Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    https://www.youtube.com/embed/Zg0kX1gS0mo
  2. dzisiaj w Cieszanowie około 14 widziany avant B6 blachy KR...chyba z naklejką na tylnej szybie, trąbiłeś na mnie, stałem na chodniku a Ty jechałeś w stronę Tomaszowa Lubelskiego... pozdrawiam
  3. dzisiaj w Cieszanowie około 14 widziany avant B6 blachy KR...chyba z naklejką na tylnej szybie, trąbiłeś na mnie, stałem na chodniku a Ty jechałeś w stronę Tomaszowa Lubelskiego... pozdrawiam
  4. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/331020-opony-bieznikowane-czy-polecacie/?hl=+opony%20+bie%BFnikowane
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczęsny tym występem wskoczył do pierwszej jedenastki, Rybus,Glik i Zieliński na plus. Ogólnie to słabo grali, jak na treningu bez emocji i większego zaangażowania. Po Krychowiaku widać,że miał dłuższą przerwę.
  6. parametry ok a wygląd to kwestia gustu zmień temat tego wątku
  7. im wyższe ET tym felga bardziej schowana w nadkole więc jeśli chodzi o wygląd to mniejsze ET szukaj np. 35 jak masz standardowy zawias to kup 17-stki bo na 18-stkach będzie koza
  8. będą pasowały ale będziesz musiał zastosować pierścienie centrujące
  9. czy wirnik z tej pompki podejdzie do pompki z B5? http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-vw-golf-iii-3-1h0962267-i6029493569.html nie chce już zamieniać na używki bo ostatnia wytrzymała pół roku a kosztowała 250 zł
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pary ćwierćfinałowe Ligi Europy: Sporting Braga - Szachtar Donieck Villarreal CF - Sparta Praga Athletic Bilbao - Sevilla FC Borussia Dortmund - Liverpool FC
  11. u mnie to co roku podnoszą stawkę o pare zł
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no to znamy półfinalistów Real Bayern Barcelona PSG
  13. jeśli jest jak w przedlifcie to wystarczy jak zdejmiesz nadkole i już masz wszystko na wierzchu u mnie też sprysk swego czasu nie działał, pomogło wyczyszczenie go, przepchanie igłą
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ale poszedł środkiem
  16. jeśli mnie pamięć nie myli to już tu był taki temat kiedyś
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Leicester 1 - 0 Newcastle kolejne 3 pkt i mistrzostwo coraz bliżej
  18. pepik odpowiedział(a) na mysior1 temat w 1.9TDI
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/264902-mul-i-turbina-w-trybie-awaryjnym/ miłej lektury
  19. tak z pażdziernika 97 po tak zwanym małym lifcie
  20. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,diego-costa-ugryzl-garetha-barry-ego-z-evertonu,artykul,654246,1,423.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
  21. do siebie założyłem z passata B5 i pasuje tylko, że ja mam jeden zbiorniczek z przodu
  22. pepik odpowiedział(a) na kedo666 temat w 1.9TDI
    błędu termostatu to Ci raczej nie pokaże vagiem możesz sprawdzić temperature płynu np. i porównać z tym co jest na zegarach sprawdź czujnik temperatury potem wymieniaj termostat
  23. kapsle może jakoś wymienisz ale rozstaw śrub jest inny
  24. napinacz wymieniony, kupiłem marki ruville (275 zł) jak myślicie polata to trochę? mechanik jednak ściągał przód, mówiłem mu o tej metodzie to powiedział, że woli ściągać przód bo jest lepszy dostęp nastała cisza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.