Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. W sumie racja, tak jak piszesz, dobrze mieć dwie rękawice, jedna na blachę i jedna na dolne elementy
  2. Hehe to czyli jeśli chce zostać pasterzem to kupić sobie Woola z CarPro Właśnie zastanawiałem się też nad tą żółtą z Chemical Guys ale doświadczenia z nią nie mam, w sumie jak i z innymi Skoro miałeś wyżej opisane rekawice i mówisz że Gyeon góruje nad nimi to w takim razie wiem co kupię Dzięki bardzo za pomoc
  3. Hehe tak myślałem Wiesz co, w przyszłym roku wiosna/lato chce oddac auto na korekte lakieru wiec domyslam się że po takim przedsięwzięciu dobra rękawica była by wskazana. Na początku myślałem nad rękawicą typu CarPro Wool Wash Mitt ale zastanawiałem się czy jest warta takiego hajsu. Pozniej zastanawialem sie nad czyms typu Meguiars w sumie o polowe tansze. I tak naprawde mam metlik w glowie. Dopiero zaczynam przygodę z detailingiem wiec stad te moje dylematy hehe Masz tą rękawicę https://cleancargarage.pl/gabki-i-rekawice/643-gyeon-q2m-smoothie.html? Co wybrać w takim razie, coś takiego co mas zi polecasz bo jest sprawdzona czy jak już to celować w Meguiras czy lepiej dołożyć i kupić Wool'a z CarPro i mieć już na lata (mam nadzieję że tyle wytrzyma )
  4. Czy taka rękawica będzie ok? http://allegro.pl/rekawica-z-mikrofibry-chlonna-do-mycia-samochodu-i6048238562.html Wiem że wypasy to coś w stylu wełny ale czy jest sens płacić więcej np za http://allegro.pl/meguiar-s-microfiber-wash-mitt-rekawica-do-mycia-i5639743376.html Tą pierwszą też raczej lakieru nie porysuje się
  5. Zestaw 320/288 szukać lepiej z B7 2.0T czy 3.0TDI? Chyba że to jest to samo?
  6. Domyślam się że sugerujesz żeby zdemontować lampy i wysłać je do nich?
  7. Fenkiu Dev jak wygląda u Ciebie z pomalowaniem kompletu 320/288? Chodzi mi o $$$ i termin realizacji
  8. Ale dobrze rozumie żeby szukać z B7 2.0T albo 3.0TDI, tak?
  9. Dla podsumowania żebym bawoła nie zrobił, zmieniając z 288/245 na 320/288 to żeby było P&P to szukać hebli z B7 2.0T albo 3.0TDI, tak? Wiem że przód jest P&P ale czy tył też czy trzeba modzić? Mając quattro domyślam się, że tylne tarcze też muszą być z quattro?
  10. Daje rade nawet z resztkami klocków? Mniej więcej długo wytrzymuje na feldze?
  11. co polecacie do zabezpieczenia felg po ich umyciu? Aktualnie do mycia używam zielonej Tugi
  12. Tak jest kanapa sie szykuje, juz z niej nawet poszycie schodzi, zeby maty dolozyc. Tez bym chcial miec chociaz troche takiego luzniejszego czasu na spokojnie, dzisiaj sie wyrwalem, bo moja pojechala z Córą to mówie coś se podziałam, wracam z garażu i zjebka, ze w domu nic nie zrobione, a ja garazuje. Haha takie akcje z kobietami są najlepsze real life ​
  13. Macie pomysł jak wyczyścić klosz od środka? Parowała mi lampa i zostały ślady po wodzie Jest jakiś patent na to, może jakoś ścierkę oraz cienką i długą rzecz szło by przecisnąć przez żarówkę od długich świateł
  14. Odgrzeje kotleta Mi też parują lampy, zaopatrzyłem się już w nowe uszczelki od regulacji świateł. Ale zastanawiam się jak usunąć plamy wewnątrz lampy, które zostały po wodzie. Ciężko jest wyciągnąć soczewki w bixenonie? Pytam bo nigdy tego nie robiłem a nie chciałbym uszkodzić sobie lampy. Chyba że jest jakieś inne dojście?
  15. Orientujecie się jaka jest średnica podkładki miedzianej w korku spustowym w misce olejowej w 1.9 AVF?
  16. Myślałem bliżej koło 260km/h
  17. Gdybyś zmienił olej nie musiałbyś tego robić
  18. Wg mnie wrzucanie 6-ego biegu przy 80-90 km/h to zamulanie silnika...
  19. do mnie czy do Dev'a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.