Treść opublikowana przez johnnythebest
-
[B6 ASN] Avant 3.0 V6 Q
Ojjj za małe Wrzuć 320/288 i będziesz zadowolony
-
Skaner U600 VAG + OBD2
Nadaje się on też do B8 z 2008 roku? Żeby np otworzyć tylne zaciski, itp.?
-
225/40 czy 235/40 R18 do quattro?
Pany jaka szerokość opon wybrać do b6 1.9 AVF w quattro: 225/40 czy 235/40 felga 18"? Dużo osób na ośce jeździ na 225/40, natomiast B6 czy B7 w quattro widuje na 235/40, nawet ostatnio brat ściągał B6 AVF w quattro od helmuta i też miał 235/40 R18. Jaka jest Wasza opinia?
-
Opony bieżnikowane
Nigdy nalewajek....
-
Czarna Strzała / quattro / AVF / E4J...
Wspomniane wyżej zaciski, jarzma i osłony po gruntownej renowacji - piaskowaniu i malowaniu proszkowym. Zastanawiałem się nad różnymi kolorami ale, że nie mogłem się zdecydować to wybrałem czarny Do tego nowe tarcze Zimmermann i klocki Ferodo + płyn hamulcowy ATE 200 Chciałem zmienić postojówki na białe żeby pasowały bardziej do bixenona, zamiast kupić ledy to dałem się omamić i skusiłem się na Philips'y White Vision. Jednym słowem wywalona kasa w błoto bo dużej różnicy nie widzę między nimi, a starymi zwykłymi żarówkami. Będę musiał kupić przejściówkę na H5W i od Tomnika sprawdzone zapodać ledy. Między czasie standardowy przegląd (po otoczeniu widać, że dawno temu robiłem foto hehe) Pewnego razu podczas jazdy słyszałem małe syczenie od strony schowka, okazało się że pękł przewód powietrza doładowujacego. Więc krótka wizyta w ASO i oto jest: Przyszła też zima, a że felgi stalowe 16stki nie weszły na "nowe" hamulce, trzeba było coś z tym zrobić i zamiast kupować innych alusów 16stek, kupiłem nowe opony Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 215/50 R17. I wyszło tak jak chciałem, docelowo na zimę 17stka a na lato większe koło Na dniach w końcu wziąłem się za wymianę soczewek z B8 po lifcie bo jazda na ori soczewkach mocno mnie męczyła, zwłaszcza w deszczu Różnica spora, poniżej ori soczewki z B6 A tutaj z B8 po lifcie I efekt finalny na drodze Dzięki pezet202, Gac3k i Czaki89 za podpowiedzi odnośnie wymiany soczewek, robota od razu szybciej poszła
-
Czarna Strzała / quattro / AVF / E4J...
Dzięki! Zabierałem się za "apdejta" kilka razy i nie po drodze mi było Ale dzięki za motywację hehe
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Ufff dzięki wielkie za pomoc A domyslam się, że soczewki też obojętnie jak założę, tzn. nie ma lewa/prawa, obydwie są takie same?
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Czaki jak zmieniałeś soczewki to jak podpinałeś kable do wtyczki z soczewki z B8? Z B6 jest zielony i żółty a z B8 są dwa czarne (czy tam ciemno szare). Jak leci czy trzeba wiedzieć, który co i jak?
-
Wymiana soczewek bixenon problem
A co mam zrobić jak obydwa kable od soczewki B8 mam jednego koloru - ciemno szare? I czy jest jakas różnica między tymi soczewkami - prawy czy lewy?
-
Polecane opony zimowe
Spoko dzięki tylko w sumie dużo tam nie ma nowego Czyli wg nich skoro na letniej 235/45 miałem 94 to teraz nie moge założyć opon z indeksem 91
-
Polecane opony zimowe
a wiesz może jak to powinno się obliczać?
-
Polecane opony zimowe
Jaki wg Was powinien być indeks nośności opony 215/50 R17 do A4 silnik AVF w quattro? 91 wystarczy czy brać 95? Na letnich 235/45 R17 mam 94.
-
Polecane opony zimowe
Pomóżcie w podjęciu decyzji. Rozmiar zimówek 215/50 R17. Dunlop Winter Sport 5 Nokian WR A4 Pirelli Cinturato Winter Oraz czy indeks nośności przy Dunlopach 91 wystarczy do quattro? PS. Plus dla Dunlopa, że posiada ochronę felgi. Minus dla Pirelli, że są z 2016
-
Jakie felgi 16'' do audi b7 3.0 tdi
Alus
-
Jakie felgi 16'' do audi b7 3.0 tdi
O to idealnie, dzięki wielkie za info PS. Mam nadzieję, że będzie wystarczająco dużo miejsca na odważniki
-
Jakie felgi 16'' do audi b7 3.0 tdi
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Taka różnica w świeceniu wyszła na samych soczewkach czy żarniki też zmieniałeś?
-
A4 wizualnie S4 B6 niebieska piękność że środkiem od RS4
Dzięki za info, na dniach tez będę się za to zabierał
-
A4 wizualnie S4 B6 niebieska piękność że środkiem od RS4
a to rozklejałeś lampę czy jakoś od środka czyściłeś?
-
A4 wizualnie S4 B6 niebieska piękność że środkiem od RS4
Czym czyściłeś lampy?
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Najsss Nowe ledy kupowałeś gdzieś na allegro?
-
[ALL B6] Piloty działające tylko z bliska
Czy ktoś rozwiązał dany problem?
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Najsss Ciężko wymienia się tą podstopnice?
-
[A4 B5] 2.8 30v ACK EuropaBlau by tomczas
Dobra robota
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
U mnie w trasie spalanie przy jeździe 100-120km/h wychodzi ok 5,8, przy 150-160km/h wychodzi ok 7,5-7,8, a powyżej tego to już ósemka z przodu. Natomiast miasto to 9-10 musi być ;-)