/watch?v=mhfHj6wAm3o Auto: A4 B7 BRD 2007
  19. Ufff dzieki Panowie za ostrzeżenie Czyli na nowo szukam pływaka
  20. U mnie jest już wytarty kawałek dolnego paska potencjometru i czyszczenie nic mi nie dało. Czy orientruje się ktoś z Was czy idzie to jakoś naprawić? Zastanawiałem sie nad lutowaniem ale to raczej nic nie da bo to naplastiku jest W ASO za taki pływak krzykneli mi 430 PLN
  21. czyli co lepiej, zaplacic 100zł za wykasowanie przepływomierza czy lepiej dołożyc i kupić nowy i mic wszystko tak jak sie nalezy?
  22. Panowie ostatnio sprawdzałem logi przed chipowaniem i okazuje się że przepływomierz powietrza jest do wymiany. Chiper który bedzię mi chipował auto powiedział że może mi go wykasować z komputera i bedzie to tak jakbym wogóle go nie miał i że niby bedzie all ok. Pytanie moje takie czy auto bez przepływki bedzie normalnie śmigało?
  23. Z zewnątrz wygląda jak felga z S-line'a, a to czy markowa to odkręc koło i zobacz co masz napisane od wewnątrz felgi, czy masz znaczek audi
  24. Chce kupić felgi ale dekle są trochę przyniszczone i stad moje pytanie: - czy dekle tego typu są rozbieralne żeby je odnowić? http://img20.tablica.pl/images_tablicapl/119458635_6_644x461_dekielki-audi-s-line-a3-a4-a6-a8-s3-s4-s6-s8-tt-8p0-601-165-g-.jpg - i przy okazji zapytam, żeby nie zakladać innego watku, czy felgi R17 8cali ET43 spokojnie podejdą do B5, nie będą ocierać gdzieś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.