Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Światła dzienne
Aha nie masz u siebie halogenów (przeciwmgielnych) w lampach? Moim zdaniem te światła mają spełniać funkcję jazdy w dzień, jak przerobisz na halogeny to nie będziesz mógł jeździć w dzień no chyba że jak będzie mgła bo będziesz oślepiał innych
-
[ALL B5] Światła dzienne
Tu masz zdjęcia jak to wygląda i jak świeci:
-
[B5 ADR] Delikatne drgania podczas hamowania.
Jak najbardziej tak, spróbuj "ruszyć" czujnik i obserwuj czy się coś zmieni.
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
Bezpieczniki? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________Jak otwierasz drzwi, to bezpieczniki masz pod taką zaślepką deski rozdzielczej.
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
Manetka to właśnie te przełączniki, którymi włączasz światła Jak widzisz kolega jednak twierdzi, że to nie manetka.
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
Moim zdaniem manetka nie domaga, często się to zdarza w B5, spróbuj psiknąć wazelinę techniczną i rozruszać manetkę (włącznik) może pomoże
-
[B5 ADP] Podczas skrobania szyb uruchamiać silnik czy nie ?
3 lata temu dość długo byłem w Holandii i musiałem drapać szybki z rana
-
[ALL B6] Odpalanie po kablach
Całkiem nie dawno pod marketem "pożyczyłem gościowi prądu" i nic się nie działo po tym zabiegu.
-
AEB Avant - granatowy przemieszczacz Wujka Kamila...
A co to za termostat? Oryginał audi? U mnie jak przeczyściłem odpływy to później lałem wodę z węża i nic nie stało, wszystko spłynęło pod auto.
-
AEB Avant - granatowy przemieszczacz Wujka Kamila...
Musisz udrożnić odpływy, jeden z nich jest właśnie pod aku a drugi obok serwo, skoro stoi woda to zobaczysz jaki tam bedziesz miał syf w tych odpływach
-
Oryginalny termometr w liczniku
Na 8 stronie masz opis ze zdjęciami
-
AEB Avant - granatowy przemieszczacz Wujka Kamila...
Identyczna jak moja, kolor, felgi tylko silnik inny i kilka miesięcy młodsza Ciekawi mnie wskazanie temperatury u Ciebie, dlaczego jest 95 stopni? Przebieg też wynika chyba z wymiany licznika z tego co pamiętam z wątku sprzedającego. Ta wycieraczka wygląda tragicznie, spróbuj ją przynajmniej równo ustawić, tak żeby była na szybie a nie na klapie U mnie jak była zatarta to mimo wszystko robiła krótki ruch, więc na włączonym zapłonie włącz wycieraczkę i może małymi kroczkami ruszy trochę do góry. Ps. Fajna Corsa
-
[B5 ADR] Zmiana z oleju mineralnego na jaki ..?
Zmieniaj olej jak najszybciej. Gratuluje takiego przebiegu
-
[ALL B5] Demontaż zderzaka przód
Coś takiego jak w tej aukcji: http://allegro.pl/uchwyt-slizg-prowadnica-zderzaka-audi-a4-i1964517408.html
-
[ALL B5] Demontaż zderzaka przód
Możesz kupić używkę w dobrym stanie, ale najpierw obadaj co się z nim stało.
-
[ALL B5] Demontaż zderzaka przód
Zderzak Ci spadł ze ślizgów (ślizga) być może, że jego część się ułamała a być może trzeba tylko ściągnąć zderzak i ponownie założyć i dobrze spasować.
-
[ALL] Jak wysłać felgi? Jakie to koszty?
Najlepiej tak jak piszesz, 2 paczki po 2 felgi wyjdzie najtaniej ale i tak musisz liczyć +/- 100 zł
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
Chodzi Ci o te uchwyty na kubki w tunelu środkowym? One są bardzo przydatne, puszka zimnej pepsi w upalne dni bezcenne bardziej myślałbym bym o przerobieniu tego zamykanego mini schowka w konsoli środkowej bo on do niczego się nie nadaje
-
mam pomysł na oklejenie folią 3M. ale czy dobry?
Kwestia gustu mi się nie podoba szczególnie maska. Jak już oklejać to białe, srebrne, żółte itp. auta.
-
[ALL B7] jak usunac pliki z kart SD
Format karty
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
Dobrze się przyjrzałem i chyba ich tak nie widać jak myślałem,jeśli są schowane to ok, ważne żeby spełniały swoją funkcję
-
Otwieranie tylnej klapy ze środka
Dobry pomysł Graty pomysłu
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
Fajnie to wygląda Widziałem jeszcze jak jeden z kolegów wyłożył to miejsce czarną skórą i też było spoko Te led-ki jednak bym wywalił
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
Też chce wywalić popielniczkę tylko zastanawiam się jak zakryć te dziury które tam zostaną po jej wyjęciu Dawaj zdjęcia a inni jakieś inne patenty na zakrycie dziur
-
[B5 ANB] Problem z temperaturą
Temperatura zależy też od obrotów silnika więc moim zdaniem wszystko jest ok i bym się tym nie przejmował jeśli trzyma Ci 90 stopni i łapie je na odcinku 6 km. Przejedz się normalną trasą nie z górki pod górkę i zaobserwuj jak będzie wyglądać temperatura.