Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nie usuwaj tego złącza zdradź co chcesz tam zrobić
  2. szukałem 16-stek bo takie mnie interesują
  3. ceny jak na allegro
  4. pepik odpowiedział(a) na DanielA4B618T temat w 2.0
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/222090-problem-z-hamulcami-przy-pierwszym-hamowaniu/
  5. mogłeś zmienić tylko amor a sprężynę zostawić starą, auto tak stoi bo sprężyny są różne
  6. dzięki za onfo akurat to jest ostatnia sztuka z tego modelu, pewnie dlatego taka cena nie wiem na jakie się zdecydować, chyba wybiore dunlop
  7. jaki masz indeks prędkości?
  8. pewnie masz racje lepiej troche dołożyć i kupić z "normalnym" indeksem
  9. no właśnie teraz zobaczyłem prawdę mówiąc to ja 160 nie przekraczam bo nie mam gdzie mocno zastanawiam się nad tym kompletem
  10. ta oferta to mega okazja czy normalna cena za opony continental? http://allegro.pl/4x-opony-letnie-205-55r16-continental-ecocontact5-i5946658180.html
  11. stacja diagnostyczna i szarpaki
  12. to właśnie te ultrac sessanta strzeliły....
  13. czytałem przypadek jednego modelu, a co z resztą?
  14. dlaczego?
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323693-wystrzal-vredestein-ultrac-sensata/page-6 tutaj też koledzy o tym piszą myślicie, że inne modele vredestein są ok czy należy na nie uważać?
  16. ładne koło 10 lat pięknie, ja swoim też już 7 lat się bujam
  17. raczej ciężko będzie ci to skleić tak żeby się trzymało chyba że użyjesz kleju do szyb
  18. jeśli ma być zrobione profi to musisz zdemontować tą listwę bo już niej nic nie będzie, wyczyścić rdze i polakierować drzwi przynajmniej od listwy środkowej w dół, potem nową albo używkę w dobrym stanie zamontować jak nie chcesz, żeby odstawało i się w oczy nie rzucało to przyklej tą listwę na klej, pięknie zakryje rdze a pewnego dnia będziesz szukał drzwi bo ruda je zje do połowy widziałem, też w jednej A4 jak pomysłowy właściciel przykręcił te listwy wkrętami do metalu nie odstawały to fakt
  19. ładny kolorek jakie koszta regeneracji zacisków i na czym polegała ta regeneracja?
  20. pepik odpowiedział(a) na a4sline1,9 temat w Audi A4 B5
    wszystko ładnie pięknie tylko mnie trafia jak widzę błyszczące tarcze hamulcowe w innych (często starszych) autach nowy zestaw zakupiony, zestawy naprawcze do zacisków także tylko się zastanawiam czy wymiana tych uszczelnień ma większy sens skoro płyn mi nie cieknie z zacisków? poprawi to pracę zacisku?
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    składaliście wnioski o bilety na Euro? niestety dostałem maila, że nie przyznano mi biletów chciałem jechać na POLSKA-NIEMCY w Paryżu
  22. zgadzam się z kolegą ja też jeżdżę już drugi sezon ale najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tych opon, porażka już na letnich chyba byłoby bezpieczniej
  23. po ściągnięciu tych listew zostaną Ci bolce montażowe w drzwiach, żeby to jakoś wyglądało musisz je wyciąć i pomalować drzwi do wnętrza Ci nie zacieknie, troche więcej wody będzie się zbierać na progu i ogólnie tą osłonę progu będziesz miał ciągle brudną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.