Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
Lepiej dołóż do LMO
-
[ALL B6] Woda cieknie ?
Hmm to albo motyw z zablokowanym odpływem, który się nagle odblokował wchodzi w grę albo ta plama to była tylko Twoja wyobraznia
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Poprzedniej zimy jezdziłem na kołpakach bo felgi miałem pordzewiałe więc wolałem rudą schować pod kołpak ale tej zimy już felgi odnowione, pomalowane na czarny mat i czekają na montaż, kołpaki idą w odstawkę :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Rura od odmy - pęknięta
Miałem identyczną sytuacje, osłona silnika mi przetarła ta rurę, zakleiłem to miejsce póki co taśmą termoodporną żeby nie smarkało mi na silnik i jeżdżę już tak ponad miesiąc i nic się nie dzieję. Pytałem u TOM77 i mówił, że zamiennik ma za 46 zł więc będę zamawiał ale jak sobie pomyślę, że mam to wymieniać strasznie chu.owy dostęp
-
[ALL B5] Dodatkowe głośniki A4 avant
Młody jesteś i potrzebujesz więcej "basu"
-
[ALL B5] Dodatkowe głośniki A4 avant
A już myślałem, że mam tył dospawany z innego auta dla mnie to bez różnicy bo i tak jeżdżę z przodu i słucham tylko RMF FM :>
-
[ALL B5] Dodatkowe głośniki A4 avant
Czy w każdym avancie powinien być taki zestaw? U mnie nie ma głośników z tyłu
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
No tak rzeczywiście w audi są ładniejsze więc będę szukał dalej z audi i najwyżej dam do obszycia
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
Szukam cały czas, ta oferta mnie zainteresowała bo poszycie jest w kolorze moich siedzeń i cena dobra. A w A4 i Passatach nie były montowane identyczne? Ten jest wogóle ori z passata?
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
Mam pytanie czy ten podłokietnik będzie pasował do mojego przedlifta? Jest z passata 2000 rok. http://allegro.pl/vw-passat-podlokietnik-skora-super-stan-i1895346833.html
-
[ALL B6] Woda cieknie ?
Czasami klima się skrapla ale to raczej w upalne dni
-
[ALL B6] Woda cieknie ?
Jeśli to nie był płyn chłodniczy, ani płyn hamulcowy to plama pod Twoim samochodem nie była Twoja tzn. z Twojego samochodu, no chyba, że historia z zatkanymi odpływami się sprawdzi. Myślę jednak, że gdybyś miał znaczny ubytek płynów to jakaś kontrolka by Ci się zaświeciła.
-
[B6 AWX] Po zatankowaniu nagle wyskoczyła rezerwa i wskazówka opadła do zera.
- [ALL B6] Woda cieknie ?
A płyn chłodniczy sprawdziłeś? Ubyło coś? Bo jak piszesz sporo wyciekło.- Piłka nożna
Piszczek strzelił dla BVB- [B5 AJM] Wyciek płynu chłodniczego z tyłu silnika
Sprawdz plastikowy króciec, często on jest przyczyną "uciekania" płynu.- [ALL B6] Woda cieknie ?
W pierwszej kolejności sprawdz płyny w aucie bo opcja z odpływami dla mnie jest nierealna chociaż możliwa.- [ALL B6] Woda cieknie ?
Oczywiście, że trzeba sprawdzić czy czegoś nie ubywa, szczególnie płyn od chłodnicy :gwizdanie:- [B5 AFN] Zamek Centralny - Pilot nie zamyka
Na swojej pompce masz numer więc szukaj takiej samej, albo pomyśl o wymianie samego wirnika.- [B6 AWX] Po zatankowaniu nagle wyskoczyła rezerwa i wskazówka opadła do zera.
Pływak mógł się zawiesić.- [B5 AHU] Szarpanie przy ruszaniu - tylko przy dłuższej jeździe po mieście
No to ja też mam sprzęgło do wymiany bo mam te same objawy , po mieście jeżdżę mało ale mnie to wk..wia niesamowicie.- [ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
Dokładnie tak samo ja wożę swoja gaśnicę, wcześniej woziłem w schowku w bagażniku owiniętą szmatą ale przy kontroli policjant powiedział, że szybciej auto mi się spali niż wyciągnę tą gaśnicę więc teraz siedzi pod fotelem- [B5 AFN] Zamek Centralny - Pilot nie zamyka
Sprawdz pompkę centralnego, najlepiej podmień na taką samą kolegą i zobaczysz czy to ona jest winna.- [ALL B7] Czy bedą pasowały do moiej Audiczki
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.0;highlight=duffy o tutaj- [B6 AVF] Drgania odczuwalne po wcisnieciu pedalu sprzegla.Czy to koło dwumasowe?
Skoro tak to nie przejmuj się narazie dwumasem i sprawdz dokładnie poduchy. - [ALL B6] Woda cieknie ?