Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
Super, szacun dla kolegi jihad szkoda, że w wątku pisał inaczej: Manetkę masz SPRAWNĄ.
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
Gdzie psikałeś? Tak jak Ci radziłem?
-
[ALL B5] Światła dzienne
może tak ..ale ja mam przeciw mgielne i nie chciałem ich likwidoawać ...a te światełka które ja mam mają 31mm szerokości ..wiec nie mieszczą się do kratek po wyżej w wersji A4 B5 ... a ze mi się podobają bardziej niż inne które wymiarami mieszczą sie w kratce po wyżej..zastosowałem właśnie takie ... U Ciebie też jest ok, szczególnie, że masz halo i jeszcze ledy w kratkę to byłoby już za dużo
-
[ALL B5] Światła dzienne
Lepiej to wygląda w kratce niż w dokładce jak u kolegi wyżej
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
A dzisiaj 42 dni, 1 godz. 39 min. Przez rok 30 dni na forum to już jest nałóg
-
LEON CUPRA 2.8
Świetnie się prezentuje Siedzenia wymiatają
-
[ALL B5] Światła dzienne
Foty na aucie prosimy
-
[B5 AFN] Czy niedopasowany przód = uszkodzony?
Raczej z tyłu zderzak wisi 4 zdjęcie...
-
[ALL B5] A4 B5 / B7 ...
Podziwiam ludzi, którzy ładują tyle kasy w auto.
-
Piłka nożna
czysty fart.Spadająca piłka dostała przyspieszenia i poślizgu co zaskoczyło bramkarza Dokładnie, nie zazdroszczę bramkarzowi
-
Piłka nożna
Everton goalkeeper Tim Howard scores long-shot Premier League goal Przypomina wam to coś? Albo kogoś
-
[ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2037549459.html Dzięki Cena
-
[ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
Jaki koszt tych lamp? Podejdą do przedlifta? Najlepiej daj link do aukcji
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Tu masz opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70.0
-
[ALL B5] Amory 1BE a sprężyny 1BA
Możesz, auto będzie sztywniejsze w zakrętach Poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234755.0;highlight=1be+na+1ba
-
Piłka nożna
MC - The Reds 2-1 Newcastle United - ManU 0-2
-
Piłka nożna
Będzie ciężko, stawiam na remis :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Polecam artykuł: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/najlepsze-futbolowe-cytaty-roku-2011,1,4986381,artykul.html "Życzę kibicom, żeby zostawili dużo zdrowia na Euro 2012, żeby pomogli nam w każdym spotkaniu i żebyśmy się wszyscy zjednoczyli nie tylko jak po jakiejś katastrofie, ale... przed tragedią, przed katastrofą" - Franciszek Smuda w świątecznych życzeniach. [br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 20:32_________________________________________________City
-
[B5 AFN] Szarpanie - Pytanie
Tak może być to dwumas, mogą to też być poduszki pod skrzynią albo pod silnikiem.
-
[B5 AEB] Moje Audi A4 1,8 T
Pamiętaj, że w B5 nie było s-line Ładny sedanik, co to za ledy masz?
-
Problem z ustawieniem anteny telewizji N
Jest jeszcze jedna opcja mianowicie trzeba przywrócić ustawienia fabryczne w dekoderze (zresetować go).
-
[ALL B5] Światła dzienne
Czaję o co chodzi dzięki
-
[ALL B5] Światła dzienne
Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom tak samo jak jeżdżąc na HIDach Może ktoś mi wytłumaczyć co znaczy jeździć na hidach? Co to są te hidy i jak to się zakłada? Bo wstyd się przyznać ale nie wiem a często się tutaj z tym spotykam. Rozumiem, że są to jakieś żarówki, które mogą oślepiać innych kierowców?
-
[ALL B5] Światła dzienne
Racja, ja planuje je jako dzienne założyć do swojego bolidu Tak, tylko jak to wytłumaczyć Miśkom
-
[ALL B5] Światła dzienne
No to wszystko jasne W tym temacie koledzy rozważają kilka opcji jeśli chodzi o halo w przedlifcie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232842.0