Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Gdyby nie to logo to byłoby ok :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Patrząc na kogo mogli trafić to nie jest źle Legie jeśli wyeliminuje Sporting to trafi na kogoś z pary MC-Porto :gwizdanie:
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
Premiership - Liga angielska: 17-12-2011 16:00 Fulham - Bolton 3-1 18-12-2011 15:05 Aston Villa - Liverpool 0-1 18-12-2011 17:10 Manchester City - Arsenal Londyn 0-0 Primera Division - Liga hiszpańska 17-12-2011 22:00 Sevilla - Real Madryt 1-4 17-12-2011 18:00 Gijon - Espanyol 1-3 18-12-2011 18:00 Osasuna - Villarreal 1-2 die Bundesliga - Liga niemiecka 17-12-2011 15:30 Freiburg - Dortmund 1-3 18-12-2011 17:30 M'gladbach - Mainz 2-0 18-12-2011 15:30 K'lautern - Hannover 1-1 Serie A - Liga włoska 18-12-2011 20:45 Lazio - Udinese 2-2 18-12-2011 15:00 Genoa - Bologna 2-0 18-12-2011 20:45 Napoli - Roma 2-1 Ligue 1 - Liga francuska 17-12-2011 21:00 Ol. Lyon - Evian 2-0 18-12-2011 21:00 PSG - Lille 2-1
-
[ALL B5] PRZEDNIE LAMPY. JAKIEŚ OPINIE? RADY??
Fajne te lampki Myślę, że będą pasować bez cięcia błotników. Ciekawe jak będą wyglądać na B5 Podstawowe pytanie jak będą świecić? Może lepiej udeżyć do kolegi z forum o nicku "Gwerty" i zapytać o bixenon, chyba nie wiele drożej wyjdzie a masz super lampki
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Szczerze to nie wiedziałem, że można już kupić komplet wahaczy za 410 zł To chyba jakaś lipa jest ale nie używałem ich, jeśli już chcesz tanio to kup MS myślę, że dłużej pojeździsz
-
Piłka nożna
To akurat było w telewizji Nie jestem jakimś tam wielkim fanem Wisły ale ciarki przechodzą jak się ogląda takie obrazki
-
Piłka nożna
Na meczu było zajeb%$^$%^. Tak się bawią ludzie, wtedy kiedy Wisła gra !!! Tak się bawią luuuudzie kiedy wygrywa !!! :drunk: A jak tam feta po meczu i po wieściach z Anglii? Fajnie, że awansowali dalej zawsze to plus dla naszej piłki Gratulacje
-
Piłka nożna
- [ALL] Bieżnikowane opony
Jeżdżę już 3 sezon w zimie na oponach bieżnikowanych o dokładnie takim bieżniku jak pokazałeś w pierwszym linku i nie mogę złego słowa powiedzieć, po 2 sezonach minimalne zużycie bieżnika, trzymają ok, trochę chuczą ale można się przyzwyczaić- Piłka nożna
2-2 :polew: :polew: :polew:- Piłka nożna
Jest nadzieja dla Wisły- Piłka nożna
Wasyl ukąsił dla Anderlechtu- Piłka nożna
Szkoda, że Fulham wygrywa już 2-0 z Odense [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 21:35_________________________________________________Piękny gol De Jonga :gwizdanie:- Piłka nożna
1-0 Garguła- [B5 AVG] Moja Audiczka
Napisz coś o wyposażeniu, wklej jakieś fotki i napisz co chciałbyś w niej zmienić albo.....usuń ten temat- Zatrzymajmy proceder cofania liczników w Polsce
- Piłka nożna
Mario :gwizdanie: 1-0- [B5 AJM] Też sie pochwale:)
Ładny avancior też myślałem o takiej listwie jak pokazałeś ale zrezygnowałem- Piłka nożna
Lechia-Jagiellonia 0-1 Rasia(k)ldo strzelił bramę- [B5 ADR] Schemat kostki wyświetlacza temeratury zewnętrznej
Podłączasz podświetlenie termometru? W sensie tak żeby świecił z taka samą intensywnością jak np. kilometry? Myślę, że tam coś jest nie tak- [B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...
Ładna sztuka, kierę koniecznie wymień bo nie pasuje- [ALL B5] Hamulce + ABS + mechanik = Uszkodzenia
Myślę, że załącza Ci się ABS przy końcowej fazie hamowania (a teoretycznie nie powinien jeśli nie jest ślisko), czyli zły montaż tarcz i klocków, mogli uszkodzić czujniki abs-u.- [B5 ADR] Schemat kostki wyświetlacza temeratury zewnętrznej
Też o tym pomyślałem ale jemu nie działa też podświetlenie wnętrza, pomyślałem też, że przy wyciąganiu licznika mogły się popalić w nim żarówki. Może namieszałeś coś w elektryce?- Audi zimą - myć czy nie myć?
Napewno nie myć w mrozie ale jak jest lekko na plusie i piękne zimowe słońce to czemu nie, zawsze warto umyć- Pomocy - urzad celny
Tak w moim przypadku załatwiłem wszystko, dostałem "miękki" dowód a przy odbiorze "twardego" dowodu doniosłem fakturę korygującą. - [ALL] Bieżnikowane opony