Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A co myślicie o sytuacji Lewego w ok. 70 min.? Moim zdaniem zmarnował "setkę" i napastnik tej "klasy" powinien to strzelić. Miałem wrażenie, że zawodnicy BVB zamykają oczy przed strzałem. Już dawno nie oglądałem tak dobrego meczu.
  2. ZESTAW #3/09 1. liga 06-10-2012 17:00 GKS Katowice - GKS Tychy 71 1-0 06-10-2012 19:45 Cracovia Kraków - Zawisza Bydgoszcz 1-2 Ekstraklasa 05-10-2012 20:45 Legia Warszawa - Wisła Kraków 3-2 05-10-2012 18:00 Ruch Chorzow - GKS Bełchatów 1-1 06-10-2012 18:00 Lech Poznań - Piast Gliwice 2-0 06-10-2012 15:45 Podbeskidzie - Górnik Zabrze 0-2 06-10-2012 13:30 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2-1 07-10-2012 17:00 Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1-2 07-10-2012 14:30 Widzew Łódź - Pogoń 1-0 08-10-2012 18:30 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1-2 Liga angielska 06-10-2012 18:30 West Ham - Arsenal 1-3 07-10-2012 17:00 Newcastle - Manchester United 1-3 Liga włoska 07-10-2012 20:45 AC Milan - Inter 0-0 Liga francuska 07-10-2012 21:00 Marsylia - Paris SG 2-2 Liga hiszpańska 07-10-2012 19:50 Barcelona - Real Madryt 3-2
  3. Znalazłem coś takiego: ODMA OLEJOWA PRZEWÓD AUDI 80 A4 B5 A6 C5 1.9 TDI (2628159689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Powinna pasować
  4. pepik odpowiedział(a) na Max04 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zaraz się zacznie Sam ją tak "zmodziłeś" czy taką już kupiłeś? Zacznij od jakiegoś alu zanim zaczniesz myśleć o glebie.
  5. grabson mam rozumieć, że jak miałeś uszkodzoną odmę to też miałeś wycieki i były plamy pod autem? Kupowałeś nową odmę czy używkę, ori czy zamiennik no i jaki koszt?
  6. Bardzo możliwe, że to przez odmę bo mam ją pękniętą i póki co jest zaklejona taśmą Zauważyłem, że pod autem na parkingu zostawiam niewielkie plamy i nie wiem czy to olej czy płyn chłodzący, wygląda mi to bardziej na mieszankę oleju z płynem.
  7. Koledzy dlaczego w tym miejscu silnik mi się poci? Jakie mogą być tego przyczyny? Element zaznaczony na żółto. Nie sugerować się zaznaczoną odmą <br /><br />
  8. Amorki nie mają wpływu na wysokość auta, na to maja wpływ sprężyny, możesz założyć standardowe amory albo szukać skróconych sportowych amorków.
  9. ZESTAW #2/09 1. liga 30-09-2012 12:30 GKS Tychy 71 - Arka Gdynia 0-2 30-09-2012 14:00 LKS Nieciecza - ŁKS Łódź 0-1 Ekstraklasa 28-09-2012 20:30 Polonia Warszawa - Widzew Łódź 2-0 28-09-2012 18:00 Podbeskidzie - Ruch Chorzow 1-2 29-09-2012 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-3 29-09-2012 15:45 Pogoń - Jagiellonia Białystok 1-0 29-09-2012 13:30 GKS Bełchatów - Korona Kielce 2-1 30-09-2012 17:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-2 30-09-2012 14:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1-0 01-10-2012 18:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków 0-1 Liga angielska 29-09-2012 13:45 Arsenal - Chelsea 1-2 29-09-2012 18:30 Manchester United - Tottenham 3-1 Liga włoska 29-09-2012 20:45 Juventus - Roma 2-0
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie zebrał pewnie wymaganych 15 głosów delegatów, ale za co Kręcina startuje ten to ma tupet.
  11. ...wolałbym dać mu w pysk
  12. ZESTAW #1/09 1. liga 23-09-2012 18:00 GKS Katowice - Polonia Bytom 1-1 Ekstraklasa 21-09-2012 20:30 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1-0 21-09-2012 18:00 Korona Kielce - Podbeskidzie 0-0 22-09-2012 18:00 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 3-1 22-09-2012 15:45 Ruch Chorzow - Zagłębie Lubin 2-0 22-09-2012 13:30 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1 23-09-2012 17:00 Lech Poznań - Pogoń 1-0 23-09-2012 14:30 Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 2-0 24-09-2012 18:30 Widzew Łódź - Górnik Zabrze 0-0 Liga angielska 23-09-2012 14:30 Liverpool - Manchester United 1-3 23-09-2012 17:00 Manchester City - Arsenal 1-1 Liga francuska 23-09-2012 21:00 Lille - Lyon 1-2 Liga niemiecka 22-09-2012 15:30 Schalke 04 - Bayern Monachium 1-3
  13. Myślę, że jeśli nie wymagasz od radia cudów to będzie ok. Najważniejsze to dobrze zestroić zestaw i spokojnie się dogadasz.
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    2-2 się chłopaki rozstrzelali na koniec ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- Lewy dla BVB strzelił ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- 3-2 dla Realu
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    1-0 dla Man City ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- 1-1
  16. Wystaw cały komplet na sprzedaż i zaznacz że jeden jest wybity i jego dodajesz gratis Swoją drogą po co wymieniać cały komplet jak jeden jest wybity?
  17. Na wlepce w bagażniku tam gdzie masz zapas masz napisane jakie masz zawieszenie 1BA czy 1BE itd.
  18. Jeśli masz standardowe zawieszenie 1BA to poszukaj sprężyn 1BE, które obniżą Twoje auto o 20 mm i będziesz zadowolony.
  19. Tak chodzi o te styczniki, właśnie u mnie był jeden ułamany i przez to centralny nie działał. Rozumiem, że pompkę masz w bagażniku ale powinieneś mieć jeszcze sterownik centralnego zamka, u mnie jest po maską.
  20. Gdzie masz centralkę? Sprawdź czy wogóle jest włączona, jeśli się włącza kluczykiem. W moim przypadku centralny był wyłączony a były właściciel wyłączył go bo uszkodzony był stycznik w tylnych drzwiach, wymiana stycznika, włączenie centralki i centralny z alarmem działa
  21. Ponoć można uruchomić tą kontrolkę w prosty sposób, ale tutaj niech się wypowie ktoś kto to robił. Fabrycznie niestety włączenie świateł nie jest sygnalizowane.
  22. Panowie kupiłem antenę, nówka sztuka, nigdy nie używana (przynajmniej tak twierdzi sprzedawca z allegro) i po podłączeniu słychać same szumy. Pojechałem ją "nastroić" i koleś powiedział mi żebym kupił taką folię pod ten magnez bo bez niej to nic z tego nie będzie. Czy to możliwe żeby ta folia a raczej jej brak powodowała takie zakłócenia? Czy ta folia jest konieczna przy podstawie magnesowej? Czy kupiłem zwykł bubel?
  23. Podgrzewanie lusterek włącza się jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby.
  24. Możesz lać, to dobra marka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.