Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Nie żyje kierowca Jaguara, a pijany kierowca seata i jego 2 pasażerki są w szpitalu.
  2. W innym temacie doradzał żeby drzwi wałkiem pomalować
  3. Spokojnie 30 tys. napewno wytrzymają a jak będziesz uważał to i na luzie 50 tys. przejeździsz
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    liczyłem na Real lub Barce.. Za wysokie progi ja liczyłem na Arsenal lub Chelsea
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie przegrali z Arsenalem w pucharze.
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lewandowski od lipca w Bayernie
  7. pepik odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Może to nie problem z termostatem, na początek dobrze zdiagnozuj problem, sprawdź czujniki cieczy.
  8. Alkohol jest dla ludzi ale jak pijesz nie jedziesz i tyle. Ktoś kto siada za kółko nawalony nie jest w pełni normalny i takich ludzi powinno się izolować od społeczeństwa. 15 lat, o ile tyle dostanie to jest nic. Prawo jest chore, jak spowodujesz wypadek (katastrofe w ruchu lądowym) dostaniesz 12 lat a jak byłeś przy tym narąbany to dostaniesz 3 lata więcej? Co to ma być? Mój znajomy (idiota) został złapany jak miał 2 promile, dostał 2 500 grzywny i prawko zabrane na 2 lata, odwołał się od wyroku i zmniejszyli mu grzywnę na 1500 powinni mu dojeba* 20 000 a nie zmniejszać karę ale niestety w chorym kraju żyjemy. Jego brat dwukrotnie stracił prawko, raz za picie, drugi raz za to, że spał pijany w samochodzie ale, że była zima to silnik był zapalony i ogrzewanie chodziło, teraz jeździ bez prawka. Putin i jego łagry to dobre rozwiązanie dla takich dziadów, pedofili i dzieciobójców.
  9. Po odkręceniu wszystkich śrubek tapicerkę trzymają spinki, musisz mocniej pociągnąć i tapicerka z nich wyskoczy, trzeba uważać żeby czegoś nie połamać.
  10. Najlepszego w Nowym Roku
  11. Mam taką sytuacje jak Ty i wczoraj w biedronce kupiłem taki prostownik PROSTOWNIK Z MIKROPROCESOREM 6V 12V 4,2A SENA (3842890141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 55 zeta
  12. Chyba bo poprzedni właściciel mógł włożyć "jednomas"
  13. Chyba każdy AFN ma dwumas.
  14. Gdzieś na forum są zdjęcia dodane przez jednego z użytkowników i te listwy delikatnie odstają od drzwi, nie są idealnie spasowane, zależy jak się trafi. Ten kolega akurat reklamował. Może zależy od którego sprzedawcy się kupi.
  15. pepik odpowiedział(a) na Henx29 temat w Audi A4 B6/B7
    Albo czujnik albo termostat, abo to i to... Jesteś pewny? Termostat wymieniałem rok temu, teraz mi trzyma temp. 90 stopni i myślę, że termostat działa prawidłowo, a wiatrak włączał się tak samo przed wymianą jak i po niej zaraz po starcie silnika. Kiedyś na forum czytałem, że tak ma być
  16. pepik odpowiedział(a) na Henx29 temat w Audi A4 B6/B7
    Kup oryginalny termostat. U mnie też wiatrak się załącza jak odpalę silnik, też mam coś nie tak czy w B5 1.9 TDI tak ma być?
  17. Fajny kolorek Daj więcej zdjęć
  18. WYŚWIETLACZ TEMPERATURY + CZUJNIK AUDI A4 (3769744911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Kiedyś na forum kupiłem za 60 zł z kostką. Daj ogłoszenie w dziale kupię i napewno ktoś się odezwie.
  19. Szukaj od B5 jak szukałem do swojej to nie było problemu. Pytaj forumowych "handlarzy".
  20. Także obstawiam wadliwy termostat.
  21. NOWE Listwy DOLNE na drzwi AUDI A4 B5 LIFT 4szt (3700568467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4 B5 95- LISTWY DOLNE NOWE 4 SZTUKI KOMPLET! (3689442546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- Jak zamówisz to odkupie od Ciebie listwę na drzwi kierowcy
  22. To co znalazłeś to raczej nie są listwy których szukasz jedna to dekor ze środka a druga to ta co idzie w połowie drzwi. Tą listwę co szukasz ciężko dostać w używce w dobrym stanie bo przeważnie są skorodowane. Możesz kupić nową gdzie metalowa szyna mocująca została zastąpiona plastikową koszt ok. 100 zł. Sedan czy awant to to samo.
  23. Szkoda, szkoda, szkoda bo Dunki były w naszym zasięgu ale moim zdaniem zabrakło doświadczenia. Dziewczyny pięknie walczyły i brawo dla nich
  24. Uważam, że skoro nie chcesz obniżać auta to 16 cali to jest maks żeby ładnie wyglądało. 17 cali przy 1BA to już będzie koza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.