Treść opublikowana przez johnnythebest
-
B6 DIVISION
Tak wiem, dzięki za foty, pytałem o te z gwintem dlatego, że są tańsze od tych ori co foty wkleiłeś.
-
B6 DIVISION
Kumam ale czy zamiast tych spinek ori co są, te co podałem w linku to też podejdą tylko śruby inne trzeba na gwint?
-
B6 DIVISION
Chłopaki podejdą te spinki i śruby do osłony pod silnik? Spinka Śruba
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
ło żesz w mordę ale różnica
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Czy trzeba pasować te błotniki z intercarsu czy od razu do lakiernika i zakładać na auto?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
A opony masz 225/40 tak? Zastanawiam się miedzy 225/40 a 235/40 z większym nastawieniem jednak na 225
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
kamil-vag jak Ci się jeździ na oponach Dębicy Presto UHP2? Dobrze trzymają na zakrętach - na suchym i mokrym? Drogie nie są jak na R18 ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Mi osobiście parowały od początku, natomiast przy wymianie soczewek założyłem delikatnie grubszą uszczelkę do regulacji świateł i miałem spokój na rok czasu. Teraz przy dłuższych deszczach zaczyna delikatnie parować ale nie jest źle, szybko znika para z lampy.
-
[B6 Sedan] 1.8T BEX, Quattro, 2xS-Line, 1BV/B12 Pro-Kit , Recaro, Bose / Zioowo
Dzięki za relację z pracy Teraz wiem co i jak gdy będę zmieniał amory ?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Dzięki za info A dużo tej farby Ci poszło?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Sam malowałeś dekory? Jak tak to jaką farbą?
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Tak trzymaj ? Ładnie prezentuje się na nowym kole
-
[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
Dzięki za info, muszę na dniach też zabrać się za błotniki ale muszę przygotować się na wszystko - czy czasem nie będę musiał kupić zamienników jak Ty - mam nadzieję, że nie ?
-
[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
Ile kosztowały Cię błotniki z IC? Może być priv. A są inne błotniki skoro piszesz, że mają literkę Q?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Z zewnątrz jak moja, nawet ten sam kod lakieru, tylko dwururkę mam schowaną ? Powodzenia i bezawaryjności!
-
Ile kosztuje 250koni ?
mam quattro, czyli rozumiem że np programem samym osiągnę 170KM to w praktyce będzie ich mniej...shit A jest duża różnica pomiędzy hamownią na rolkach a drogową?
-
Ile kosztuje 250koni ?
Dziękówa A czy mam rozumieć że jeśli chciałbym przykładowe 250KM jak w temacie wyżej to wtedy pasowałoby mierzyć drogową hamownią czy po prostu większą moc robić aby na kołach było 250KM?
-
Ile kosztuje 250koni ?
RumJanek możesz wyjaśnić mi bardziej swoją wypowiedź? Przymierzam się do programu i to mnie zastanowiło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki doradźcie w kwestii kupna jakiegoś skanera do B8. Ma być to prezent dla teścia, chodzi mu głównie o proste rzeczy takie jak cofanie zacisków tylnych czy kasowanie błędów. Znalazłem coś takiego: VAG V-scan 5053 ITS CAN Napisałem do nich a oni zaproponowali mi: Interfejs diagnostyczny VAG OBDeleven PRO Bluetooth Twierdzą, że jest tym lepszy że bardziej przejrzysty i lepszy dla nowszych samochodów, ale także B6 tez obsłuży. B8 jest z 2008 ale pasowałoby kupić coś co obsłuży już auta po 2009. Możecie coś doradzić od siebie?
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
Popieram
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Tak orientacyjnie ile km zrobisz na 60l?
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Od Q5 pasuje tylko najlepiej mieć 18"-tkę na zapasówce w bagażniku
-
[B6 ASN] Avant 3.0 V6 Q
Zrób raz a dobrze
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Aaaa hehehe myślałem, że na całego wyskoczyłeś i nie obawiałeś się linczowania
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Najsss... A to nie dymią u Was jak pianownicą na bezdotykowej sobie auto przelecisz?