Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Hmm to albo motyw z zablokowanym odpływem, który się nagle odblokował wchodzi w grę albo ta plama to była tylko Twoja wyobraznia
  2. Poprzedniej zimy jezdziłem na kołpakach bo felgi miałem pordzewiałe więc wolałem rudą schować pod kołpak ale tej zimy już felgi odnowione, pomalowane na czarny mat i czekają na montaż, kołpaki idą w odstawkę :gwizdanie:
  3. Miałem identyczną sytuacje, osłona silnika mi przetarła ta rurę, zakleiłem to miejsce póki co taśmą termoodporną żeby nie smarkało mi na silnik i jeżdżę już tak ponad miesiąc i nic się nie dzieję. Pytałem u TOM77 i mówił, że zamiennik ma za 46 zł więc będę zamawiał ale jak sobie pomyślę, że mam to wymieniać strasznie chu.owy dostęp
  4. Młody jesteś i potrzebujesz więcej "basu"
  5. A już myślałem, że mam tył dospawany z innego auta dla mnie to bez różnicy bo i tak jeżdżę z przodu i słucham tylko RMF FM :>
  6. Czy w każdym avancie powinien być taki zestaw? U mnie nie ma głośników z tyłu
  7. No tak rzeczywiście w audi są ładniejsze więc będę szukał dalej z audi i najwyżej dam do obszycia
  8. Szukam cały czas, ta oferta mnie zainteresowała bo poszycie jest w kolorze moich siedzeń i cena dobra. A w A4 i Passatach nie były montowane identyczne? Ten jest wogóle ori z passata?
  9. Mam pytanie czy ten podłokietnik będzie pasował do mojego przedlifta? Jest z passata 2000 rok. http://allegro.pl/vw-passat-podlokietnik-skora-super-stan-i1895346833.html
  10. Czasami klima się skrapla ale to raczej w upalne dni
  11. Jeśli to nie był płyn chłodniczy, ani płyn hamulcowy to plama pod Twoim samochodem nie była Twoja tzn. z Twojego samochodu, no chyba, że historia z zatkanymi odpływami się sprawdzi. Myślę jednak, że gdybyś miał znaczny ubytek płynów to jakaś kontrolka by Ci się zaświeciła.
  12. A płyn chłodniczy sprawdziłeś? Ubyło coś? Bo jak piszesz sporo wyciekło.
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Piszczek strzelił dla BVB
  14. Sprawdz plastikowy króciec, często on jest przyczyną "uciekania" płynu.
  15. W pierwszej kolejności sprawdz płyny w aucie bo opcja z odpływami dla mnie jest nierealna chociaż możliwa.
  16. Oczywiście, że trzeba sprawdzić czy czegoś nie ubywa, szczególnie płyn od chłodnicy :gwizdanie:
  17. Na swojej pompce masz numer więc szukaj takiej samej, albo pomyśl o wymianie samego wirnika.
  18. No to ja też mam sprzęgło do wymiany bo mam te same objawy , po mieście jeżdżę mało ale mnie to wk..wia niesamowicie.
  19. Dokładnie tak samo ja wożę swoja gaśnicę, wcześniej woziłem w schowku w bagażniku owiniętą szmatą ale przy kontroli policjant powiedział, że szybciej auto mi się spali niż wyciągnę tą gaśnicę więc teraz siedzi pod fotelem
  20. Sprawdz pompkę centralnego, najlepiej podmień na taką samą kolegą i zobaczysz czy to ona jest winna.
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.0;highlight=duffy o tutaj
  22. Skoro tak to nie przejmuj się narazie dwumasem i sprawdz dokładnie poduchy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.