Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Grzałka silnika / wody
z tego co wiem to nie jest duza, ok 100zł, ponoć jest to rzecz którą ciężko sprzedać bo jest praktycznie nie awaryjna a malo kto reza takie rzeczy
-
Grzałka silnika / wody
A słyszał ktoś coś kto by montował do starszych aut "panel elektryczny" który jest montowany w nowych autach obok nagrzewnicy? Wtedy szybko ciepło się robi w środku, w sam raz na zime Znajomy mi mówił że niby można to podłączyc tylko wiadomo trzeba deske rozdzielczą rozkręcic :/
-
Felga 17 ET35 8,0Jx17 lub 9,5Jx17
[h=2]Felga 17 ET35 8,0Jx17[/h]podejda
-
jeśli nie Audi to... ?
Golf IV 1,8T
-
Jakie grzejniki: aluminiowe czy stalowe?
Zastanawiam sie nadal, mówią że niby lepsze sa stalowe bo tak czesto piec sie nie włącza żeby podgrzewać pomieszczenia bo trzymaja ciepło, natomiast aluminiowe szybciej się nagrzewaja ale i szybciej stygną a co z atym idzie to piec musi się częściej włączać. I bądz tu chłopie mądry...
-
Jakie grzejniki: aluminiowe czy stalowe?
To fakt, wszystko ma swoje wady i zalety. Dowiedziałem się że do ogzrewania cisnieniowego (jakim jest gazowe) lepsze są stalowe a do ogrzewania ze zbiornikiem wyrównawczym aluminiowe. A jaka w tym prawda to sam nie wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe to chyba muszę na ostatnia chwilę nową wiekszą sale szukać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pod warunkiem że masz dużo wódki Hehe mam bo troche osób mi odmówiło więc jest rezerwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za info, zaraz do niego napisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe dobry golas nie jest zły A miron bywa chętny na takie akcje?
-
Jakie grzejniki: aluminiowe czy stalowe?
Panowie jakie grzejniki wybrać? Remontuje mieszkanie i nie wiem jakie kupić, zdania są podzielone. Zastanawiam się nad aluminiowymi włoskimi Masterami albo stalowymi Purmo (żadne Chinole nie wchodza w gre). Ponoć aluminiowe lubią strzelać czasami przy nagrzaniu lub wydawać rózne dzwieki ale za to ponoc mniej wody do nich wchodzi a że bede miał gazowe ogrzewanie to ma to też znaczenie. Co macie na chacie albo co byście wybrali??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie 5 października przyszło zmienić mi stan cywilny, tak więc szukam fajnej furmanki do podwózki pod kościół i na sale Zna ktoś kogoś z fajnym furaczem który by był chętny na coś takiego? Nie ukrywam że najlepiej pasowała by A4, A6 albo A8 Wiadomo że nic za friko
-
[B5 AJM] SZARPIE ZAPALA SIE ABS i ESP
Witaj kolego, zgadzam się z pierwszą wypowiedzią kolegi "stanley" Co prawda opisane obiawy miałem w AXR ale to tez pompowtryski, szarpanie i drganie a późniejszym czasie zapalenie kontrolki ESP i wogóle nie szło jechać, odpal auto i sprawdź jak się silnik zachowuje na gołe oko czy nim narywa? Ja byłem u mechanika i po doginał mi blaszki ale jak nie ustanie narywanie to listwa do wymiany, jak podpiął mi pod komputer wyszło: Błąd obwodu pierwszego cylindra (o ile dobrze pamietam) Listwa w ASO do mnie 274zł więc tragedii nie ma. Pozdrawiam
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
14.03.2013 UL.Brzozowa po19...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
07.03.2013 17:23 )
-
Jaka wódka na wesele ?
A co powiecie na Stock'a? Osobiście zastanawiam się nad Stock'iem albo Sobieskim, którez tych dwóch byście wybrali??
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
No to czekm na info
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A w ktorym miejscu jest jakies odpowietrzanie w tych lampach? Musze cos z tym zrobic bo strasznie mi paruje, przechodzi teraz na cala lampe i az sie woda w srodku skrapla, a co chwile wyciagac dekle i czekac az to odparuje to mnie juz nudzi. A jak juz pada deszcz to juz jest masakra
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Mam ten sam problem, pojawil sie zaraz jak pojechalem na ustawienie lamp, zostawilem stara wtyczke z kierunkowskazów bo niby pasuja ale cos mi sie wydaje ze ta uszczelka nie do konca przy kierunkowskazie lezy, wzielem obsmarowalem jedna i druga strone silikonem ale to na nic sie zdalo Zastanawiam sie teraz nad zalozeniem ori wtyczki z tych lamp. Myslicie ze to moze pomoc? Ma ktos nr wtyczki jaka powinna byc zeby podpiac ja pod ori kierunek z polifta??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
10,12,2012 około 17:00
-
Zawor pompy paliwa a nieodpalanie auta
No to dzięki chłopaki za potwierdzenie moich podejrzeń A idzie go jakoś zreperować?? trepek poszedł priv do Ciebie
-
Zawor pompy paliwa a nieodpalanie auta
Czy zawór pompy paliwowej może znacznie przyczynić sie do nie odpalania auta? Przy probie zapalenia auto kreci ale nie odpala, paliwo we wtryskach jest. Z tego co wiem jak wszystko jest OK to przy wlaczeniu zaplonu slychac taki tykniecie na zaworze pompy paliwowej, natomiast u mnie jak przekręcę zapłon to słychać takie ciągłe tykanie, jak przyłoże tam śrubokręt to ustaje, domyślam się że ma tam miejsce jakieś zwarcie. Czy może to być przyczyną, że nie moge auta odpalić?? Poniżej zaznaczam miejsce o ktore mi chodzi <br /><br />
-
Czy EGR moze spowodowac ze auto nie odpali??
gaśnie, wtryski sprawdzane, paliwo tryska Mam A4 od 3 lat i świec jeszcze nie wymieniałem, a jak je spr czy są dobre czy walnięte? Rozmawiałem z mechanikiem i mówi że trzeba by było sprawdzić zębatkę na wale korbowym. Możliwe żeby to mogło być przyczyną?
-
Czy EGR moze spowodowac ze auto nie odpali??
Jakiś czas temu chciałem odpalić auto i nie udało się, silnik normalnie kręcił ale klapa. Po sprawdzeniu kilku rzeczy, które mogły za tym stać nie znaleźliśmy nic. Nagle wpadliśmy na pomysł żeby wypiąć rurę dolotu co łączy się z EGRem, spróbowałem zapalić auto i się udało. Jakiś czas temu znajomy podpiął mi VAGa i sie okazało, że wszystko jest git tylko jest jakiś problem z EGRem bo nie do końca się zamyka i otwiera. Dzisiaj z rana miałem taką samą sytuację, odkręciłem tą rurę ale okazało się że to na nic się zdało i fura dalej nie odpala Czy miał ktoś taką sytuację? Czy zaślepienie EGR pomoże w tym? Chyba, że coś innego pada...
-
Jaki jest rodzaj oznaczenia T uszczelki drzwiowej?
owszem są tam takie uszczelki ale jakby nie było mają min 11 lat tak wiec są juz dobrze "splaszczone"