Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Jaki jest rodzaj oznaczenia T uszczelki drzwiowej?
Zna ktoś jakie jest oznaczenie T uszczelki drzwiowej, tej co jest na karoserii dookoła drzwi? W ASO życzą sobie za taką 350zł <szok> wiec padł pomysł na uszczelke z metra tylko jest tam kilka oznaczen np. T1 czy T21 Anyone?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
<br /><br /> 19.11.2012 Godzina 13:00
-
Wymiana oleju w Golfie V co 30tys lub 2 lata - 1.9 TDI 105KM
W sumie racja...ale gdybym był zainteresowany kupnem takiego auta i nagle bym się dowiedział jak "często" olej był wymieniany to bym odpuscil...
-
Wymiana oleju w Golfie V co 30tys lub 2 lata - 1.9 TDI 105KM
Panowie, orientuje się ktoś co ile powinna wynosić wymiana oleju w Golfie V w silniku 1.9 TDI 105KM?? Dzisiaj w pracy nowy kolega powiedział mi, że w 2009r kupił nowego Golfa V i zalecili mu zmieniać olej co 30 tys lub co 2 lata. Chyba, że miał takie zalecenie do pierwszego przeglądu czy drugiego w salonie ale czy dalej pomimo upływu lat wymiana ma byc co 30 tys?? Nie zgodziłem się z nim twierdząc, że wymiana w nowych ma być max po 20tys lub po roku (myślałem ze 15 tys ale na necie wyczytałem, że 20tys). Chyba że się mylę. A jak jest naprawdę?? Niech mnie ktoś dokształci...
-
Problem z ABSem po wymienie tylnych tarcz i klockow
ale jak jak koronka jest na tarczy a czujnik przy "karoserii", a jak zaloze tarcze to wtedy jak to sprawdzic?
-
Problem z ABSem po wymienie tylnych tarcz i klockow
Rozumiem, że przerwa od koronki do końca tarczy?
-
Problem z ABSem po wymienie tylnych tarcz i klockow
tylko ze jak czyscilem czujnik szczotka druciana to czujnik byl sztywny i nie ruszal sie, w tygodniu zabiores ie za to i zobacze co i jak...
-
Czy jest jakas przykrywka na filtrze przeciwpylkowym?
Dzieki wielkie chlopaki za info, juz tak jezdze ponad rok <szok> No to musze gdzies na szrot pewnie uderzyc
-
Czy jest jakas przykrywka na filtrze przeciwpylkowym?
Panowie czy macie u siebie jakas przkrywke na filtrze przeciwpylkowym? Na zdjeciu zaznaczyłem w kółkach blaszki które mam na obudoie filtra i do niczego mi nie pasują a żadnej przykrywki nie miałem. Macie coś tam u siebie?? <br /><br />
-
Problem z ABSem po wymienie tylnych tarcz i klockow
czujnika nie wyciagałem przy wymianie, chyba ze tak jak Wihajster piszesz, może pierścień źle nabiłem...
-
Problem z ABSem po wymienie tylnych tarcz i klockow
Panowie, kilka dni temu wymieniłem u siebie tarcze i klocki z tyłu. Po tym zabiegu podczas hamowania na suchej nawierzchni i przy małej prędkości czasami aktywuje mi się ABS a nie powinien. Czasami podczas jazdy zapala mi się kontrolka ABSu i po kilku km gaśnie. Co może być przyczyną? Wszystko poskładałem tak jak powinno być, czujniki ABSu przeczyscilem. Jakiś pomysł?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
jest jeszcze ta lista aktualna czy raczej musze szukac innej??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
w Sumie chciałem poświecic 100zł na jakis jeden srodek, aczkolwiek Bieniek proponuje Valet Pro Achilles + Collinite 476 = ok 125zł W sumie spodobała mi się ta opcja Co lepiej proponujecie Scholl W09 czy Valet Pro Achilles + Collinite 476 ??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ok dzięki kolego, czyli zaaplikuje sobie Valet Pro Achilles + Collinite 476 Mam nadzieje ze pozbede sie drobnych rys i nabłyszcze lakier
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
tak 80zł, max 100zł
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a jak to jest z tymi clenerami, mocno cierpi na tym bezbarwny lakier? I jaki wosk proponujesz??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie który środek wybrać, cieżko u mnie narazie z budżetem a chciałbym trochę zadbać o lakier, mam jakies małe drobne rysy na aucie, chodzi o usuniecie ich i dodatkowo chciałbym aby sie swieciło MEGUIARS SWIRLX MEGUIARS SWIRLX USUNIE SWIRL-E, HOLOGRAMY I UTLENIENIA GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop CarPlan T-CUT CarPlan T-cut Color Fast REGENERATOR LAKIERU 500ml (2503419124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chyba że możecie coś polecić innego w podobnej kwocie.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Dokładnie, re-upload fotek jak najbardziej by się przydał
-
Naprawa zatartych wycieraczek
A wiecie co moze byc przyczyna ze niemoge natrafic na dziury przy ponownym włożeniu mechanizmu? Jak tylko przymierze mechanizm to srodkowa dziura odstaje na jakies 1cm od karoseri, nie przylega i musze mocno nacisnac zeby doszlo do karoserii. Srube od str kiero wkrecilem i srodkowa a zeby nacelowac strone od pasazera to mocno musze sie nameczyc i wygiac ten mechanizm i w dodatku sruby nie wkrece bo pol oczka tylko widac :/ Zle cos poskladalem? A druga sprawa to ze jak sciagalem obudowe z kompa to chcialem cala ja wyciagnac i tam gdzie sie styka ona z karoseria to jest guma uszczelniajaca, kwestia taka ze jedna czesc sie od karoserii oderwala, przy skladaniu polozylem ja na miejsce i skrecilem obudowe, wystarczy to czy moze przeciekac? Choc w sumie od srodka rant blachy jest podgiety do góry to raczej nie powinno, jak sadzicie?? Zastanawiałem sie zeby wypiac kompa i jakos tam silikonem okleic ta obudowe jeszcze tylko nigdy kompa nie wyciagalem, wystarczy tam kostki odczepic czy cus jeszcze??
