Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Jeden i drugi będzie ok, Febi to jest zamiennik, sam takim zalewam. Nie wiem ile Ci wchodzi ale rozpuszczasz w proporcjach 1:1 (litr koncentratu:litr wody destylowanej).
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawi mnie czy zapłacicie 20 zł za oglądanie dzisiejszego meczu naszych kopaczy z Czarnogórą? Co ja mogę zrobić jeśli mam Cyfrę + a oni nie będą pokazywać meczu w pej(czymś tam) zostaje tylko net albo na żywo? Takie rzeczy chyba tylko w naszym "pięknym" kraju
  3. Ok nie zrozumiałem o co chodzi autorowi, który sam zasugerował że przy zapalaniu kontrolka świeci a po zaciągnięciu ręcznego nie świeci. Kolego vokotibi nie ciskaj się tak tylko napisz koledze w jaki sposób autor wątku ma się dostać do tego czujnika pod ręcznym i sprawdzić czy działa prawidłowo
  4. Kolega napisał, że przy zapalaniu na chwilę pali się kontrolka hamulca więc raczej żarówkę bym wykluczył i sprawdził czujnik, zdemontuj ramię ręcznego i będziesz go widział. Ewentualnie zrób test zegarów.
  5. A filtr z węglem co ile km powinienem wymieniać? ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Potwierdzam płaciłem 43 zł.
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niestety nasza piłka zrobiła kolejny krok w tył Grupa D LM jest za***ista reszta grup raczej słabe.
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    0-1 dla Legii
  8. Audi A4 B5/Passat B5, Osłona silnika NOWA + SPINKI (2553721515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A może macie jakieś sprawdzone propozycje?
  9. Będzie pasował.
  10. ZESTAW #3/08 Ekstraklasa 31-08-2012 20:30 Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1-0 31-08-2012 18:00 Piast Gliwice - Pogoń 2-2 01-09-2012 18:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1-2 01-09-2012 15:45 Widzew Łódź - GKS Bełchatów 2-1 01-09-2012 13:30 Korona Kielce - Lechia Gdańsk 0-0 02-09-2012 17:00 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzow 3-0 02-09-2012 14:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze 1-0 03-09-2012 18:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie 2-0 1. liga 01-09-2012 19:45 Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1 Liga angielska 02-09-2012 14:30 Liverpool - Arsenal 1-2 Liga francuska 02-09-2012 21:00 Lille - Paris SG 1-3 02-09-2012 17:00 Marsylia - Rennes 4-1 Liga hiszpańska 02-09-2012 21:30 Barcelona - Valencia 2-0 Liga włoska 02-09-2012 18:00 Udinese - Juventus 1-3 02-09-2012 20:45 Inter - Roma 2-1
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jestem dobrej myśli, wierzę, że Legia awansuje po karnych
  12. Np. taki model: GPS LARK 43.3 ODBL. FULL + 8GB + AM * 500MHz 2GB (2579214626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. Zauważyłem, że gps-y Mio mają wolne procesor 400 MHz gdzie inne nawigacje w tym przedziale cenowym (ok 300 zł) mają 500-600 MHz. Jaki to ma wpływ na działanie gps? ---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- Przeglądałem właśnie oferty, super ceny, przemyślę. Jak w funkcjonalnością Larków?
  14. A co myślicie o takiej? NAWIGACJA GPS TOMTOM START 20 POLSKA + ETUI GRATIS (2562118499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  15. Dlaczego zawsze będę miał mapy aktualne? Rozwiń myśl bo ja jestem kompletnym laikiem w tym temacie.
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dużo nie brakowało żeby było 3-1
  17. Daj jakieś foty, jak auto stoi na tym gwincie.
  18. Dzięki jednak wolałbym żeby jakaś mapa już była wgrana.
  19. ZESTAW #2/08 Ekstraklasa 24-08-2012 20:30 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1-3 24-08-2012 18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1-1 25-08-2012 15:45 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2-2 25-08-2012 13:30 Podbeskidzie - Wisła Kraków 0-3 26-08-2012 19:00 GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1-4 26-08-2012 19:00 Polonia Warszawa - Lech Poznań 0-2 26-08-2012 19:00 Widzew Łódź - Ruch Chorzow 1-2 27-08-2012 18:30 Pogoń - Lechia Gdańsk 2-0 Liga angielska 25-08-2012 18:30 Chelsea - Newcastle 1-1 26-08-2012 17:00 Liverpool - Manchester City 2-3 Liga hiszpańska 26-08-2012 19:00 Osasuna - Barcelona 1-5 26-08-2012 21:00 Getafe - Real Madryt 0-4 Bundesliga 24-08-2012 20:30 Bor. Dortmund - Werder Brema 1-0
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Na jakim kanale będzie można obejrzeć ten mecz? Mój typ to 3-1 dla Barcy
  21. ODBLOK. NAWIGACJA MANTA GPS460 2GB EUROPA + 8 GB (2568890276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak w temacie, szukam czegoś nie drogiego z mapami europy i wejściem na karty pamieci.
  22. ZESTAW #1/08 1. Liga 19-08-2012 18:00 GKS Katowice - Cracovia Kraków 2-2 Ekstraklasa 17-08-2012 20:30 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1-3 17-08-2012 18:00 Pogoń - Zagłębie Lubin 0-0 18-08-2012 18:00 Lech Poznań - Ruch Chorzow 1-1 18-08-2012 15:45 Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 0-1 18-08-2012 13:30 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie 2-0 19-08-2012 17:00 Legia Warszawa - Korona Kielce 0-0 19-08-2012 14:30 Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3-1 20-08-2012 18:30 Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 2-0 Liga angielska 18-08-2012 18:30 Newcastle - Tottenham 0-2 20-08-2012 21:00 Everton - Manchester United 1-4 Liga hiszpańska 19-08-2012 19:00 Real Madryt - Valencia 2-0
  23. A możesz napisać czym zmatowiłeś tą ramkę ? I jakbyś mógł wrzucić zdjęcie Twojego grilla to będę wdzięczny. (linki do zdjęć w wątku o Twojej A4 nie działają) Matowałem papierem ściernym, zdjęcia nie wrzucę bo jestem w NL a auto stoi w PL chyba, że za 2 miesiące poprostu zdemontowałem ramkę, przeleciałem papierem ściernym, odtłuściłem benzyną ekstrakcyjną i 5-6 warstw farby.
  24. Malowałem ramkę z grilla na czarny mat zwykłym sprayem, wcześniej oczywiście zmatowałem chrom i odtłuściłem. Minął rok i grill wygląda jakbym go wczoraj pomalował. Inni polecają folię, ponoć jest bardziej odporna na odpryski po kamyczkach.
  25. Hmm najlepiej zdejmij koło zobacz, może da się coś zauważyć, klocki, tarcze w jakim masz stanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.