Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B5] Problem z radiem Pioneer
Mam ten sam problem To może pomóc? Nic nie spalę?
-
[ALL B5] Centralny zamek nie zawsze łapie.
W drzwiach a raczej w zamku są mikrostyki, posprawdzaj je przy okazji
-
[ALL B6] Sprawdzenie zawieszenia coś puka
Skoro szarpaki nie dały odpowiedzi to musisz sam dobrze obejrzeć zawiechę, stawiałbym jednak na wahacze, oprócz tego mogą pukać mocowania amorków więc to sprawdz.
-
Piłka nożna
Tak jak cała Barcelona Wiadomo, że w takiej Barcelonie łatwiej sie strzela gole niż np. w Wiśle
-
Piłka nożna
Nawet kilka bramek głową strzelił :gwizdanie: ma niesamowita łatwość strzelania bramek, szybkość i bajkowa technika, piłkarz kompletny, obecnie numer 1 na świecie
-
[B5 AFN] Rura od odmy - pęknięta
028103491J rura odpowietrzająca według etki. A tutaj mój temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216268.msg2562521#msg2562521
-
Wniosek o rejestrację samochodu.
Dokładnie we wniosku wpisujesz 2 osoby a na pierwszym miejscu tą, która jest właścicielem (ta która jest na umowie jako pierwsza), nie licz na pełne zniżki po dostaniesz zwyżkę za wiek i za czas posiadania prawka.
-
Piłka nożna
4-1 Wisła popłynęła :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Lubię to Bramka na 2-1 miodzio
-
Piłka nożna
Jarko ma jakieś przecieki 1-0 w plecy 5 min. 1-1 Kirm trafił bo nie miał pustej bramki
-
Piłka nożna
Jarko ma jakieś przecieki 1-0 w plecy 5 min.
-
Piłka nożna
naiwniak :>
-
Piłka nożna
PSV-Hapoel 3-3 A teraz Wisła niech nas pozytywnie zaskoczy :gwizdanie:
-
Piłka nożna
1-0 Radovic Wiadomo będą odpuszczać tylko Legie zleją [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 20:14_________________________________________________1-1
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Tak z ciekawości zapytam, zadzwonił już ktoś?
-
Piłka nożna
o 21 Wisła na TV4 chyba Tak na TV4 będzie Wisła Legia już gra z przewagą jednego zawodnika, może coś wcisnął
-
[B5 ADR] Nie chce zapalić.
Oprócz tego co napisałeś sprawdz aku
-
[ALL B5] Demontaż zderzaka przód
Trzeba odkręcić torksy, które są schowane pod kratkami w zderzaku i zdjąć zderzak ze ślizgów, po co ściągać lampy?
-
Alufelgi z mercedesa a ori szpilki audi
Hmm ja mam stalówki z mesia i szpilki pasują, ale stal to nie alu, spoko felga
-
[B6 AWX] Zdarty rant opony
Możesz sam sprawdzić naciskając na tył auta, jak nadmiernie będzie bujać to amorki się kończą, jeśli będą sztywno trzymać to są ok Sprawdz tuleje tylnej belki
-
Alufelgi z mercedesa a ori szpilki audi
Dawaj foto
-
[B5 AFN] Akumulator w audi a4
Możesz odpinać, skasuje Ci się tylko licznik bieżących kilometrów no i radio może się "rozkodować".
-
[ALL B5] Kasacja inspekcji problem
Poproś kolegów z naszego klubu, którzy mieszkają w Twojej okolicy a napewno ktoś ogarnie temat
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
Chyba A4 B5
-
[ALL B5] Kasacja inspekcji problem
Próbowałeś sposobu z tego postu? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0