Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Głownie 49
  2. Sprawdz na klimatroniku jaką temp. Ci pokazuje a najlepiej podepnij vaga i sprawdz wskazania temperatury. Wszystko wskazuje na uszkodzony termostat. To akurat normalne po zgaszeniu silnika temp. przez chwilę będzie rosła.[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 18:05_________________________________________________Poczytaj ten temat i wszystko będziesz wiedział: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4535.0
  3. Jest opis na forum koszt +/- 40 zł i roboty góra na 10 min. Filtr jest pod podszybiem po lewej stronie jak stoisz przed autem, musisz zdjąć część podszybia i odkręcić obudowę filtra.
  4. Jaka jest żywotność świec żarowych? Tamtej zimy założyłem NGK (chyba) i nie wiem czy tej zimy też szykować się na wymianę?
  5. Szukaj takich
  6. Na wlepce powinieneś mieć też oznaczenie swojej zawiechy, jeśli masz 1BA to auto na 1 BE obniży się o 20 mm czyli nieznacznie.
  7. Koleś jak chciał sprzedać auto to mógł Ci mówić co chce Jeśli nadmiernie parują Ci szybki to filtr kabinowy (przeciwpyłkowy masz do wymiany). Co do Twoich wycieków to moje pomysły się skończyły
  8. Za "wysokość" auta odpowiadają sprężyny a nie amortyzatory, jeśli masz krótsze sprężyny (1BE) powinieneś założyć amortyzatory o skróconym skoku, jeśli założysz standardowe ich żywotność się skróci.
  9. W B5 nad lewym nadkolem (od kierwocy) jest zbiornik płyny do spryskiwaczy, mógł Ci się rozszczelnić. Jeśłi chodzi o parujące szyby to zatkane odpływy mogą mieć na to wpływ, kiedy wymieniałeś filtr kabinowy?
  10. Mielibyśmy tragedię w Święto Zmarłych Na szczęście piloci zachowali zimną krew
  11. Ori za 300-400 zł można już kupić.
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    BATE - MILAN 1-1 :gwizdanie:
  13. Albo ściągnij z zawiasów jeśli masz je od środka, może są odkręcane?
  14. To chyba jedyna rada, albo uderzaj w drzwi w okolice zamka, może "dzyndel" odskoczy
  15. Pewnie sprężynka w zamku strzeliła a klamkę da się wyciągnąć? Jeśli tak to spróbuj tam coś podłubać a jak nie to dzwoń po ślusarza Możesz wywalić drzwi w ostateczności bo z tego zamka i tak już nic nie będzie.
  16. Nie masz q to powinno być ok, chociaż lepiej żeby z tyłu były szersze a z przodu węższe.
  17. Kusi mnie, żeby wymienić komplet klocki i tarcze tylko że do tego dochodzą jeszcze łożyska i pierścienie abs-u a to już zwiększa koszta do +/- 500 zł.
  18. Kiedyś widziałem w warsztacie jak "przetaczali" tarcze z przodu na aucie, myślałem że z tyłu też tak można. Nie chciałbym jeszcze ruszać łożysk, które nie dają oznak zużycia a ściągnięcie tarcz chyba się z tym wiąże.
  19. W jaki sposób przetaczałeś tarcze? Trzeba je ściągać z auta?
  20. Wystarczy wyjąć sam akumulator Pewnie tak, ale co to za problem wyjąć też podstawę? Masz wtedy lepszy dostęp żeby pozbyć się syfu
  21. W B5 są 2 jeden jest pod akumulatorem (trzeba go wyjąć razem z podstawą) a drugi w okolicach serwa, w B6 pewnie podobnie
  22. Tak rozumiem tylko musisz mieć sprawdzone opinie kogoś kto na takich wahaczach przejechał ok. 100 tys. km bo niby tyle można zrobić na LMO. Niech się wypowie ktoś kto użytkuje te Meyle
  23. pierwszy raz słysze ważne że juz nie zgubie co już mi się zdarzyło Dla osiedlowych złodziejaszków to nie problem i tak mogą zawinąć kołpaki, jedynie to te skręcane na śruby ale takich chyba nie ma ori?
  24. Nie musisz nic kodować przecież to tylko podświetlenie i ten kluczyk nie służy do otwierania auta (sterowaniem centralnym zamkiem jak pilot).
  25. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślę, że już czas na zmiane trenera w Polonii Warszawa i kolejny będzie właśnie Zieliński

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.