Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do Nuneza się nie zgodzę, powinien zostać.
  2. Tutaj kolega mądrze pisze jeśli po tygodniu nie palenia aku padł w tych temperaturach to raczej w mrozy bym na niego nie liczył.
  3. pepik odpowiedział(a) na danver temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Planujesz jakieś mody?
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślę, że w Wiśle czas na zmiany może nie trenera ale napewno zawodników.
  5. Bardzo ładnie się prezentuje ta Twoja lala, już pomodzona trochę. Fajny pomysł ze smerfem W B5 nie było s-line
  6. U mnie akurat luzna górna osłona silnika przetarła mi korek wlewu oleju więc to naprawdę nie musi być jakiś mega problem tylko takie małe g.wno
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Cracovia - Wisła 1-0
  8. Jak wynika z tego wątku pewnie tak jeśli chodzi o właściwości jezdne ale jeśli chodzi o wygląd to będzie lipa, pamiętaj że to bezpieczeństwo jest najważniejsze i zrób jak uważasz
  9. A w wiązce radia będzie łatwiej? Jutro spróbuje
  10. Obawiam się, że synchronizator w skrzyni poszedł bez wyciągania skrzyni się nie obejdzie.
  11. To, że wysoko bierze to raczej standard Jeśli chodzi o synchronizatory to jeśli u Ciebie to będzie to niestety trzeba będzie wyciągać skrzynie
  12. Pewnie, że się da, mi zawsze przy ponownym wyważeniu tak robią
  13. Hmm jeśli pozostałe biegi wchodzą ok to chyba nie Dlaczego myślisz, że sprzęgło Ci się kończy? Szarpie Ci na 1 po dłuższej jezdzie po mieście?
  14. Mogą się kończyć synchronizatory w skrzyni albo olej już stary.
  15. Moim zdaniem aku padł, podładuj go i zobaczysz co się będzie działo.
  16. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    City jest mocne w tym sezonie
  17. Pracuj pracuj, zrób coś konkretnego jak np to Igors Audi S4 - THE TEASER Świetny film i ładne auto
  18. to sobie wciśnij pauzę :kox: :kox: Wooow nie pomyślałem o tym ;( To było tylko moje zdanie na temat tego filmu :gwizdanie:
  19. Kolego a jak podmieniłeś te kable w kostce? Jak się je wyciąga? Próbowałem dzisiaj ale one twardo siedzą i na siłę nie chciałem ciągnąć żeby ich nie pourywać
  20. Moim zdaniem zdjęcia za szybko się zmieniają. Ogólnie spoko
  21. Poduszki silnika do sprawdzenia.
  22. Jak stuka to wahacze do wymiany, na szarpakach sprawdz które i wymień, jeśli masz końcówki drążków MS to też je wymień najlepiej na LMO.
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaki kretyn, nie chciał, żeby kolega sobie zagrał
  24. ZESTAW #1/11 EKSTRAKLASA 05-11-2011 18:00 Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 1-0 05-11-2011 15:45 ŁKS Łódź - Ruch Chorzow 0-2 05-11-2011 13:30 Korona Kielce - GKS Bełchatów 1-1 06-11-2011 17:00 Cracovia Kraków - Wisła Kraków 0-1 06-11-2011 14:30 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0-1 07-11-2011 18:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-1 LIGA WŁOSKA 06-11-2011 20:45 SSC Napoli - Juventus 2-2 LIGA FRANCUSKA 06-11-2011 21:00 Bordeaux - Paris SG 0-2 LIGA HISZPAŃSKA 05-11-2011 20:00 Betis - Malaga 2-2 06-11-2011 18:00 Espanyol - Villarrea 1-1 06-11-2011 20:00 Athl.Bilbao - Barcelona 0-3 LIGA NIEMIECKA 05-11-2011 18:30 Bayer Leverkusen - Hamburger SV 1-1 05-11-2011 15:30 Bor. Dortmund - Wolfsburg 3-1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.