Treść opublikowana przez pepik
-
[B5 AFM] Dziwne objawy przy gaszeniu silnika
Na początek poduchy silnika do sprawdzenia.
-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
Może mieć.
-
[ALL B5] Cholernie Parujące Szyby
Musisz ściągnąć podszybie, z lewej strony jak stoisz przed autem w takiej plastikowej obudowie pod podszybiem masz filtr kabinowy. Koszt ok. 50 zł.
-
[ALL] Stłuczka i próba wmówienia mi winy
W PL chyba policja ma za zadanie określić kto jest sprawcą kolizji a w UK firma ubezpieczeniowa?
-
[ALL B5] Świszcząca turbina
Jeśli lekko gwizda to nie ma strachu to piękny dzwięk
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czyli MS też nie taki najgorszy
-
Alufelgi z mercedesa a ori szpilki audi
Ładna ta felga ciekawe jak będzie się prezentować na A4? Koniecznie wrzuć foto
-
Audi dla Piłkarzy
Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków A kto był ostatni?
-
[ALL B5] Dach po gradobiciu - cóż czynić? wymieniać?
kolega pisze tylko o dachu Chodzi o to, że jak za element liczą sobie 300 zł to za dach liczą sobie 2 razy więcej czyli 600 zł
-
[ALL B5] Skórzane pokrowce
Dokładnie ja jak jadę na zachód dorobić i robię w polu dodatkowo wiozę ludzi moim autem to też zakładam pokrowce na moją skórkę fakt że jakiś tani shit ale egzamin zdaje
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czekam na opinie
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Ładne BMW
-
Piłka nożna
To dobry piłkarz tylko "głupi"
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, boje się, że w starszych autach zostanie znak na lakierze z tego względu że lakier mógł trochę zmienić kolor a pod znaczkiem będzie nówka. Myślę, że trzeba będzie użyć jakiejś dobrej pasty żeby zniwelować różnice. Sam przymierzam się do tej operacji.
-
Piłka nożna
Co tu pisać jak jest 0-0
-
Piłka nożna
Trafił ktoś wynik derbów Manchesteru w LT?
-
Wypadek na trasie Szczytno - Olsztyn Audi A4 całkowicie rozbite
Masakra zderzak się uchował :gwizdanie: Nie tak dawno u mnie w miejscowości chłopaczek 23 lata jechał mercedesem w terenie zabudowanym, gdzie droga jest kręta 196 km/godz tzn. na tylu zatrzymał się licznik jak zbierali go z ogrodzenia i drzewa
-
Audi dla Piłkarzy
Dudek się nie załapał
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
Hmm chyba będziesz musiał ją rozwiercić ale na początek porządnie spryskaj WD40 albo colą może puści.
-
[B5 AEB] Czy ten aku wystarczy na zime?
Poczekaj na mrozy to się przekonasz, po co teraz wymieniać i martwić się na zapas, jak nie będzie dawał rady to wymienisz na wydajniejszy a jak będzie ok to kilka stówek masz w kieszeni.
-
[B5 ADP] Uszczelka pod głowicą? Jakie objawy
Ostatnio własnie ogrzewanie mi nie grzało tak jak należy ale to było spowodowane walnietym termostatem który zaczoł sie otwierac za wczesnie i zamykac bardzo powoli ( dzis wlasnie go testowalem w garnku:))....założony nowy termostat orginal i teraz temperaturka szybko łapie 90C i grzeje jak należy....co do węży to nie zauważyłem żeby robiły sie jakieś twarde.........dodam że pod korkiem oleju nie mam żadnych białych serków czy naleciałości, w zbiorniku płynu chłodzącego też nie widze żadnych plamek oleju czy cosik takiego... Jeśli tak to nie masz się co martwić na zapas
-
[B5 ADP] Uszczelka pod głowicą? Jakie objawy
To dymienie może być powodem nieszczelności w dolocie, najpierw to bym sprawdził zanim martwiłbym się uszczelką. Zwróć też uwagę czy ogrzewanie Ci działa tak jak zwykle i czy węże idące od chłodnicy Ci nie twardnieją.
-
Cwaniak w Audi A6
Dobry dzwon nie rozumiem takich baranów, gdyby trafił w drzwi kierowcy to byłaby masakra Wątpię żeby to kierowca sam włączył awaryjne, pewnie włączają się automatycznie jak poducha wystrzeli
-
[B5 ADP] Brak długich świateł
U mnie aż poszedł dym z pod kierownicy (pewnie coś tam się przyjarało) i wtedy przestały działać światła więc wątpię żeby zaśniedziałe styki powodowały dym, po wymianie manetki wszystko wróciło do normy.
-
[B5 ADP] Brak długich świateł
U mnie przyczyną było uszkodzenie manetki, na początek możesz spróbować psiknąć w nią np. wazelinę techniczną i rozruszać może pomoże, u mnie skończyło się wymianą manetki na nową. Rozumiem, że żarówki sprawdzałeś? Mogły się jednocześnie wypalić.