Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Na początek poduchy silnika do sprawdzenia.
  2. Musisz ściągnąć podszybie, z lewej strony jak stoisz przed autem w takiej plastikowej obudowie pod podszybiem masz filtr kabinowy. Koszt ok. 50 zł.
  3. W PL chyba policja ma za zadanie określić kto jest sprawcą kolizji a w UK firma ubezpieczeniowa?
  4. Jeśli lekko gwizda to nie ma strachu to piękny dzwięk
  5. Czyli MS też nie taki najgorszy
  6. Ładna ta felga ciekawe jak będzie się prezentować na A4? Koniecznie wrzuć foto
  7. Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków A kto był ostatni?
  8. kolega pisze tylko o dachu Chodzi o to, że jak za element liczą sobie 300 zł to za dach liczą sobie 2 razy więcej czyli 600 zł
  9. Dokładnie ja jak jadę na zachód dorobić i robię w polu dodatkowo wiozę ludzi moim autem to też zakładam pokrowce na moją skórkę fakt że jakiś tani shit ale egzamin zdaje
  10. Czekam na opinie
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To dobry piłkarz tylko "głupi"
  12. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, boje się, że w starszych autach zostanie znak na lakierze z tego względu że lakier mógł trochę zmienić kolor a pod znaczkiem będzie nówka. Myślę, że trzeba będzie użyć jakiejś dobrej pasty żeby zniwelować różnice. Sam przymierzam się do tej operacji.
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co tu pisać jak jest 0-0
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Trafił ktoś wynik derbów Manchesteru w LT?
  15. Masakra zderzak się uchował :gwizdanie: Nie tak dawno u mnie w miejscowości chłopaczek 23 lata jechał mercedesem w terenie zabudowanym, gdzie droga jest kręta 196 km/godz tzn. na tylu zatrzymał się licznik jak zbierali go z ogrodzenia i drzewa
  16. Dudek się nie załapał
  17. Hmm chyba będziesz musiał ją rozwiercić ale na początek porządnie spryskaj WD40 albo colą może puści.
  18. Poczekaj na mrozy to się przekonasz, po co teraz wymieniać i martwić się na zapas, jak nie będzie dawał rady to wymienisz na wydajniejszy a jak będzie ok to kilka stówek masz w kieszeni.
  19. Ostatnio własnie ogrzewanie mi nie grzało tak jak należy ale to było spowodowane walnietym termostatem który zaczoł sie otwierac za wczesnie i zamykac bardzo powoli ( dzis wlasnie go testowalem w garnku:))....założony nowy termostat orginal i teraz temperaturka szybko łapie 90C i grzeje jak należy....co do węży to nie zauważyłem żeby robiły sie jakieś twarde.........dodam że pod korkiem oleju nie mam żadnych białych serków czy naleciałości, w zbiorniku płynu chłodzącego też nie widze żadnych plamek oleju czy cosik takiego... Jeśli tak to nie masz się co martwić na zapas
  20. To dymienie może być powodem nieszczelności w dolocie, najpierw to bym sprawdził zanim martwiłbym się uszczelką. Zwróć też uwagę czy ogrzewanie Ci działa tak jak zwykle i czy węże idące od chłodnicy Ci nie twardnieją.
  21. Dobry dzwon nie rozumiem takich baranów, gdyby trafił w drzwi kierowcy to byłaby masakra Wątpię żeby to kierowca sam włączył awaryjne, pewnie włączają się automatycznie jak poducha wystrzeli
  22. U mnie aż poszedł dym z pod kierownicy (pewnie coś tam się przyjarało) i wtedy przestały działać światła więc wątpię żeby zaśniedziałe styki powodowały dym, po wymianie manetki wszystko wróciło do normy.
  23. U mnie przyczyną było uszkodzenie manetki, na początek możesz spróbować psiknąć w nią np. wazelinę techniczną i rozruszać może pomoże, u mnie skończyło się wymianą manetki na nową. Rozumiem, że żarówki sprawdzałeś? Mogły się jednocześnie wypalić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.