Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Te stroje to chyba jakiś protest przeciwko ustawie "antyhazardowej" w Polsce, wygląda to tak jak by mieli nazwę jakiegoś bukmachera zasłoniętą
  2. miejmy nadzieję że nie będzie wysypu tego typu sytuacji.... Oby jak najmniej, pamiętam w tamtym roku było tego sporo niestety
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=229147.0
  4. Zaczyna się teraz będzie wysyp tego typu wątków i przykrych informacji Dobrze, że Tobie nic się nie stało
  5. Nie prawda Czyli nieszczelność wpływa na długość pracy pompki a nie powoduje jej nieprawidłowej pracy?
  6. Szukaj licznika z B5
  7. Może to tylko wpływ niskich temperatur, nie zauważyłeś, że jak jest ciepło to pompka pracuje normalnie? Gdyby była nieszczelność nie zamykało by wszystkich drzwi i raz działało a raz nie a tutaj działa tylko pompka dłużej pracuje.
  8. Przy takiej zmianie musisz się liczyć, że kultura pracy silnika się zmieni niestety na minus.
  9. Dokładnie, przynajmniej u mnie w AFN-ie trzeba wymieniać cały zbiorniczek
  10. pepik odpowiedział(a) na pitman temat w Audi A4 B5
    Lobro
  11. pepik odpowiedział(a) na pitman temat w Audi A4 B5
    Przesmaruj je i załóż nowe gumy, nie jezdzij tak bo będziesz musiał za chwilę wymianiać cały przegub.
  12. pepik odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    ja zdecydowałem się na wahacze ruville nie ma sensu przepłacać dobra jakość moim zdaniem nic się nie różnią od firmy (Febi) ja przejechałem na tych wahaczach ruville około 6 tys km i dopiero mi poszedł górny wahacz a potem następne, wiec wymieniam znowu na cały komplet bo nie opłacą się wymieniać pojedynczo Kolega chyba zapomniał dopisać zero i zamiast 60 tys. napisał 6 tys. no chyba, że tak bardzo zadowolony jest z tego, że co 6 tys. wymienia wahacze
  13. Moim zdaniem fatalny wzór i to nie tylko do B5
  14. Może się też okazać, że to tylko jakaś niedrożność w obiegu płynu albo w chłodnicy, więc zacznij od termostatu i najlepiej kup ori
  15. U mnie też, nie ma co czekać
  16. pepik odpowiedział(a) na radimm temat w Audi A4 B5
    Być może, wez starą śrubę i kup identyczną a nie po numerze w etce, bo może ktoś zmieniał zaciski.
  17. Na początek termostat i czujnik temperatury. Sprawdz czy nie ubywa Ci płynu. W najgorszym przypadku będzie to uszczelka pod głowicą
  18. Popieram w 100%
  19. Kayaby są ok
  20. Aha no to jutro obadam temat
  21. Na forum jest info, że tylko ori można regenerować.
  22. Jak wymieniałem w swojej to niektóre miałem jeszcze ori
  23. Trzeba oddać swoje na regeneracje, czy kupuje się komplet regenerowanych za 500 zł? Dajesz swoje ori i kupujesz już zregenerowane, potem Twoje regenerują i sprzedają itd.
  24. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  25. pepik odpowiedział(a) na danver temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Świadomie wybrałeś ten silnik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.