Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Aha nie masz u siebie halogenów (przeciwmgielnych) w lampach? Moim zdaniem te światła mają spełniać funkcję jazdy w dzień, jak przerobisz na halogeny to nie będziesz mógł jeździć w dzień no chyba że jak będzie mgła bo będziesz oślepiał innych
  2. pepik odpowiedział(a) na manix76 temat w Audi A4 B5
    Tu masz zdjęcia jak to wygląda i jak świeci:
  3. Jak najbardziej tak, spróbuj "ruszyć" czujnik i obserwuj czy się coś zmieni.
  4. Bezpieczniki? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________Jak otwierasz drzwi, to bezpieczniki masz pod taką zaślepką deski rozdzielczej.
  5. Manetka to właśnie te przełączniki, którymi włączasz światła Jak widzisz kolega jednak twierdzi, że to nie manetka.
  6. Moim zdaniem manetka nie domaga, często się to zdarza w B5, spróbuj psiknąć wazelinę techniczną i rozruszać manetkę (włącznik) może pomoże
  7. 3 lata temu dość długo byłem w Holandii i musiałem drapać szybki z rana
  8. Całkiem nie dawno pod marketem "pożyczyłem gościowi prądu" i nic się nie działo po tym zabiegu.
  9. A co to za termostat? Oryginał audi? U mnie jak przeczyściłem odpływy to później lałem wodę z węża i nic nie stało, wszystko spłynęło pod auto.
  10. Musisz udrożnić odpływy, jeden z nich jest właśnie pod aku a drugi obok serwo, skoro stoi woda to zobaczysz jaki tam bedziesz miał syf w tych odpływach
  11. Na 8 stronie masz opis ze zdjęciami
  12. Identyczna jak moja, kolor, felgi tylko silnik inny i kilka miesięcy młodsza Ciekawi mnie wskazanie temperatury u Ciebie, dlaczego jest 95 stopni? Przebieg też wynika chyba z wymiany licznika z tego co pamiętam z wątku sprzedającego. Ta wycieraczka wygląda tragicznie, spróbuj ją przynajmniej równo ustawić, tak żeby była na szybie a nie na klapie U mnie jak była zatarta to mimo wszystko robiła krótki ruch, więc na włączonym zapłonie włącz wycieraczkę i może małymi kroczkami ruszy trochę do góry. Ps. Fajna Corsa
  13. Zmieniaj olej jak najszybciej. Gratuluje takiego przebiegu
  14. Coś takiego jak w tej aukcji: http://allegro.pl/uchwyt-slizg-prowadnica-zderzaka-audi-a4-i1964517408.html
  15. Możesz kupić używkę w dobrym stanie, ale najpierw obadaj co się z nim stało.
  16. Zderzak Ci spadł ze ślizgów (ślizga) być może, że jego część się ułamała a być może trzeba tylko ściągnąć zderzak i ponownie założyć i dobrze spasować.
  17. Najlepiej tak jak piszesz, 2 paczki po 2 felgi wyjdzie najtaniej ale i tak musisz liczyć +/- 100 zł
  18. Chodzi Ci o te uchwyty na kubki w tunelu środkowym? One są bardzo przydatne, puszka zimnej pepsi w upalne dni bezcenne bardziej myślałbym bym o przerobieniu tego zamykanego mini schowka w konsoli środkowej bo on do niczego się nie nadaje
  19. Kwestia gustu mi się nie podoba szczególnie maska. Jak już oklejać to białe, srebrne, żółte itp. auta.
  20. Dobrze się przyjrzałem i chyba ich tak nie widać jak myślałem,jeśli są schowane to ok, ważne żeby spełniały swoją funkcję
  21. Dobry pomysł Graty pomysłu
  22. Fajnie to wygląda Widziałem jeszcze jak jeden z kolegów wyłożył to miejsce czarną skórą i też było spoko Te led-ki jednak bym wywalił
  23. Też chce wywalić popielniczkę tylko zastanawiam się jak zakryć te dziury które tam zostaną po jej wyjęciu Dawaj zdjęcia a inni jakieś inne patenty na zakrycie dziur
  24. Temperatura zależy też od obrotów silnika więc moim zdaniem wszystko jest ok i bym się tym nie przejmował jeśli trzyma Ci 90 stopni i łapie je na odcinku 6 km. Przejedz się normalną trasą nie z górki pod górkę i zaobserwuj jak będzie wyglądać temperatura.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.