Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
Dobrze wyszło malowanie, jak nówka. Nie masz jednej szpilki w lewym przednim kole
-
Piłka nożna
Dodałbym jeszcze ładną bramkę Kazimierczaka ze Śląska
-
Audi A4 B5 by apaczinio ;>
Ogólnie ładne autko, wywaliłbym brewki i zmienił radio bo jakoś nie pasuje do wnętrza. Przy zakładaniu łokcia nie musisz zmieniać tunelu, wystarczy wyciąć dziurę w tym co masz. Dobre plany.
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/03 Ekstraklasa 08-03-2013 20:45 Podbeskidzie - Legia Warszawa 0-5 08-03-2013 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2-0 09-03-2013 18:00 Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0-1 09-03-2013 15:45 Ruch Chorzow - Śląsk Wrocław 1-2 09-03-2013 13:30 GKS Bełchatów - Widzew Łódź 1-3 10-03-2013 17:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-3 10-03-2013 14:30 Pogoń - Piast Gliwice 1-2 11-03-2013 18:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1-2 Liga angielska 09-03-2013 16:00 Norwich - Southampton 1-0 09-03-2013 16:00 Queens P.R. - Sunderland 0-0 09-03-2013 16:00 Reading - Aston Villa 2-2 10-03-2013 17:00 Liverpool - Tottenham 1-3 Liga niemiecka 09-03-2013 15:30 Schalke 04 - Bor. Dortmund 1-2 Liga francuska 10-03-2013 21:00 Lyon - Marsylia 1-1
-
Piłka nożna
WORST CONDITIONS for a
-
Piłka nożna
Chciałbym żeby BVB i ManU awansowały ale coś mi podpowiada, że jednak Real ogra ManU. Mecze tylko na n-ce? Jest możliwość obejrzenia na jakimś egzotycznym kanale w cyfrze + ???
-
Piłka nożna
Dokładnie podczas meczu City-Aston Villa Oglądał ktoś wczoraj Wisła-Podbeskidzie? Ewidentny karny dla Wisły, faul na Boguskim, sędzia dyktuje karnego ale po konsultacji z arbitrem bramkowym zmienia decyzję i daje żółtą kartkę Boguskiemu za symulkę Decyzja odważna ale niestety błędna
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #2/02 Ekstraklasa 02-03-2013 18:30 Legia Warszawa - GKS Bełchatów 5-0 02-03-2013 15:45 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-2 02-03-2013 13:30 Ruch Chorzow - Widzew Łódź 0-0 03-03-2013 17:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3-1 03-03-2013 14:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1-1 04-03-2013 18:30 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0 Liga angielska 03-03-2013 17:00 Tottenham - Arsenal 2-2 Liga włoska 02-03-2013 20:45 AC Milan - Lazio 2-0 01-03-2013 20:45 SSC Napoli - Juventus 1-2 Liga hiszpańska 02-03-2013 16:00 Real Madryt - Barcelona 2-2
-
Jaki telefon na 2 karty polecacie?
No właśnie ale to chinol, chyba zdecyduję się na ten: NOWA NOKIA 112 POLAND BEZ SIM GW24 DUAL-SIM FV23% (3051181013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ma ktoś ten model?
-
Jaki telefon na 2 karty polecacie?
Co myślicie o takim? http://allegro.pl/telefon-e71-dual-sim-tv-mp3-z-polski-gwarancja-12m-i3039876607.html Budżet +/- 200 zł.
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/02 Ekstraklasa 22-02-2013 20:45 Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-1 22-02-2013 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń 2-2 23-02-2013 18:00 Korona Kielce - Legia Warszawa 0-3 23-02-2013 15:45 Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 2-0 23-02-2013 13:30 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-0 24-02-2013 17:00 Ruch Chorzow - Lech Poznań 0-2 24-02-2013 14:30 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0-2 25-02-2013 18:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1-1 Liga angielska 23-02-2013 16:00 Queens P.R. - Manchester United 1-4 25-02-2013 21:00 West Ham - Tottenham 1-3 24-02-2013 14:30 Manchester City - Chelsea 2-3 Liga włoska 25-02-2013 19:00 Udinese - SSC Napoli 1-2 24-02-2013 20:45 Inter - AC Milan 2-2 Liga francuska 24-02-2013 21:00 Paris SG - Marsylia 1-1
-
Wymiana zawieszenia ze sportowego na orginalne.
Przed wymianą źle Ci się jeździło? Wygląda to tak jakby przed wymianą było 1BE teraz założyłeś 1BA (ori) ale myślę, że od innej wersji silnikowej np. 1.9 TDI albo 2,5 TDI które są cięższe bo przód strasznie poszedł w górę
-
Wymiana zawieszenia ze sportowego na orginalne.
Dobrze dobrałeś sprężyny do swojego silnika itp.? Bo wygląda to delikatnie mówiąc źle
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
Dzisiaj też głosik poleciał
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
Głosów: 170, dziękujemy za oddany głos!
-
Piłka nożna
póki co zostaje, ale kto tam wie co będzie.... A jednak Arkadiusz Piech zawodnikiem Sivasspor Kulubu
-
Akumulator, czy coś jeszcze z niego bedzie??
Myślę, że śmiało jeszcze na nim polatasz, może być niedoładowany bo mało jeździsz i nie słuchaj radia na wyłączonym silniku aż tak długo...
-
Piłka nożna
Arek zostaje w Ruchu czy zmienia klub?
-
Pomoc w wyborze OFE.
Nie stresuj się wyborem OFE bo co 2 lata (jeśli się nie mylę) możesz zmieniać OFE bez żadnych konsekwencji finansowych dla Ciebie (wszystkie składki przechodzą) na takie które jest na topie. Teraz dobry jest Nordea a 2 lata temu na topie było Generali...
-
Piłka nożna
No tak Xabi Alonso a ten z Barcy to Xavi ale jeden i drugi to klasa sama w sobie Kilka lat temu chyba złotą piłkę dostał Buffon? ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- Jednak zajął drugie miejsce w klasyfikacji Złotej Piłki w 2006 roku – wyprzedził go tylko Fabio Cannavaro - obrońca
-
Piłka nożna
Nie zawsze i zależy jak na to patrzeć, moim zdaniem gra więcej jako napastnik niż Messi... Chodzi mi bardziej o zawodnika typu Xavi, Iniesta, Xavi Alonso czy Carrick z ManU, oni są ciągle w cieniu a często dają więcej drużynie niż gwiazdy takie jak Ronaldo...
-
Piłka nożna
Wolałbym, żeby docenili w przyszłości któregoś ze świetnych pomocników lub obrońców a nie ciągle Messi i Ronaldo
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
Jak popatrzyłem na foto licznika w pierwszym poście to myślałem, że coś Ci nie bangla , trafić taką sztukę...bezcenne.
-
Wymiana bocznych kierunkow na blotniku.
Poliftowe nie pasują do błotnika przedliftowego bo maja całkiem inny kształt, w przedlifcie masz "kwadraciki" a w polifcie prostokątne, podłóżne. Możesz wymienić swoje pomarańczowe na takie same tylko np. białe i będzie git.
-
kamera w lusterku pasażera
Pojeb*w nie brakuje, nie wierzę, że na takich gnojków nie ma bata, zbierz sąsiadów i wieczorem bez świadków z nim porozmawiajcie jak nie poskutkuje to także bez świadków ale już z użyciem rąk...