Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Mar_92 W B5 nie ma McPersona
  2. Najlepiej niech jedzie na inną stację. Wymiana zawieszenia u mnie w okolicy to 200 zł za całość więc połowa to 100 zł.
  3. Najlepiej sprawdź ilość i kolor kropek na sprężynach.
  4. Na przeglądzie nie sprawdzają zbieżności. Będzie sprawdzał wahacze na trzepakach czyli na tych kwadratach o których piszesz Górne wahacze z niższej półki: http://allegro.pl/wahacze-gorne-audi-a4-a6-passat-b5-sruby-i2080480263.html Górne wahacze z górnej półki: http://allegro.pl/lemforder-4-wahacze-gorne-audi-a4-b5-vw-passat-b5-i2081537024.html Biorąc pod uwagę Lemy 600 zł za robotę góra 100 zł to jest 700 zł a nie 1200.
  5. Wymieniaj parami np. dwa górne prawe, dwa górne lewe. Koszt wahaczy zależy od marki. Zbieżności nie musisz robić po wymianie wahaczy.
  6. Oznaczenie zawieszenia znajdziesz na wlepce w bagażniku obok koła zapasowego możesz mieć 1BE skoro masz czerwone amorki albo standardowe 1BA. Szukaj we wlepce oznaczeń tego typu 1BA itp. TRW powinno +/- 50 tys. przejechać.
  7. Wiadomo, że jeśli chcesz włożyć amorek w sprężynę to musisz ją ścisnąć ale tutaj wystarczy pomoc w miarę silnego kolegi sama wymiana nie jest trudna i jeśli robiłeś sam wyżej wymienione rzeczy to napewno dasz radę Jeśli amorki przymarzły to już są na wykończeniu
  8. pepik odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Jak nie masz chromu wokół szyb to pomaluj ramkę w czarny mat
  9. Jeżeli amorki są na wykończeniu to też mogą stukać, szczególnie przy tych mrozach.
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oby Borysiuk nie "przepadł" tak jak Sobiech
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeszcze taka ciekawostka, Borysiuk przy drugiej żółtej kartce faulował Sławka Peszkę
  12. To za mały przebieg, żeby ocenić ich wytrzymałość.
  13. Poczytaj ten wątek, kolega odpalił mimo zamarzniętej ropy ale nie polecam takiego męczenia silnika... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243034.0;topicseen
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No tak oby, chyba za bardzo chciał
  15. Zależy też jakie wahacze kupiłeś, jak kupiłeś najtańsze to jak teraz założysz to wiosny mogą nie doczekać biorąc pod uwagę obecne warunki na drodze, z drugiej strony jazda na stukających wahaczach jest ryzykowna, bo jak Ci wahacz pęknie to dojdzie jeszcze blacharka itp.
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to Borysiuk zadebiutował w Bundeslidze w 40 minucie zobaczył czerwień :gwizdanie:
  17. W jakim golfie? Pytam bo w golfie IV 1.9 SDI mojego ojca podejrzewam właśnie walniętą uszczelkę pod chłodniczką Napisz jakie były objawy u Twojego brata i jakie koszta naprawy. Mam nadzieję, że u ojca to tylko uszczelka a nie chłodniczka, cieknie olej jak silnik jest zimny, jak ciepły przestaje.
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzie jest piłka
  19. Często pada właśnie uszczelka chłodniczki oleju, w tym temacie o tym koledzy piszą: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=52148.0 Może u Ciebie jest to samo?
  20. Nie zauważyłem a jeżdżę już 3 zimę
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Arsenal rozbił Blackburn 7-1
  22. Pozazdrościć
  23. Zostaw auto na dłużej w ogrzewanym garażu i wymień filtr paliwa. Nie męcz go tak tym kręceniem
  24. Ile Cie kosztowała ta przyjemność?
  25. Nie panowie, mi chodzi o górną pokrywę silnika [tą nad pokrywą zaworów] i nie szukam na allegro tylko chodzi mi o rozmiar tych śrubek, bo chce tacie kazać znaleźć podobne w garażu. aha no to musisz sam sprawdzić, to chyba nie taki problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.