Treść opublikowana przez johnnythebest
-
[ALL B5] RED HOT h3ctowe :] wiosenne zmiany (4.2011)
Zajebiaszczy masz felunek , takie same felgi szukam co masz na samochodzie tylko ze R17" Auto git malina
-
[B5 AJL] moja niunka :)
Ale fotele...mniamniuchne... :slina:
-
[ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
To co proponujesz The_Dzejms w takim razie za radio??
-
[ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
Dzięki Panowie za pomoc , wybór padł na Alpine CDE-102Ri, chyba ze dostane jakiś niespodziewany zastrzyk gotówki to pewnie wyższy model zapodam Wydaje mi się, że cena i jakość idą w parze w tym modelu
-
[ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
Wolałbym nówke, chyba że z pewnych rąk używka by się trafiła W planach mam wymiane głośników co do ceny jeszcze nie wiem, a jeśli chodzi o wygłuszenie to będe je robił na wiosne
-
[ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
Wiem ze kasa nie jest duża jak na sprzęt grający ale cos chce wybrać dobrego w tym przedziale :> No to widzę że wszyscy są za Alpine'm , a macie jakieś może inne propozycje co do radia w tej cenie, np. Pioneer lub Clarion??
-
[ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
Witka Przyszedł czas na doinwestowanie w sprzęt muzyczny , aktualnie mam 6 głośników i subwoofer ori, na pierwszy rzut chciałbym kupić sobie nowy sprzęt grający (bo narazie mam jakiegoś "soniacza", gdzie możliwość sterowania nim to tylko przez pilot jest wiec masakra), szukam sprzętu do 600zł, żeby podświetlanie miał na czerwony kolor oraz wejście na USB i czarny panel przedni. Interesuje mnie czyste brzmienie i dobry bass. Później będzie zmiana głośników. W grę nie wchodzą radia Sony i JVC Myślałem o Kenwood KDC-4047UA http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=927948889 - dobra przystępna cena i z tego co wiem to Kenwood zalicza się do dobrych "grajków" ale ostatnio znalazłem ALPINE CDE-102Ri http://www.allegro.pl/item937427724_alpine_cde_102ri_usb_pendrive_sd_gratis.html Co myślicie o tych dwóch radiach, chyba że macie swoje jakieś propozycje ?? Proszę o doradę, z góry wielkie dzięki :>
-
[ALL B5] Tylne głośniki i subwoofer przestały grać
Oki doki, dzięki chłopaki za podpowiedzi. W tym tyg zabiorę się za mierzenia
-
[ALL B5] Tylne głośniki i subwoofer przestały grać
Czyli bede musiał sciągnąć tapicerkę na drzwiach zeby dostac sie do głosników?? Z tego co sie dowiedziałem to nie ma mozliwosci sciagniecia samych kratek z głośników ??
-
[ALL B5] Tylne głośniki i subwoofer przestały grać
Yo All Próbowałem znaleźć taki sam problem na forum ale znalazłem tylko podobne, a jeśli był taki już to please o wyrozumiałość Teraz do rzeczy, gdy jechałem sobie furaczem nagle wyłączyło mi sie radio (Sony z bezprzyciskowym panelem), otwieram panel i patrze że przycisk "wyciągania" płytki się świeci więc całe radio nie padło tylko jak się okazało przedni panel. Wyciągnąłem go, popukałem postukałem i nic, po 2 godzinach sam się załączył i jak by nic normalnie grał. Tylko, że po tym zajściu przestały mi grać tylne głośniki i subwoofer. Podłączałem inne sprawne radio i dalej to samo, grały tylko przednie głośniki Czy ma ktoś jakiś pomysł co się mogło stać?? Gdzie powinienem szukać przyczyny?? Mam nadzieje ze przez tą akcje nie spaliły mi sie głośniki i woofer
-
[B5 AHU] Moja A4:))
Dawaj więcej fotek z zewnątrz i pokaż środek
-
[B5 AHU] studenckie :P Audi A4 Avant 1.9 TDI AHU
Tak samo przesiadłem się z Golfa 3 do Audi A4, nie ma porównania, jednym słowem "niebo a ziemia" Masz jak dla mnie zajebiaszcze fotele , właśnie na takie poluje Powodzenia w modach :>
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Wszystko git :> a najlepszy to kolor mam taki sam
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
Git Audiczka A zawieche to masz 1BE ??
-
[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro
Fajna Audiczka :> Będziesz montował spryskiwacze do Xenonów ??
-
[B5 AVG] Jej ekscelencja srebrna paruwencja... :) [Avant - 1.9 TDi]
Mi tam "A Czwóreczki" bez relingów się podobają , pod warunkiem że mają glebę i fele min 17'
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Z tego co widzę to przedni zderzak jest z polifta, także pewnie nie miał problemów z ich montażem jak ich tam nie było Poprawcie mnie jak się mylę
-
[ALL B5] Relingi dachowe - montaż - foto historyjka
Przyłanczam się d o pytania
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
hehe dzieki a z relingami to juz nie bedzie parowka [br] d3b4 jak będziesz zakładał relingi to daj znać jak to zrobiłeś bo też ich nie mam, a ztego co widze to B5 nie ma ich założonych w tych rowkach tylko miedzy nimi a krawędzią dachu. Więc nie wiem czy można wsadzić je wte rowki czy trzeba dziury wiercić w dachu
-
[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)
Zapodaj fotki nowej fury
-
[B5 ADR] Avant pod stodołą
W sumie racja...będzie tzreba zrobić tak jak mrogal pokazał :>
-
[B5 ADR] Avant pod stodołą
A ciężko jest ten zderzak dopasować, trzeba dużo przerabiać ??
-
[B5 ADR] Avant pod stodołą
Dzięki endriuu za linki, te podłużne odpadają ale te pierwsze są OK. A orientujesz się jak to jest z poliftem? Czy tam jest jakoś inaczej osadzony IC czy poprostu zderzak ma inny kształt? Bo zastanawiam się czy nie zamienić zderzaków na polifta, czego za bardzo nie chciałbym bo koszty mi to zwiększy (zderzak + malowanie + halogeny)
-
[B5 ADR] Avant pod stodołą
Panowie a orientujecie się jak jest z halogenami ?? Żeby nie zmieniać przedniego zderzaka na poliftowy, czy jest możliwość wstawienia ich w stary zderzak?? W A4 z 98 roku halogeny są w przednich reflektorach, ale przy zmianie świateł na poliftowe to pasuje mieć też halogeny więc pasowało by je wrzucić w zderzak Potrzebna jest jakaś przeróbka ??
-
[ALL B5] Zaparowana lampa
Miałem kiedyś taki sam problem z lampą w Golfie III, żeby pozbyć się tego problemu wziąłem do ręki suszarkę do włosów, ściągnąłęm od środka pokrywę lampy i zacząłem ją suszyć, aż para w lampie zniknęła, następnie bezbarwny uszczelniacz i było po kłopocie :>