Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Super, szacun dla kolegi jihad szkoda, że w wątku pisał inaczej: Manetkę masz SPRAWNĄ.
  2. Gdzie psikałeś? Tak jak Ci radziłem?
  3. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    może tak ..ale ja mam przeciw mgielne i nie chciałem ich likwidoawać ...a te światełka które ja mam mają 31mm szerokości ..wiec nie mieszczą się do kratek po wyżej w wersji A4 B5 ... a ze mi się podobają bardziej niż inne które wymiarami mieszczą sie w kratce po wyżej..zastosowałem właśnie takie ... U Ciebie też jest ok, szczególnie, że masz halo i jeszcze ledy w kratkę to byłoby już za dużo
  4. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Lepiej to wygląda w kratce niż w dokładce jak u kolegi wyżej
  5. A dzisiaj 42 dni, 1 godz. 39 min. Przez rok 30 dni na forum to już jest nałóg
  6. pepik odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Świetnie się prezentuje Siedzenia wymiatają
  7. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Foty na aucie prosimy
  8. Raczej z tyłu zderzak wisi 4 zdjęcie...
  9. Podziwiam ludzi, którzy ładują tyle kasy w auto.
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    czysty fart.Spadająca piłka dostała przyspieszenia i poślizgu co zaskoczyło bramkarza Dokładnie, nie zazdroszczę bramkarzowi
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Everton goalkeeper Tim Howard scores long-shot Premier League goal Przypomina wam to coś? Albo kogoś
  12. http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2037549459.html Dzięki Cena
  13. Jaki koszt tych lamp? Podejdą do przedlifta? Najlepiej daj link do aukcji
  14. Tu masz opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
  15. Możesz, auto będzie sztywniejsze w zakrętach Poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234755.0;highlight=1be+na+1ba
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    MC - The Reds 2-1 Newcastle United - ManU 0-2
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Będzie ciężko, stawiam na remis :gwizdanie:
  18. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Polecam artykuł: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/najlepsze-futbolowe-cytaty-roku-2011,1,4986381,artykul.html "Życzę kibicom, żeby zostawili dużo zdrowia na Euro 2012, żeby pomogli nam w każdym spotkaniu i żebyśmy się wszyscy zjednoczyli nie tylko jak po jakiejś katastrofie, ale... przed tragedią, przed katastrofą" - Franciszek Smuda w świątecznych życzeniach. [br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 20:32_________________________________________________City
  19. Tak może być to dwumas, mogą to też być poduszki pod skrzynią albo pod silnikiem.
  20. Pamiętaj, że w B5 nie było s-line Ładny sedanik, co to za ledy masz?
  21. Jest jeszcze jedna opcja mianowicie trzeba przywrócić ustawienia fabryczne w dekoderze (zresetować go).
  22. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Czaję o co chodzi dzięki
  23. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom tak samo jak jeżdżąc na HIDach Może ktoś mi wytłumaczyć co znaczy jeździć na hidach? Co to są te hidy i jak to się zakłada? Bo wstyd się przyznać ale nie wiem a często się tutaj z tym spotykam. Rozumiem, że są to jakieś żarówki, które mogą oślepiać innych kierowców?
  24. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom
  25. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    No to wszystko jasne W tym temacie koledzy rozważają kilka opcji jeśli chodzi o halo w przedlifcie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232842.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.