Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Legia to by pewnie chciała remis
-
[ALL TDI] Wymiana wahaczy
http://allegro.pl/wahacze-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-wawa-i2151297200.html Jak Cię stać to wymień komplet, będziesz miał spokój, jeśli chcesz wymieniać tylko padnięte to miej świadomość że za jakiś czas będziesz wymieniał następne.
-
[ALL B5] Pomoc lampy przednie i propozycje
Pewnie nie trzeba, zdecydowałeś się już na te lampki? Może lepiej zespolone?[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 18:33_________________________________________________Cris mnie uprzedził
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
G12 jest dostępny także w sklepach motoryzacyjnych w zamiennikach np. Febi, sam takim zalałem. http://allegro.pl/plyn-do-chlodnicy-g12-febi-zimowy-koncentrat-1-5l-i2120350188.html Raczej nie, dlatego robi się to najczęściej przy wymianie rozrządu a przynajmniej co drugą wymianę.
-
[B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
Mogłeś wymienić pompę wody bo nie wiadomo kiedy była wymieniona :gwizdanie: Zamiast Borygo trzeba było zalać G12 +.
-
Piłka nożna
Messi też regularnie strzela karne, swoją drogą już kilka zmarnował w tym sezonie :gwizdanie:
-
Piłka nożna
5-1 :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Wysokie zawieszenie
Szukaj coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=245355.0 1BE czyli -20 mm.
-
[B5 ADR] Wysokie zawieszenie
Bez kupowania krótszych sprężyn się nie obejdzie :gwizdanie: chyba, że naładujesz cegłówek do bagażnika
-
Piłka nożna
- [B5 ADR] Zmiana z oleju mineralnego na jaki ..?
Syntetyk- [B5 AFN] Brak hamowania
Czytałeś podobne tematy? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239743.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242199.0- [B5 AJM] Kolory sprężyn
Np. takie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235910.0- [B5 1.6] Moja AUDI A4 B5 1995r 1.6
Nie koniecznie, w przedliftach ta poducha lubi się odklejać i to daje właśnie podobny efekt- [B5 1.6] Moja AUDI A4 B5 1995r 1.6
Taki jak w tej aukcji http://allegro.pl/audi-a4-s4-kratka-zderzak-belka-kierownica-grill-i2119029830.html Fajny sedanik- [B5 AJM] Kolory sprężyn
Rozumiem, że masz czarne sprężyny? Napisz jakie masz kolory kropek na sprężynach?- Praca w Holandii
dobrze??? chyba nigdy nie pracowałeś 5-6 dni w tygodniu po 12-14 godzin Z jednej strony jak jedziesz tylko dorobić na 3-4 tygodnie to dobrze jest porobić jak najdłużej ale jeśli chcesz tak pracować cały rok to może być ciężko :gwizdanie:- [ALL B5] Czy to a4 s-line?
U mnie też jest doświetlenie wnętrza itp. więc nie masz żadnego s-line. Wejdź sobie w dział Moja A4 i obczaj co można zrobić z autem, jak je ulepszyć itp. i nie będziesz pisał takich rzeczy...- [ALL B5] Czy to a4 s-line?
Masz tu zdjęcie mojego wnętrza a mam 97 rok. To samo co u Ciebie? A może ja też mam s-line- [ALL B5] Czy to a4 s-line?
Zwyczajny mini lift tylko kiera z es-ki (s4).- [ALL B5] Czy to a4 s-line?
Nie warto, ale jak chcesz. Aha myślałem, że to nowy nabytek- [ALL B5] Czy to a4 s-line?
Daj zdjęcia auta :gwizdanie:- [ALL B5] Czy to a4 s-line?
Ile dałeś za tego s-line :gwizdanie: Nie kupuj chromu na metry bo to g.wno warte- Piłka nożna
Inter-Bologna 0-3 Szkoda, że Lech przegrał z Bełchatowem(0-1), puchary się oddalają i będzie po drużynie- Piłka nożna
1-1 Genkow - [B5 ADR] Zmiana z oleju mineralnego na jaki ..?