Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Jak sama nie odpadła to dokładnie tak
  2. pepik odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Jeśli masz sprawne świece po co grzejesz je 3 razy? To nic nie pomoże a może skrócić ich żywotność.
  3. "Prowadził też auto mimo dwóch zakazów sądowych." Czyli co, złapali go raz to dostał zakaz, złapali go drugi raz też dostał zakaz? Teraz złapali go 3-ci raz i też dostanie zakaz?
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakub Błaszczykowski zerwał więzadła Koniec sezonu dla Błaszczykowskiego
  5. Nie sugeruj się pomiarami ze stacji diagnostycznej, mi 3 lata temu pokazało, że mam 36-40% sprawności amorków z tyłu (rok po założeniu Bilsteinów) i miałem je reklamować ale autem nie bujało więc pojechałem na inną stację tam pokazało 78-79% teraz po 3 latach na badaniu pokazało tyle co 3 lata temu. Swoja drogą dowiadywałem się i przy reklamacji amorków potrzebny jest wydruk ze stacji diagnostycznej, jakże wiarygodny
  6. Pewnie zapowietrzyłeś układ paliwowy.
  7. Najczęściej sypie się ta metalowa szyna a lakier jest zdrowy pod listwą, nie powinno być żadnych purchli itp. gdyby nie było tych bolców już dawno wywaliłbym te listwy a tak trzeba je wyciąć i malować drzwi
  8. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b5-podlokietnik-bedzie-pasowal-208156/
  9. Tak ma być
  10. Jak będą miały mniej niż 30% sprawności to auto nie przejdzie przeglądu, jak mają około 50% to szykuj się do wymiany. Weź tez pod uwagę, że te wskazania często są mało wiarygodne, jak Ci buja autem, nie trzyma w zakrętach, ząbkuje opony itp. to zmieniaj.
  11. Po wyjęciu dysku nie mam się o co martwić? Nigdzie poza dyskiem nie ma zapisanych informacji?
  12. Posiadam laptopa, który ma uszkodzony most północny (diagnoza serwisu) chcę go sprzedać i dlatego pytanie. Czy nowy właściciel, jak go naprawi będzie miał dostęp do danych zapisanych w kompie? Chodzi mi o to czy na przykład po naprawie komputer dalej będzie pamiętał moje hasło na allegro itp.
  13. Poszło i u mnie info na FB, 3 mam kciuki za odnalezienie auta
  14. Zostaną bolce wystające z drzwi, bez malowania się nie obejdzie.
  15. Moim zdaniem teraz jest wszystko ok, zlikwidowano luzy i masz uczucie jakby wszystko sztywniej pracowało.
  16. 60 tys. lub co 5 lat Jak zastosujesz ori części możesz pojeździć dłużej.
  17. Dobrze, że chociaż ludzie zaczynają reagować na pijaków za kierownicą i dzwonią na policję.
  18. Z tego co się orientuję to do B5 są tylko gazowe amorki albo gazowo-olejowe.
  19. To do B5 są typowo olejowe amory? Także polecam KYB (kayaba).
  20. Może ktoś podać numer katalogowy uszczelki pokrywy zaworów i uszczelek śrub do AFN-a?
  21. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Dzięki
  22. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Na 3 lata spokój? Czy tylko rok?
  23. pepik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ile płynu hamulcowego potrzebuje do mojej B5 na wymianę? Rozumiem, że ten ATE Typ 200 będzie ok?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.