Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Ta ikonka powinna się też zapalać jak zaciągniesz ręczny, więc może coś z ręcznym nie tak, czujnik pod dzwignią ręcznego?
  2. To nie musi być problem z pompa abs-u a raczej nie tylko, sprawdz poziom płynu hamulcowego.
  3. Z aukcji wynika, że tak 1.9 TDI (1995.10 - 2000.11); 1896.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: AVG; AFN Sprawdz jakie masz zaciski z tyłu bo były montowane żeliwne i aluminiowe a klocki różnią się między sobą i są inne do jednych i inne do drugich zacisków. Tarcze powinny być dobre, jeśli masz ori hamulce i nikt nie zmieniał na większe.
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wygrali
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Przyszło tyle ludzi na ten mecz jakby to był pierwszy mecz po Euro 2012 Smutne to
  6. Zawsze powinno się zalać nowy filtr paliwem.
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    0-0
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/franciszek-smuda-zdradza-siedmiu-pilkarzy-jest-pew,1,4906708,artykul.html Po przeczytaniu tych bredni stwierdzam jedno : Smuda to kompletny kretyn Szczególnie chodzi mi tutaj o tekst o Polanskim na którego stawia odkąd dostał polskie papiery, że niby jest dopiero 4 w jego hierarchii to po jaką cholerę on go wystawia za każdym razem zamiast dać szansę Dudce (uważam, że to on powinien być graczem pierwszej 11-stki). Żenada
  9. Tu masz gotowca jeśli chodzi o Play: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=82366.0;highlight=play Polecam jeśli nie zależy Ci na tym, że jak ktoś do Ciebie zadzwoni to będzie płacił trochę więcej niż do innych sieci typu orange, plus...
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Może liczą na połączenie z inną drużyną np. Wisłą bo u nich brakuje Polaków A tak serio to nie wiedziałem, że to taka mała wioska, już nawet moja ma więcej mieszkańców
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No rzeczywiście mieszkańców i kibiców to tam za wiele nie ma :gwizdanie: Nie pamiętam czasów AMICI WRONKI ale Wronki to też mała mieścina a grali w najwyższej klasie rozgrywkowej
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    U nas w "A" klasie kluby mają podobną trybunę Swoją drogą jeśli mają kasę to może w przypadku awansu wybudują stadion albo rozbudują ten
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja myślę, że Orzeł powróci na koszulki jeszcze przed euro
  14. No tak tylko nie chcę żeby ktoś wzorował się na moich "kropkach" bo nie mam pewności, że poprzedni właściciel "italiano" nie zmienił sprężyn, dlatego chciałbym żeby ktoś potwierdził jakąś tabelką czy wyliczeniami, że to napewno 1 BE Wtedy będzie to jakiś drogowskaz dla autora wątku
  15. U mnie na wlepie w bagażniku 1BE a oznaczenia sprężyn z tyłu to 3 białe kropki i 1 zielona, przód zaraz sprawdzę to dopiszę. Mam avanta z 97 roku 1.9 TDI 110 KM AFN[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 15:11_________________________________________________Z przodu mam 1 zieloną kropkę i 1 różową (albo fioletową bo ciężko obczaić dokładnie bez ściągania koła)
  16. A ja myślę, że to płyn chłodniczy kapie przez króciec właśnie na skrzynie, sprawdz to.
  17. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie mamy środkowych obrońców i to jest największy problem naszej reprezentacji, Głowackiemu powinien Smuda już podziękować już lepiej gdyby grał Jodłowiec albo Komorowski a najlepiej Żewłakow.
  18. Raczej aku mówi papa, sprawdz jego wydajność pod obciążeniem i będziesz wiedział.
  19. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie chce nikogo bronić ale przy drugiej bramce dla Włochów też był spalony, minimalny ale był.
  20. Żebyś się nie zdziwił jestem taki mądry bo dzisiaj założyłem stal
  21. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tymczasem Portugalia tylko zremisowała z Bośnią w barażach 0-0 :gwizdanie: Pareiko puścił 4 i Irlandia rozbiła Estonie 4-0 :gwizdanie:
  22. To oznacza, że śnieg jest coraz bliżej
  23. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  24. Dokładnie, sprawdz pływak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.