Treść opublikowana przez pepik
-
brak hamulca
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/346530-auto-nie-hamuje-po-nocy/
-
Piłka nożna
Moim zdaniem mógłby spróbować w Realu, myślę, że świetnie pasowałby do tej drużyny.
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Gdzieś czytałem, że w przypadku równej liczby punktów o tym kto awansuje decyduje różnica bramek w meczach pomiędzy tymi drużynami, czyli tak naprawdę nie ma znaczenia jaką ilością goli wygraliśmy z Białorusią czy Macedonią.
-
szybkie pytanie odnośnie zbiorniczka wyrównawczego
tak, jak będzie za dużo płynu to tamtędy poleci on w dół silnika
-
Piłka ręczna - mężczyzn
kubeł zimnej wody i jedziemy dalej, oby to była pierwsza i ostatnia porażka w turnieju sytuacja w tabeli nie wygląda za dobrze
-
Ubywa płynu chłodniczego
sorry nie zauważyłem ,że chodzi o b6
-
Ubywa płynu chłodniczego
do sprawdzenia poprawność działania wisko
-
Piłka ręczna - mężczyzn
mieliśmy wygrać jedną bramką coś czuje, że na turnieju zagramy jeszcze z Francją i będzie to finał
-
Piłka ręczna - mężczyzn
pod koniec trochę zabrakło sił i koncentracji ale i tak jest dooooobrze
-
AFN, a dwumas?
chyba , że poprzedni właściciel zmienił na "jednomas" to nie ma
-
Siłowniki tylnej klapy
póki co tak jak wyżej pisałem są ok ale krótko je użytkuje
-
Piłka ręczna - mężczyzn
brawo
-
Piłka ręczna - mężczyzn
horror jak zwykle słaba obrona ale szmal w koncówce klaaaaasa prawdziwy kapitan mam nadzieje, że to zwycięstwo ich zbuduje i będzie już tylko lepiej daszek dzisiaj
-
Piłka ręczna - mężczyzn
ja się wybieram przed tv mam nadzieję na medal Polaków będą wielkie emocje http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/572694/znamy-kadre-polakow-na-ehf-euro-2016?src01=6a4c8
-
Brak spryskiwaczy tylnej szyby Avant
dzisiaj naprawiłem spryskiwacz zacząłem od sprawdzenia czy płyn dochodzi do silniczka, dochodził, więc podejrzenie padło na dysze, próbowałem ją wyczyścić igłą ale nic to nie dało, więc wymieniłem dysze na ta ze starego silniczka i dalej nic, na szczęście tutaj czyszczenie igłą pomogło i działa "psiiik" na tylna szybę aha jak długie ma być pióro wycieraczki z tyłu?
-
Siłowniki tylnej klapy
Największą popularność w necie mają te http://allegro.pl/silownik-teleskop-klapy-bagaznika-audi-a4-b5-kombi-i5748911796.html Warte to coś? Jakieś 2 lata temu kupiłem używane ori i 2 lata wytrzymały. Na allegro są różne, możecie coś polecić? Brać te z allegro czy lepiej ori? nikt się nie wypowiedział w wątku więc postanowiłem zamówić dokładnie te z linku, dzisiaj zamontowałem i na pierwszy rzut ok wyglądają ok, trzymają dobrze aż ciężko klapę podnieść :)klapa opuszcza się powoli póki co jest ok, zabaczymy jak długo wytrzymają
-
Brak spryskiwaczy tylnej szyby Avant
u mnie tego zbiornika nie ma, problemu jeszcze nie rozwiązałem czekam na lepsza pogodę
-
Pompa wtryskowa
daj ogłoszenie w dziale kupię
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
świetny kolor
-
Tylna kanapa/środkowy pas bezpieczeństwa/ Avant
EDIT u mnie jest tradycyjny pas
-
Zamarzniety(?) amortyzator? sprezyna?
uważaj na zakrętach, może Ci wyząbkować opone
-
Olej na pokrywie zaworów w AFN
no to mam jakiś trop, jak troche mróz odpuści to się za to wezmę, teraz nie chce nic połamać spróbuje najpierw zrobić tak jak Ty a jak nie pomoże to wymienię na nową
-
Przewód/rurka odmy
- Akumulator
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1825-jaki-akumulator-kupic-od-a-do-z/- Przewód/rurka odmy
czy nr części nr6 do silnika AFN będzie taki sam? - Akumulator