Treść opublikowana przez pepik
-
Sprężyny obniżające
Wiadomo, że lepiej byłoby gdybyś do sprężyn obniżających założył utwardzone amortyzatory, o krótszym skoku, ale dopuszczalne jest montowanie sprężyn do -35 na seryjnych amorkach.
-
Sprężyny obniżające
Do seryjnych amorków możesz stosować sprężyny obniżające do - 35mm i będzie w miare ok.
-
Amortyzatory tylne,jakiej firmy kupić?1.9 TDI B5
Wątpię żeby to zużyty amorek stukał. Możesz jeździć ale ostrożnie w na zakrętach i w miarę powoli, jeśli rzeczywiście masz padnięte amory to może Ci wyząbkować opony, nie czekaj z wymianą.
-
Amortyzatory tylne,jakiej firmy kupić?1.9 TDI B5
Jeśli chcesz żeby auto stało tak jak do tej pory to nie musisz zmieniać sprężyn, jeśli są w dobrym stanie...
-
Czym to pomalować?
Dokładnie tak zrobiłem 3 lata temu i efekt jest zadowalający do dzisiaj, więc polecam taki zabieg.
-
Podszybie - nie przylega dokładnie do szyby .
Proponowałbym wymienić kołki mocujące podszybie, może to pomoże.
-
Brakujący element zawieszenia ?
Nic Ci nie brakuje, te "uszy" służą do ustawiania sanek i maja być puste.
-
Płaskie wycieraczki z allegro
Co myślicie o tych wycieraczkach? WYCIERACZKI PŁASKIE WSZYSTKIE ROZMIARY 13''-28'' (3400257440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ewentualnie jakie polecacie? Do B5 potrzebuje 51 i 49 cm?
-
Wyrobienie nowej karty do bankomatu PEKAO S.A
Nie łatwiej zadzwonić na infolinie banku? Tam się wszystkiego dowiesz.
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Zestaw 3/07 T-Mobile Ekstraklasa 05-08-2013 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2-1 04-08-2013 20:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1 04-08-2013 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2-2 04-08-2013 15:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2-1 03-08-2013 20:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie 3-1 03-08-2013 18:00 Widzew Łódź - Korona Kielce 1-2 02-08-2013 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Pogoń 1-1 02-08-2013 18:00 Cracovia Kraków - Ruch Chorzow 1-3
-
Laptop do gier...
Panowie czy ten laptop nada się do grania np. w fife? Laptop Acer MS2138 Lubaczów ? Tablica.pl
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Zestaw 2/07 T-Mobile Ekstraklasa 29-07-2013 18:00 Korona Kielce - Wisła Kraków 0-0 28-07-2013 20:30 Lech Poznań - Cracovia Kraków 1-0 28-07-2013 18:00 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2-1 28-07-2013 15:30 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1 27-07-2013 20:30 Pogoń - Legia Warszawa 1-3 27-07-2013 18:00 Podbeskidzie - Górnik Zabrze 1-3 26-07-2013 20:30 Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz 1-2 26-07-2013 18:00 Ruch Chorzow - Lechia Gdańsk 1-1
-
Płyn Petrygo Q
Niekoniecznie, być może, że trochę starego płynu zostało w układzie i teraz zmieszał się z nowym, dlatego ma taki kolor.
-
Płyn Petrygo Q
Spokojnie możesz jeździć do następnej wymiany, wtedy wlej G12+.
-
Zamienniki listew drzwiowych
To są chyba listwy, które idą w połowie drzwi a nie te dolne.
-
czy tu ma byc jakas podzuszka?? zdjecia
Jak Ci szarpie silnikiem przy odpaleniu to sprawdź poduszki pod silnikiem, to miejsce zostaw w spokoju.
-
czy tu ma byc jakas podzuszka?? zdjecia
O ile się nie mylę to tam nie ma być nic, te elementy służą do ustawiania sanek, przynajmniej w B5 jest podobnie, nawet kiedyś założyłem podobny temat do Twojego tylko chodziło o moje B5. Także luz, wszystko jest ok i na miejscu
-
Co to za kabel?
Dzięki za mądrą radę
-
Co to za kabel?
Te kable są od halogenów, podłączonych w lampach, dzisiaj miałem trochę czasu i doszedłem o co chodzi. Nie wiem tylko co z moimi lampami do jazdy dziennej, nagle przestały świecić. Nie wiem czy za ich działanie odpowiada jakiś bezpiecznik czy przekaźnik?
-
Co to za kabel?
Z obudowy eku w stronę silnika wychodzą dwa kable, za co one odpowiadają? Podejrzewam, że za światła. Jeden z tych kabli mam przerwany (kolo który robił mi rozrzą musiał go urwać) i przestały mi świecić ledy do jazdy dziennej. ---------- Post dopisany 20-07-2013 at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 21:56 ---------- Nikt nie wie?
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Zestaw 1/07 T-Mobile Ekstraklasa Wisła Kraków - Górnik Zabrze 19 lipca, 20:30 2-1 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 19 lipca, 18:00 2-0 Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 20 lipca, 15:30 2-3 Legia Warszawa - Widzew Łódź 20 lipca, 18:00 4-1 Cracovia - Piast Gliwice 21 lipca, 18:00 1-2 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 21 lipca, 15:30 1-1 Ruch Chorzów - Lech Poznań 21 lipca, 20:30 1-3 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 lipca, 18:00 1-0
-
uderzanie,szarpanie
Na pierwszy ogień poduszki pod silnikiem...
-
Wymiana rozrządu
No tak "stomi" ale po co mam zakładać nowy wątek? Może ktoś się orientuje jak to jest w 1.9 TDI i coś podpowie jak nie to trudno...
-
Wymiana rozrządu
Dokładnie, zestaw bardzo dobry, ja chyba tylko miałem Contictech paski, raz na tyle tysięcy km można wydać 400 stówki i mieć spokój Czyli do swojej listy powinienem dopisać jeszcze napinacz hydrauliczny?
-
Wymiana rozrządu
Będę zamawiał taki komplet: -pasek rozrządu Conti -rolka napinacza Ina -rolka prowadząca Ina -pompa wody Ruville Co jeszcze potrzebuję do mojego AFN-a???