Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. Dzięki A możesz polecić jakąś kombinację czy tarcze i klocki Ferodo bedą ok?
  2. Kupiłem w końcu zestaw na swapa 320/288 bodajże z B7 2.0 T Pytanie takie: czy w takim razie kupować tarcze i klocki z B7 2.0T lub 3.0TDI ? Wiem że są różne grubości tarcz ale nie wiem co i jak
  3. Orientuje się ktoś jaki to może być kolor zacisków?
  4. Czy lampę wysuszyles na maxa? Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
  5. ...

    johnnythebest odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Możesz zdradzić ile taka zabawa kosztuje z tymi ledami i gdzie kupowałeś?
  6. Malować zaciski w mat czy połysk? Które bardziej praktyczniejsze?
  7. Z tego co się orientuję to przeważnie jest problem z uszczelkami od regulacji świateł
  8. Kwestia gustu, jak rzadko się pakuje do auta to można brać sedana, aczkolwiek spalanie te same co w avancie a czasami pakowny kufer się przydaje
  9. Spoko bo mi zabrzmiało to jakby quattro było zależne od ilości bobasów w rodzinie
  10. Mario a co ma quattro do drugiego dziecka?
  11. W CTRze hamowali Ci furacza na drodze?
  12. Wg mnie lepiej kupić nowe amorki i zostawić stare sprężyny. Na zimnym silniku i krótkich trasach tak pali. Na trasie mozna zejsc do 6,5l/100km
  13. I zostawiłeś do wyschnięcia? Nie zostały żadne ślady?
  14. Jak czysciłeś lampy od środka? Rozklejałeś czy poprzez wyciągnięcie soczewki?
  15. Dzięi bardzo mily
  16. Hmm o tym to nie słyszałem. Znajomy w swojej B6-stce z 2002r. chyba nawet z 20m potrafi otworzyć samochód. Sprawdzę jak z drugim kluczykiem sprawa wygląda, tzn z tym klikaniem czy to może być faktycznie wina wyrobienia przycisków.
  17. Mam problem z zasięgiem kluczyka z pilota. Mianowicie czasami jak stoję ledwo dwa metry od auta to się otworzy, dzisiaj natomiast stałem z tyłu auta żeby otworzyć bagażnik to dosłownie za trzecim naciśnięciem przycisku otworzyło się auto. Najszybciej łapie kluczyk jak stoję od strony kierowcy. Zastanawia mnie co jest nie tak, z tego co wiem otwieranie auta z pilota kluczyka można zrobić z kilkunastu metrów a ja mam problem z dwóch trzech metrów a nawet i jednego Co najlepsze to baterię wymieniłem na nową i nic się nie polepszyło... Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak?
  18. Zawsze można obszyć fotele z s czy rs w Twój kolor toffi
  19. A żeś doyebał z tymi kartonami na rejestracji
  20. Sprawdz jak wypadły w testach i wtedy zdecyduj
  21. roba4b6 a palniki zostały z soczewek B6?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.