Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Mam ten sam problem To może pomóc? Nic nie spalę?
  2. W drzwiach a raczej w zamku są mikrostyki, posprawdzaj je przy okazji
  3. Skoro szarpaki nie dały odpowiedzi to musisz sam dobrze obejrzeć zawiechę, stawiałbym jednak na wahacze, oprócz tego mogą pukać mocowania amorków więc to sprawdz.
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak jak cała Barcelona Wiadomo, że w takiej Barcelonie łatwiej sie strzela gole niż np. w Wiśle
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nawet kilka bramek głową strzelił :gwizdanie: ma niesamowita łatwość strzelania bramek, szybkość i bajkowa technika, piłkarz kompletny, obecnie numer 1 na świecie
  6. 028103491J rura odpowietrzająca według etki. A tutaj mój temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216268.msg2562521#msg2562521
  7. Dokładnie we wniosku wpisujesz 2 osoby a na pierwszym miejscu tą, która jest właścicielem (ta która jest na umowie jako pierwsza), nie licz na pełne zniżki po dostaniesz zwyżkę za wiek i za czas posiadania prawka.
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    4-1 Wisła popłynęła :gwizdanie:
  9. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lubię to Bramka na 2-1 miodzio
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jarko ma jakieś przecieki 1-0 w plecy 5 min. 1-1 Kirm trafił bo nie miał pustej bramki
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jarko ma jakieś przecieki 1-0 w plecy 5 min.
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    naiwniak :>
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    PSV-Hapoel 3-3 A teraz Wisła niech nas pozytywnie zaskoczy :gwizdanie:
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    1-0 Radovic Wiadomo będą odpuszczać tylko Legie zleją [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:14_________________________________________________1-1
  15. Tak z ciekawości zapytam, zadzwonił już ktoś?
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    o 21 Wisła na TV4 chyba Tak na TV4 będzie Wisła Legia już gra z przewagą jednego zawodnika, może coś wcisnął
  17. pepik odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8
    Oprócz tego co napisałeś sprawdz aku
  18. Trzeba odkręcić torksy, które są schowane pod kratkami w zderzaku i zdjąć zderzak ze ślizgów, po co ściągać lampy?
  19. Hmm ja mam stalówki z mesia i szpilki pasują, ale stal to nie alu, spoko felga
  20. Możesz sam sprawdzić naciskając na tył auta, jak nadmiernie będzie bujać to amorki się kończą, jeśli będą sztywno trzymać to są ok Sprawdz tuleje tylnej belki
  21. Możesz odpinać, skasuje Ci się tylko licznik bieżących kilometrów no i radio może się "rozkodować".
  22. Poproś kolegów z naszego klubu, którzy mieszkają w Twojej okolicy a napewno ktoś ogarnie temat
  23. Próbowałeś sposobu z tego postu? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.