-
[B5 AJM] Wycieraczki szyby przedniej
A wiecie co moze byc przyczyna ze niemoge natrafic na dziury przy ponownym włożeniu mechanizmu? Srube od str kiero wkrecilem i srodkowa a zeby nacelowac strone od pasazera to mocno musze sie nameczyc i wygiac ten mechanizm i w dodatku sruby nie wkrece bo pol oczka tylko widac :/ Jak tylko przymierze go to srodkowa dziura odtsaje na jakies 1cm od karoseri, nie przylega i musze mocno nacisnac zeby doszlo do karoserii. Zle cos poskladalem? A druga sprawa to ze jak sciagalem obudowe z kompa to chcialem cala ja wyciagnac i tam gdzie sie styka ona z karoseria to jest guma uszczelniajaca, kwestia taka ze jedna czesc sie od karoserii oderwala, przy skladaniu polozylem ja na miejsce i skrecilem obudowe, wystarczy to czy moze przeciekac? Choc w sumie od srodka rant blachy jest podgiety do góry to raczej nie powinno, jak sadzicie??
-
[ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
Ja tez u siebie własnie walczylem, niby naprawione ale nie do konca, teraz po wsadzeniu mechanizmu ciezko jest go wkrecic, tak jakbym boczne sruby wkrecil to srodkowa wisi w powietrzu, wkrecilem prawa i srodkowa i mam problem z lewa strona bo z 2 mm brakuje zeby srube wsadzic. Czy mozliwe jest ze za mocno w imadle mechanizm skrecilem, fakt ta strona ktora wjkrecalem nie jest juz taka okragla jak ta druga, i przez to sie jakby odksztalcil mechanizm i dlatego teraz ciezko jest go ustawic na swoim miejscu?? A druga sprawa to jak przesunalem plastik z komputera to pod nim była taka gumowa uszczelka, czesc sie odkleila od karoserii, nastawilem ja tak jak byla i z powrotem skrecilem, pytanie czy bedzie to nadal szczelne? czy dac tam silikonu troche??
-
Kiedy wymiana maglownicy?
Podczas postoju przy włączonym silniku ruszam szybko kierownicą na boki i słyszę jak maglownica się tłucze. Plus jest taki że nie cieknie. Sprawdzałem przeguby, końcówki drążków i wszystko jest OK. Powiedzcie mi czy mam się już czymś martwić? Czy zagraża to już bezpieczeństwu jazdy, muszę to już wymieniać czy puki jest sucha można jeździć dalej?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie panowie mam takie pytanie trochę z innej beczki, Czy ma ktoś z was namiary na elektryka samochodowego który by ogarną przekodowanie imobilaisera zainstalowanie manetki z tempomatem i zamontowanie licznika z pełnym fis-em. Szukam kogoś ze Śląska takiego kumatego magika który wie o co kaman Pacjent A4 2000r. Bo padł mi licznik i jak mam wymieniać to po drodze już bym tempomat zamontował itd. jestem laikiem motoryzacyjnymi wolał bym się z kimś skonsultować a potem kupować ewentualnie części. Jeżeli ma ktoś namiary to z góry dziękuje!
-
Czym uszczelnić
w sumie racja, cos bede kabinował zeby dobrze wyszło dzieki za rade Właśnie rozmawiałem z mechanikiem, który robi w VW i mówił że nic nie czekają, ściągają miskę, zakładają mase uszczelniającą i przykrecają miskę, zalewają olejem i auto wyjeżdża, mówi że nie wracały auta do nich z reklamacją. I bądź tu mądry, jak to mówią "co kraj to obyczaj"...
-
Czym uszczelnić
a jakbym od razu to skrecił na maxa to bedzie duza szansa ze znów zacznie cieknać czy jak?