Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Te stroje to chyba jakiś protest przeciwko ustawie "antyhazardowej" w Polsce, wygląda to tak jak by mieli nazwę jakiegoś bukmachera zasłoniętą
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
miejmy nadzieję że nie będzie wysypu tego typu sytuacji.... Oby jak najmniej, pamiętam w tamtym roku było tego sporo niestety
-
[B5 AJM] A4 B5 Licznik Problem/Wymiana
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=229147.0
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
Zaczyna się teraz będzie wysyp tego typu wątków i przykrych informacji Dobrze, że Tobie nic się nie stało
-
[ALL B5] Długo pracuje pompka
Nie prawda Czyli nieszczelność wpływa na długość pracy pompki a nie powoduje jej nieprawidłowej pracy?
-
[B5 AJM] A4 B5 Licznik Problem/Wymiana
Szukaj licznika z B5
-
[ALL B5] Długo pracuje pompka
Może to tylko wpływ niskich temperatur, nie zauważyłeś, że jak jest ciepło to pompka pracuje normalnie? Gdyby była nieszczelność nie zamykało by wszystkich drzwi i raz działało a raz nie a tutaj działa tylko pompka dłużej pracuje.
-
[B6 BFB] Czy to sprzęgło ,czy dwumas ??
Przy takiej zmianie musisz się liczyć, że kultura pracy silnika się zmieni niestety na minus.
-
[B5 AHU] Czujnik poziomu płynu chłodzącego
Dokładnie, przynajmniej u mnie w AFN-ie trzeba wymieniać cały zbiorniczek
- [ALL B5] Przeguby wymiana?
-
[ALL B5] Przeguby wymiana?
Przesmaruj je i załóż nowe gumy, nie jezdzij tak bo będziesz musiał za chwilę wymianiać cały przegub.
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
ja zdecydowałem się na wahacze ruville nie ma sensu przepłacać dobra jakość moim zdaniem nic się nie różnią od firmy (Febi) ja przejechałem na tych wahaczach ruville około 6 tys km i dopiero mi poszedł górny wahacz a potem następne, wiec wymieniam znowu na cały komplet bo nie opłacą się wymieniać pojedynczo Kolega chyba zapomniał dopisać zero i zamiast 60 tys. napisał 6 tys. no chyba, że tak bardzo zadowolony jest z tego, że co 6 tys. wymienia wahacze
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych felgach?
Moim zdaniem fatalny wzór i to nie tylko do B5
-
[B6 AVJ] Temperatura rośnie podczas jazdy, na biegu jałowym jest ok ;/
Może się też okazać, że to tylko jakaś niedrożność w obiegu płynu albo w chłodnicy, więc zacznij od termostatu i najlepiej kup ori
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
U mnie też, nie ma co czekać
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
Być może, wez starą śrubę i kup identyczną a nie po numerze w etce, bo może ktoś zmieniał zaciski.
-
[B6 AVJ] Temperatura rośnie podczas jazdy, na biegu jałowym jest ok ;/
Na początek termostat i czujnik temperatury. Sprawdz czy nie ubywa Ci płynu. W najgorszym przypadku będzie to uszczelka pod głowicą
-
[ALL B7] Moje A4 na youtube
Popieram w 100%
-
[B6 AWX] Sprężyna zawieszenia KAYABA
Kayaby są ok
-
[ALL B5] Problem z radiem Pioneer
Aha no to jutro obadam temat
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Na forum jest info, że tylko ori można regenerować.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak wymieniałem w swojej to niektóre miałem jeszcze ori
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Trzeba oddać swoje na regeneracje, czy kupuje się komplet regenerowanych za 500 zł? Dajesz swoje ori i kupujesz już zregenerowane, potem Twoje regenerują i sprzedają itd.
-
Piłka nożna
- Moja be piątka
Świadomie wybrałeś ten silnik? - Moja be piątka