Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Tzn. że tunel nie będzie pasował? Może to ktoś jeszcze potwierdzić? tunel bedziesz musiał założyć swój od przedlifta, bo tak jak pisał huzio, tam gdzie sie łączy z konsola jest różnica, i bedziesz miał dziury :gwizdanie: Aha czyli muszę kupić łokiec z tunelem od przedlifta bo w moim nie ma dziury na łokcia chyba że da się ją jakoś wyreżać?
  2. Dobrze myślisz to jest prawy łącznik
  3. Napewno nie zaszkodzi przeczytałem kiedyś na forum że co 30-40 tys. powinno się wymieniać filtr paliwa więc wymieniam co drugą wymianę oleju czyli co 30 tys.
  4. Spoko daj numer do szefa :gwizdanie: Najlepiej wymień termostat, czujnik, płyn chłodniczy no i jeszcze pompę wody a potem podłącz kompa
  5. Kup taśmę dwustronną i przyklej, będzie ja ori bo wiesz gdzie przykleić
  6. Napisz jak to robiłeś, że wyszła taka lipa
  7. jaki syf Za brak ogrzewania odpowiedzialny będzie nie działający termostat i zapchana nagrzewnica.
  8. Myślę, że to wina ludzi, którzy nauczyli księdza pazerności gdyby każdy dawał po 200-300 zł to ksiądz by przywykł a tak jeden z drugim żeby zaimponować sąsiadowi da tysiaka i klecha myśli że każdy tak może i od każdego tyle żąda U mnie w parafii w każdą pierwszą niedziele miesiąca jest "cicha taca" dajesz tyle żeby nie brzęczało Ps. Ksiądz jezdzi 2-letnim passatem
  9. Polecam lekture http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535.0;highlight=termostat+i+czujnik
  10. Tzn. zawsze rośnie do 90 i więcej nie będzie. Wskazania temperatury masz na 49 kanale i to sprawdzaj. Skoro wskazówka się nie podnosi to możesz mieć uszkodzone zegary ale sprawdziłbym najpierw czujnik temperatury i termostat.
  11. Możesz wymieniać na podniesionym aucie.
  12. Po pierwsze sprawdz wskazania temperatury na kanale 49 w klimatroniku a nie na 51 (tam zawsze będziesz miał 90 stopni). Wskazówka Ci się wogóle nie podnosi czy zatrzymuje się na tych 77-80 stopni? Podejrzewam termostat do wymiany.
  13. Wiadomo, że powinien być taki płyn ale on chyba jest koloru czerwonego a nie niebieskiego? Więc kolega ma napewno wlany jakiś inny płyn.
  14. Taśma dwustronna. Nie rozgrzewałeś znaczka?
  15. Teraz za 300 plnów można kupić ori poliftowe używki więc takich poszukaj,nie baw się w zamienniki bo nie warto, zaraz okaże się, że soczewka drga itp. itd.
  16. Jabłonna-Majątek , Głuszczyzna, Ćmiłów, Wólka Abramowicka...Lublin
  17. Tzn. że tunel nie będzie pasował? Może to ktoś jeszcze potwierdzić?
  18. Witam kolegów z Lubelszczyzny Panowie w piątek rano wybieram się do Warszawy, sęk w tym, że w Lublinie będę około 8 rano i chciałbym uniknąć korków. Zawsze bo jeżdżę tą trasę co rok wjeżdżam do Lublina od strony Jabłonnej i jest trochę jeżdżenia po Lublinie żeby przebić się na Warszawę a o 8 rano podejrzewam, że będzie koszmar (korki). Tak patrzę na mapę i chyba pojadę tym razem przez Kraśnik, tylko pytanie czy jadąc przez Kraśnik da się skutecznie ominąć korki w Lublinie? Dużo jest jazdy po Lublinie zanim wyjadę na drogę na Warszawę?
  19. Właśnie tego się boję, nie chciałbym robić ulepa, chociaż mam siedzenia w jasnej skórze i może tan jasny tunel nie wyglądałby tak zle
  20. Napisz jaki kolor ma ten płyn to może się coś wyjaśni, albo kup płyn tego samego koloru.
  21. No tak rzeczywiście w audi są ładniejsze więc będę szukał dalej z audi i najwyżej dam do obszycia klapke sam dasz radę sobie obszyć, a materiał jak będziesz chciał to postaram Ci się załatwić z eco skórki. kiedyś przerabiałem taki z audi na czarny. Tak więc szukaj z audi Jak znajdę to odezwę się do Ciebie Właśnie jeśli ktoś ma łokieć na sprzedaż to zapraszam na pv [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 13:37_________________________________________________Odświeżam temat :gwizdanie: Mam okazje kupić w dobrej kasie podłokietnik z tunelem ale z polifta, teraz pytanie czy tunel z polifta pasuje do przedliftów, mocowanie itp. Czy warto pchać się w malowanie takiego tunelu, jest jasny a ja mam czarny i musiałbym go przemalować żeby pasował kolorystycznie do reszty. Znalazłem na allegro taka farbę: http://allegro.pl/strukturalny-lakier-do-zderzkow-i-plastiku-spray-i1882863656.html
  22. Potwierdzam jest taki problem.
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Podział na koszyki przed losowaniem Euro 2012: Koszyk 1: Polska, Ukraina, Hiszpania, Holandia Koszyk 2: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja Koszyk 3: Chorwacja, Grecja, Portugalia, Szwecja Koszyk 4: Dania, Francja, Czechy, Irlandia Grupa marzeń: Polska, Rosja, Grecja, Czechy Grupa śmierci: Polska, Niemcy, Portugalia, Francja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.