Treść opublikowana przez johnnythebest
-
Piłka nożna
Wracając do reprezentacji, to Krzynówek był raczej skrzydłowym niżeli środkowym pomocnikiem
-
Piłka nożna
Hehe dobre ale mało prawdopodobne Obstawaim Jage w tym roku w pierwszej trójce
-
Piłka nożna
Abstrahując od LE to dzisiaj Jaga po ciekawym meczu pokonała Wisełkę, w końcu może będzie inaczej w naszej lidze niżeli co roku :> no mnie to raczej nie cieszy :thumbdown: Ups...nie zauważyłem A co ja mam powiedzieć jak "mój" Piast spadł w tamtym sezonie do I ligi
-
Piłka nożna
Abstrahując od LE to dzisiaj Jaga po ciekawym meczu pokonała Wisełkę, w końcu może będzie inaczej w naszej lidze niżeli co roku :>
-
Piłka nożna
nie chodziło nam o wyniki w lidze tylko o szanse lecha No otóż to, M.C. - Lech :gwizdanie: Aaa to wybaczcie, ale tutaj nie ma co gdybać, tak jak jarko mówił, każdy inny wynik niżeli przegrana to będzie w pewnym sensie sensacja, ale to nie raz się już zdarzało, więc kto wie...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ja mam "nalatane" 257 000 km, rok 1998. Kupiłem ją z pewnych rąk, w końcówce 2006 przywieziona została z "gebelsowa", od 2007 roku więcej stała w garażu jak jeździła (właściciel poprzedni pracował za granicą)
-
Polecane miejsca nad naszym morzem
Jak nad polskie morze to tylko od strony Świnoujścia, póki nie ma w PL autostrad. Tak to przez gebelsy i w 6,5h można ze śląska do Międzyzdroji dojechać a nie męczyć się po polskich drogach
-
Piłka nożna
To fakt ze Man City wydał niesamowitą kwotę na transfery, tylko nie zawsze może się to przełożyć na dobre wyniki w lidze, na pewno będą w czołówce tylko czy wygrają ligę, to nie byłbym taki pewny. Są takie jeszcze ekipy jak Man Utd, Chelsea czy Arsenal, które grają na wysokim poziomie już trochę czasu i mają zgraną ekipę, a co za dużo gwiazd to tez nie dobrze
-
[B5 AFN] Tanie MP3
KENWOOD KDC-4047UA - jak dobrze poszukasz to na allegro za 300 zł nówke kupisz, ja takie mam i jestem zadowolony
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
Śruby są dokręcone, tuleje także są dobre bo 3 m-ce temu wymieniałem wahacze ale i tak ostatnio sprawdzałem i jest OK w takim razie posprawdzam jażma
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
Wg mnie metaliczny
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
amortyzator Tylko jak go sprawdzić, bo zapewne na stacji diagnostycznej nie wyjdzie ten problem, jadąc po dziurach amor normalnie działa...
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
Tak myślałem, że źle to nazwałem Czyli jak nie wahacze i stabilizator to... A jest taka możliwość, żeby wewnętrzny przegub tak strzelał ?? Wczoraj nawet jak cofałem i ruszyłem delikatnie do przodu (auto nadal toczyło się do tyłu) to także słyszałem ten stuk, zdarza się to rzadziej niżeli przy hamowaniu ale się zdarza...
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
Kurka nie wiem czy dobrze to nazwałem bananem , chodziło mi dokładnie o "łącznik stabilizatora" :>
-
[ALL B5] Stuki z lewej przedniej strony podczas delikatnego hamowania
Powitać Czytałem na forum kilka wątków ale nie jestem przekonany na "stówe" czy one pasują do mojego problemu. Wracając do sedna sprawy, podczas delikatnego hamowania dochodzi głośny stuk z przodu z lewej strony. Za prawie każdym razem gdy nacisnę pedał hamulca tak do połowy to słyszę go i to przy nie wielkiej prędkości. Wspomnę, że taki delikatny stuk był jeszcze przed wymianą zawieszenia przedniego, występował sporadycznie, wymieniłem zawieszenie (3 m-ce temu) myśląc, że to zniweluje problem ale się myliłem, problem cały czas występuje i to w dodatku coraz częściej. Przy wymianie wahaczy oraz końcówek drążków pominąłem tylko banany, doszedłem do wniosku, że są na tyle sztywne żeby je zostawić (w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem ). Z początku myślałem, że może jest coś nie halo z zaciskiem hamulcowym, więc ściągnąłem koło, odkręciłem zacisk ale wszystko jest OK, klocki także (w styczniu wymieniłem z tarczami). Posprawdzałem wahacze i git malina, zakręciłem koło i z początku myślałem, że nagle jakoś się naprawiło przez przypadek ale następnego dnia problem znów powrócił . Macie jakieś pomysły co z tym "fantem" zrobić?? Przeszukując forum ktoś coś wspominał o przegubie wewnętrznym, tylko czy on może powodować takie stuki?? Z góry dzięki za help
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Jak sie uzbiera 15 osób to sie dołączam, tzn 14 a ja bede 15-sty
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Nie cały miesiąc temu kupiłem sobie te radio do swojej Audiki i powiem Wam, że nawet daje rade jak za takie pieniądze i wg mnie nawet dobrze się komponuje z wnętrzem Tylko, że kupiłem je też z allegro ale za 319 zł i to z Katowic, zawsze to bliżej niż do Łodzi
-
[ALL] Grupowy Czip Dynosoft Wroclaw
A jaka kasiora jest na taką przyjemność potrzebna??
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Dobra historia, dobre auto tylko kołpaka sobie załóż albo wszystkie sciagnij
-
[ALL] Radio - który model wybrać?
Myślę że bedziesz zadowolony z tego Kenia, kilka dni temu też go kupiłem i narazie nic dodać nic ująć jak za taka kasiorke
-
[ALL] Jakie felgi
W sumie racja ale powinny pośmigać :> Chyba ze macie jakąś propozycje w tej cenie widziałem je dziś w corsie 15 lub 16.. jak bym sobie je darował :gwizdanie: za około 1000zł powinieneś wyrwać jedyne właściwe 17 do audi (5 ramion) Po pewnych przemyśleniach...zrobie tak jak wuju prawisz ...czyli szukam dalej
-
[ALL] Jakie felgi
W sumie racja ale powinny pośmigać :> Chyba ze macie jakąś propozycje w tej cenie
-
[ALL] Jakie felgi
Panowie a co powiecie o tych felach http://moto.allegro.pl/item1016148528_felgi_aluminiowe.html Czy nie sa czasem podobne do tych z BMW ?? Maja ET 36, wiec blisko ET35 czyli fela bedzie całkiem niezle wygladała Sa Made in Germany wiec raczej gnac sie szybko nie beda :> Moze ma ktos ewentualnie linka do jakiejś B5 z tymi felgami
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach Rial ??
Witka Panowie co sadzicie o tych felach: http://moto.allegro.pl/item1016148528_felgi_aluminiowe.html Czy nie sa czasem podobne co sa w BMW ?? Maja ET 36, wiec blisko ET35 czyli fela bedzie całkiem niezle wygladała Sa Made in Germany wiec raczej gnac sie szybko nie beda Please o podpwiedz ewentualnie linka do jakiejś B5 z tymi felgami, jesli ktos ma
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
S-line był od modelu B6 :gwizdanie: