Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Ruch jest w gazie
-
Brak badania technicznego - mandat ?
Zabierają dowód, bez mandatu. W "uwaga pirat" widziałem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Jak chcesz 15-stki to poszukaj jakiś tańszych ori felg za 400-500 zł kupisz coś ciekawego.
-
Temperatura
Tzn., że padł jeszcze przed założeniem? Uważam, że czujnik jest ok a wina leży po stronie termostatu. Temperaturę sprawdzaj na kanale 49 bo na 51 po rozgrzaniu jest zawsze 90.
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Nie wiem czy Ty na tych zdjęciach pokazałeś to co chcesz zrobić w swoim aucie czy to co znalazłeś w sieci ale wszelkie dokładane chromy to lipa, na grillu czy klapie itp. Jak szukasz inspiracji to przeglądaj dział "moja A4"
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Te tylne lampy ładnie wyglądają na tym sedanie Chromy to sobie odpuść
-
Piłka nożna
Mogło być gorzej Fajne jest to, że Francja jako gospodarz, będzie normalnie grała w ostatniej grupie tylko, że towarzysko Ciekawe jak nam pójdzie z Gibraltarem
-
Piłka nożna
Ibra dobrze przyjeb*ał na 3-0
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Możesz ale nie musisz, u mnie już jej nie ma.
-
Auto po wypadku czy z tego coś będzie
Spokojnie do odratowania.
-
Listwy boczne dolne
Dziur raczej nie będzie ale delikatna szpara będzie między progiem a drzwiami, będzie się tam zbierał cały syf, błoto, które przy wysiadaniu będziesz zbierał na nogawki Znam to z autopsji
-
[B5 1Z] Czy mam termometr zewnętrzny ?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-oryginalny-termometr-liczniku-4868/
-
Pokrowce
Dlaczego chcesz zakładać pokrowce? Nie będzie szału z pokrowcami.
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Podkarpacie: pijana 18-latka za kierownicą
-
Piłka nożna
-1 za pytanie o Lamparda
-
Piłka nożna
Podobnie jak ja
-
Piłka nożna
7/15 Większość to strzały a zaskoczeniem dla mnie było to, że Frank Lampard strzelił min. 10 goli w 10 kolejnych sezonach
-
Odłączenie akumlatora?
Nic się nie stanie, jak są duże mrozy a nie jeździsz autem to śmiało możesz aku zabrać do domu.
-
Łoś T5 (240 KM)
Piękna sztuka, super środek
-
Piłka nożna
8/15 Przyznaje, że w niektórych przypadkach strzelałem w ciemno
-
Różnica temperatur w zimie
Jutro sprawdzę jak to u mnie jest.
-
Różnica temperatur w zimie
Nie wiem, nie próbowałem.
-
Odpalanie w zime, zimny silnik..
Jeśli świece sprawne jedno zagrzanie powinno wystarczyć, kilkukrotne podgrzewanie może skrócić ich żywotność.
-
Różnica temperatur w zimie
Właśnie jak to jest? U mnie też wiatrak startuje razem ze startem silnika, tak ma być? To norma czy coś jest nie tak?
-
Różnica temperatur w zimie
Normalne, szczególnie przy obecnej pogodzie.