Treść opublikowana przez pepik
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
Głownie 49
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
Sprawdz na klimatroniku jaką temp. Ci pokazuje a najlepiej podepnij vaga i sprawdz wskazania temperatury. Wszystko wskazuje na uszkodzony termostat. To akurat normalne po zgaszeniu silnika temp. przez chwilę będzie rosła.[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 18:05_________________________________________________Poczytaj ten temat i wszystko będziesz wiedział: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535.0
-
[ALL B6] Woda cieknie ?
Jest opis na forum koszt +/- 40 zł i roboty góra na 10 min. Filtr jest pod podszybiem po lewej stronie jak stoisz przed autem, musisz zdjąć część podszybia i odkręcić obudowę filtra.
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
Jaka jest żywotność świec żarowych? Tamtej zimy założyłem NGK (chyba) i nie wiem czy tej zimy też szykować się na wymianę?
-
[B6 ASN] Czas amortyzatorów
Szukaj takich
-
[ALL B6] Pomoc w doborze zawieszenia, zmiana z 1BA na s line -20
Na wlepce powinieneś mieć też oznaczenie swojej zawiechy, jeśli masz 1BA to auto na 1 BE obniży się o 20 mm czyli nieznacznie.
-
[ALL B6] Woda cieknie ?
Koleś jak chciał sprzedać auto to mógł Ci mówić co chce Jeśli nadmiernie parują Ci szybki to filtr kabinowy (przeciwpyłkowy masz do wymiany). Co do Twoich wycieków to moje pomysły się skończyły
-
[B6 ASN] Czas amortyzatorów
Za "wysokość" auta odpowiadają sprężyny a nie amortyzatory, jeśli masz krótsze sprężyny (1BE) powinieneś założyć amortyzatory o skróconym skoku, jeśli założysz standardowe ich żywotność się skróci.
-
[ALL B6] Woda cieknie ?
W B5 nad lewym nadkolem (od kierwocy) jest zbiornik płyny do spryskiwaczy, mógł Ci się rozszczelnić. Jeśłi chodzi o parujące szyby to zatkane odpływy mogą mieć na to wpływ, kiedy wymieniałeś filtr kabinowy?
-
Awaryjne ladowanie B767 na Okeciu
Mielibyśmy tragedię w Święto Zmarłych Na szczęście piloci zachowali zimną krew
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w doborze lamp
Ori za 300-400 zł można już kupić.
-
Piłka nożna
BATE - MILAN 1-1 :gwizdanie:
-
[ALL] Potrzebna SZYBKA rada
Albo ściągnij z zawiasów jeśli masz je od środka, może są odkręcane?
-
[ALL] Potrzebna SZYBKA rada
To chyba jedyna rada, albo uderzaj w drzwi w okolice zamka, może "dzyndel" odskoczy
-
[ALL] Potrzebna SZYBKA rada
Pewnie sprężynka w zamku strzeliła a klamkę da się wyciągnąć? Jeśli tak to spróbuj tam coś podłubać a jak nie to dzwoń po ślusarza Możesz wywalić drzwi w ostateczności bo z tego zamka i tak już nic nie będzie.
-
Czy tak mozna ? Szersze z przodu węższe z tyłu ?
Nie masz q to powinno być ok, chociaż lepiej żeby z tyłu były szersze a z przodu węższe.
-
[B5 AFN] Wymiana tylnich hamulców...
Kusi mnie, żeby wymienić komplet klocki i tarcze tylko że do tego dochodzą jeszcze łożyska i pierścienie abs-u a to już zwiększa koszta do +/- 500 zł.
-
[B5 AFN] Wymiana tylnich hamulców...
Kiedyś widziałem w warsztacie jak "przetaczali" tarcze z przodu na aucie, myślałem że z tyłu też tak można. Nie chciałbym jeszcze ruszać łożysk, które nie dają oznak zużycia a ściągnięcie tarcz chyba się z tym wiąże.
-
[B5 AFN] Wymiana tylnich hamulców...
W jaki sposób przetaczałeś tarcze? Trzeba je ściągać z auta?
-
[ALL B6] Woda cieknie ?
Wystarczy wyjąć sam akumulator Pewnie tak, ale co to za problem wyjąć też podstawę? Masz wtedy lepszy dostęp żeby pozbyć się syfu
-
[ALL B6] Woda cieknie ?
W B5 są 2 jeden jest pod akumulatorem (trzeba go wyjąć razem z podstawą) a drugi w okolicach serwa, w B6 pewnie podobnie
-
[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia
Tak rozumiem tylko musisz mieć sprawdzone opinie kogoś kto na takich wahaczach przejechał ok. 100 tys. km bo niby tyle można zrobić na LMO. Niech się wypowie ktoś kto użytkuje te Meyle
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
pierwszy raz słysze ważne że juz nie zgubie co już mi się zdarzyło Dla osiedlowych złodziejaszków to nie problem i tak mogą zawinąć kołpaki, jedynie to te skręcane na śruby ale takich chyba nie ma ori?
-
[ALL] brak podświetlenie w kluczyku
Nie musisz nic kodować przecież to tylko podświetlenie i ten kluczyk nie służy do otwierania auta (sterowaniem centralnym zamkiem jak pilot).
-
Piłka nożna
Myślę, że już czas na zmiane trenera w Polonii Warszawa i kolejny będzie właśnie Zieliński