Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johnnythebest

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johnnythebest

  1. Powiem tak...yyy tarcze mam wentylowane i nie wiem czemu ubzdurało mi się że mam 280mm, gdzieś coś przeczytałem i bawoła widzę że walnąłem, bo z tego co piszecie widzę że mam 288mm Dzięki za wrzucenie mnie na dobry tor devastation też tak chciałbym ale wtedy zimówek z tego co się naczytałem juz nie założe Mam R15 a z tego co się orientuje min to chyba R16, a zmieniać na razie opon nie chce bo nówki mam
  2. Powoli kończą mi się klocki a że tarcze nie są rewelacyjne to planuje wymienić komplet więc nasuwa mi się pytanie: Czy jest duża różnica pomiędzy tarczą 280 a 288mm?? Chodzi o to że w swoim AFN'ie mocy nie powiększałem i zastanawiam się czy to ma sens. Duży byłby koszt kupienia nowych jarzm i zacisków do 288??
  3. Ale jak kupie głosniki bez zwrotnic to nie musze ich dokupywać? Że tak zapytam duża róznica jest między głosnikami ze zwrotnica a bez zwrotnicy?
  4. Że się podłącze Jeśli chciałbym zmienić tylko przednie głośniki na 16-tki to tez muszę kombinować z kablami i jakimiś zwrotnicami czy wystarczy że wyrezam sobie nowe miejsce na nie i tylko podłącze??
  5. Gratki furacza Na tych felach z RS'a wygląda za***iście Mam nadzieję że w krótkiej przyszłości też uda mi się taką wychaczyć tylko z kierownica z lewej strony i w manualu Powodzenia w użytkowaniu i bezawaryjności
  6. w sumie racja, wiekszosc rzeczy w Chinach jest produkowane Cena do przejścia, w dodatku że skończy się problem ze słaba widocznością Dzięki za PW
  7. Tez tak myślałem A tak orientacyjnie od ilu zaczynają się jakieś w miarę dobre zestawy HIDów? Pomijając chińszczyznę oczywiście
  8. a jak jest w przypadku gdy jeden żarnik spali Ci się, kupujesz jeden czy od razu dwa musisz??
  9. Taka jest prawda Zdarza mi się jeździć autami nowszymi niż nasze B5 i niestety żadne z nich nie świeci tak dobrze jak xenon w moim staruszku Havol a masz spryski czy tak sobie bez nich poginasz?
  10. Bosch'e Twin'y kupie, a lepiej ze spoilerem dla pasażera też czy wystarczy dla kiero? W wiekszości wypadków widze ze ludzie maja spoilery tylko na wycieraczce od kierowcy.
  11. Czy ktoś z Was miał takie wycieraczki?? Lepiej te co są poniżej czy standardowe Bosche Twin?? http://moto.allegro.pl/wycieraczki-plaskie-aero-audi-a4-94r-01r-lubin-i2105145369.html Chyba że macie coś ciekawego do polecenia??
  12. Orientujecie sie czy jest jakas różnica pomiędzy Osram Night Breaker +90% czy Thungsram MEGALIGHT +90% ??
  13. no to zapodam sobie takie żarówki i może kiedys w krótszej lub dalszej przyszłości HIDy
  14. Heh możliwe, ale ogólnie mozna polecić te Night Breakery, nie są one przereklamowane??
  15. Dzięki chłopaki za podpowiedź, dzisiaj postaram się tak to ogarnąć, w sumie mam blaszaka ale na poczatek spróbuje farelką ogrzać go, może cos to da
  16. Możliwe że mi się to też przydażyło bo ostatnio była lekka odwilż w południa a z wieczora dowaliło mrozem i zamek sie zblokował, wstępnie na sobote umówiłem się z magikami co otwierali Tuarega bo tez tak jakiemuś kolesiowi sie przydażyło, wiec do soboty mam czas zeby samemu rozkminić o co kaman
  17. heh mysle ze tak hardcorowo nie bedzie
  18. No dokładnie, musze cos wykąbinować tak aby tapicerki nie rozwalać Spróbuje tak uderzyć kilka razy
  19. Panowie pomocy!!! Dzisiaj podczas zamykania drzwi w Golfie IV, drzwi się odbiły, tzn. nie zamkneły się, a że musiałem szybko jechać do pracy to kabinowałem jak tu nie jechac z otwartymi drzwiami, wpadłem na pomysł żeby przytrzymac drzwi i zamknąć je poprzez centralny zamek, na poczatku podziałało ale jak już je zamknałem to tak że teraz pomimo otwartych zamków drzwi nie moge otworzyć Zna ktoś jakiś myk żeby je otworzyć??
  20. W sumie to co majkel_majki pisałeś to daje do myślenia, albo bawić się na całego i robić spryski itp albo mocniejsze żarówki założyć Co do żarników to w sumie koszt nie jest taki straszny jesli chodzi o d2s, no to muszę się teraz dobrze nad tym zastanowić
  21. A długo takie Hidy wytrzymują, jak jest później z kosztami ich wymiany, chodzi i o jakąś dobrą sprawdzoną markę a nie Chinole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.