Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
To lepiej tu i tu jak chyba nigdy nie był zmieniany
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
do wymiany oleju w quattro, tam razem ze skrzynia olej sie zmienia, tak?
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Do 1.9 AVF quattro 2l tego oleju styknie, tak?
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
Jest moc
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
"Gut decyżyn"
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Jakiś czas temu też zastanawiałem się nad oponami letnimi, Dębica jakoś mnie nie przekonywała zwłaszcza, że opony zimowe mam Goodyeary. Natomiast widząc jak wiele osób jeździ na tych oponach, chwali je to zaryzykowałem i je kupiłem. Wg mnie dobrze kleją na mokrym i suchym, w dodatku rozmiar opony 225/40 18" są made in germany. Wiadomo, że jakościowo nie jest to samo co Bridgestony, Goodyeary czy Pirelli natomiast za 4 sztuki płacimy ok tysiaka i mamy w tej cenie na prawdę dobre opony.
-
Wymiana wahacza dolnego "banan"
Ma to wpływ na geometrię czy nic się nie dzieje? No właśnie lecą tam dwa wężyki i plastikowa osłona. Osłonę i te wężyki poluzowywałeś?
-
Wymiana wahacza dolnego "banan"
Powiedzcie czy podczas demontażu "banana" poluzujecie trzy śruby od sanek, żeby wyciągnąć śrubę mocującą wahacz, która blokuje się przy podwoziu? Jeśli tak to czy ma to wpływ na geometrię? Widziałem filmy z wymianą w B5 ale tam trochę inaczej to wygląda.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Czy po zaślepieniu EGR trzeba go programowo wyłączyć?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Przymierzałeś błotnik czy od razu do malowania dałeś?
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Wnętrze sztos
-
Audi a6 c7 avant s line 2.0tfsi 250km 390Nm 20"rs5
Tak z ciekawości, jakie spalanie masz w mieście?
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
Ciekawą opcją jest też Meyle
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
- Audi a6 c7 avant s line 2.0tfsi 250km 390Nm 20"rs5
I jakie wrażenie po zmianie mocy?- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Na zimę mam u siebie 215/50 17" i jest całkiem przyjemnie, w miarę jeszcze koło wygląda w B6 a i komfort też jest :-)- a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Sztos Teraz jak jechałem na wakacje to ledwo się spakowaliśmy Kupowałeś jakieś markowe worki czy pierwsze lepsze?- a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Ooo to ciekawe, mi by się przydało takie cudo, faktycznie aż tyle idzie zaoszczędzić miejsca?- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Dawałeś jakiś podkład czy tylko odtłuszczone i atak czarnym matem?- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
...dużo rzeźbienia jest żeby taki silnik do B7 zmieścić?- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Orientujesz się jak wygląda sprawa usunięcia EGR? Na forum widziałem podzielone zdania, jednym lekko na jałowym biegu drga albo inaczej gaśnie auto, u innych nic się nie dzieje. Zastanawiam się czy warto kupować nowy EGR czy całkowicie go usunąć. Z tego co wywnioskowałem to większość tunerów jest za usunięciem go.- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Zanitowanie dziur to zabieg tymczasowy? Mają one jakieś znaczenie? Bo jak tak to lepiej nowy kupić a jak nie to nity i uszczelka, zawsze to taniej ;-)- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Czy EGR jest do wymiany czy kwestia uszczelek? Mokro jest na łączeniu ale też poci się pod tym "grzybkiem".- Nowicjusz - wątek powitalny
Wszystko zależy od $$$- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wrzuć foty środka :-) - Audi a6 c7 avant s line 2.0tfsi 250km 390Nm 20"rs5