Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
Tzn. że tunel nie będzie pasował? Może to ktoś jeszcze potwierdzić? tunel bedziesz musiał założyć swój od przedlifta, bo tak jak pisał huzio, tam gdzie sie łączy z konsola jest różnica, i bedziesz miał dziury :gwizdanie: Aha czyli muszę kupić łokiec z tunelem od przedlifta bo w moim nie ma dziury na łokcia chyba że da się ją jakoś wyreżać?
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
Dobrze myślisz to jest prawy łącznik
-
[B5 AVG] Wymiana filtra paliwa 1.9 TDI AVG
Napewno nie zaszkodzi przeczytałem kiedyś na forum że co 30-40 tys. powinno się wymieniać filtr paliwa więc wymieniam co drugą wymianę oleju czyli co 30 tys.
-
[B5 AFN] Różnice we wskazaniach temperatury płynu chłodniczego
Spoko daj numer do szefa :gwizdanie: Najlepiej wymień termostat, czujnik, płyn chłodniczy no i jeszcze pompę wody a potem podłącz kompa
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
Kup taśmę dwustronną i przyklej, będzie ja ori bo wiesz gdzie przykleić
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
Napisz jak to robiłeś, że wyszła taka lipa
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania i syf w układzie...
jaki syf Za brak ogrzewania odpowiedzialny będzie nie działający termostat i zapchana nagrzewnica.
-
ile za slub
Myślę, że to wina ludzi, którzy nauczyli księdza pazerności gdyby każdy dawał po 200-300 zł to ksiądz by przywykł a tak jeden z drugim żeby zaimponować sąsiadowi da tysiaka i klecha myśli że każdy tak może i od każdego tyle żąda U mnie w parafii w każdą pierwszą niedziele miesiąca jest "cicha taca" dajesz tyle żeby nie brzęczało Ps. Ksiądz jezdzi 2-letnim passatem
-
[B5 AFN] Różnice we wskazaniach temperatury płynu chłodniczego
Polecam lekture http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535.0;highlight=termostat+i+czujnik
-
[B5 AFN] Różnice we wskazaniach temperatury płynu chłodniczego
Tzn. zawsze rośnie do 90 i więcej nie będzie. Wskazania temperatury masz na 49 kanale i to sprawdzaj. Skoro wskazówka się nie podnosi to możesz mieć uszkodzone zegary ale sprawdziłbym najpierw czujnik temperatury i termostat.
-
[ALL B5] Wymiana łącznika stablizatora i tuleji stabilizatora
Możesz wymieniać na podniesionym aucie.
-
[B5 AFN] Różnice we wskazaniach temperatury płynu chłodniczego
Po pierwsze sprawdz wskazania temperatury na kanale 49 w klimatroniku a nie na 51 (tam zawsze będziesz miał 90 stopni). Wskazówka Ci się wogóle nie podnosi czy zatrzymuje się na tych 77-80 stopni? Podejrzewam termostat do wymiany.
-
[ALL B5] Jaki rodzaj płynu dolać
Wiadomo, że powinien być taki płyn ale on chyba jest koloru czerwonego a nie niebieskiego? Więc kolega ma napewno wlany jakiś inny płyn.
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
Taśma dwustronna. Nie rozgrzewałeś znaczka?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O to mi chodziło, dzięki kolego
-
[B5 1Z] Nowe lamypy przednie do przedlifta?
Teraz za 300 plnów można kupić ori poliftowe używki więc takich poszukaj,nie baw się w zamienniki bo nie warto, zaraz okaże się, że soczewka drga itp. itd.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jabłonna-Majątek , Głuszczyzna, Ćmiłów, Wólka Abramowicka...Lublin
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
Tzn. że tunel nie będzie pasował? Może to ktoś jeszcze potwierdzić?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam kolegów z Lubelszczyzny Panowie w piątek rano wybieram się do Warszawy, sęk w tym, że w Lublinie będę około 8 rano i chciałbym uniknąć korków. Zawsze bo jeżdżę tą trasę co rok wjeżdżam do Lublina od strony Jabłonnej i jest trochę jeżdżenia po Lublinie żeby przebić się na Warszawę a o 8 rano podejrzewam, że będzie koszmar (korki). Tak patrzę na mapę i chyba pojadę tym razem przez Kraśnik, tylko pytanie czy jadąc przez Kraśnik da się skutecznie ominąć korki w Lublinie? Dużo jest jazdy po Lublinie zanim wyjadę na drogę na Warszawę?
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
Właśnie tego się boję, nie chciałbym robić ulepa, chociaż mam siedzenia w jasnej skórze i może tan jasny tunel nie wyglądałby tak zle
-
[ALL B5] Jaki rodzaj płynu dolać
Petrygo
-
[ALL B5] Jaki rodzaj płynu dolać
Napisz jaki kolor ma ten płyn to może się coś wyjaśni, albo kup płyn tego samego koloru.
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
No tak rzeczywiście w audi są ładniejsze więc będę szukał dalej z audi i najwyżej dam do obszycia klapke sam dasz radę sobie obszyć, a materiał jak będziesz chciał to postaram Ci się załatwić z eco skórki. kiedyś przerabiałem taki z audi na czarny. Tak więc szukaj z audi Jak znajdę to odezwę się do Ciebie Właśnie jeśli ktoś ma łokieć na sprzedaż to zapraszam na pv [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 13:37_________________________________________________Odświeżam temat :gwizdanie: Mam okazje kupić w dobrej kasie podłokietnik z tunelem ale z polifta, teraz pytanie czy tunel z polifta pasuje do przedliftów, mocowanie itp. Czy warto pchać się w malowanie takiego tunelu, jest jasny a ja mam czarny i musiałbym go przemalować żeby pasował kolorystycznie do reszty. Znalazłem na allegro taka farbę: http://allegro.pl/strukturalny-lakier-do-zderzkow-i-plastiku-spray-i1882863656.html
-
Jaką sieć wybrać?
Potwierdzam jest taki problem.
-
Piłka nożna
Podział na koszyki przed losowaniem Euro 2012: Koszyk 1: Polska, Ukraina, Hiszpania, Holandia Koszyk 2: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja Koszyk 3: Chorwacja, Grecja, Portugalia, Szwecja Koszyk 4: Dania, Francja, Czechy, Irlandia Grupa marzeń: Polska, Rosja, Grecja, Czechy Grupa śmierci: Polska, Niemcy, Portugalia, Francja